Aşk-ı Memnu Kanal D

Adnanın Bihteeeerrrr diye bağırdığı andan itibaren ağlayarak izledim. Önce Adnan'a üzül, sonra Bihter'e, sonra Behlül'e, sonra yine Bihter'e sonra Beşir'e, sonra Nihal'e sonra yine Adnan'a, sonra yine Bihter'e arada da Firdevs'e en son olarak Behlül de öldürdü beni ayyyy içim şişti helak oldum. :gitme:
Bu bölümü tekrar izliycem ben ağlamaktan sonuna konsantre olamadım, sanki kaçırdığım yerler var...
Resmen bir aile trajedisiydi. Bihter ölerek kurtuldu aslında, Behlül onu bile yapamadı, kendini yaşarken ölüme mahkum etti.. Çok daha zor... Sonunda 4 kişilik bir aile oldular orası kesin ama, evdeki son hallerini görseydik herkes mutluyken felan... Yeni bir yalı döşemek fazla masraflı olacaktı tabi, yapım şirketi için...

ama varya bülenti bu bölüm gebertebilirdim..
ne zalak çocuk o yaaaa..
gizliden gizliye nasılda ortalıgı karıştırdı son iki bölüm...
anam ne meraklı bebeymiş ergen gerisi sefiiiiiiiiiiiiil...

kızlar eminim sizde benim gibi düşünmüşsünüzdür..
bu diziden en karlı çıkan isim hiç şüphesiz pörtlek gözleriyle matmazel hanım olmuştur..
ednan bey nihayetinde ona kaldı..
en son sahnede baya sevinçliydi kendileri....
baştan beri bihterin ayagını kaydırmaya çalışıodu zaten...

Günaydın kızlar...
Ben her ne kadar heyecan içinde izlesemde arkadaşında dediği gibi bir çok şey askıda kaldı..Firdevs evlendimi,Hilmi'nin dedikleri doğru çıkınca herkes ne yaptı sonra Behlül nerde yaşıyor ne yapıyor...Bunlar hep soru işareti olarak kaldı..Açıkcası daha farklı bir son bekliyordum hatta daha uzun belki 1 saat daha fazla olur diyordum ama hiç biri olmadı..

kızlar yazayım yazayım dedim.yetişemedim hızınıza.bu bölüm bana bi dizi deilde sanki bi sinema filmi seyrediyormuşum izlenimi verdi.görüntü kalitesi,ışık çok farklıydı sanki.eşim bile seyretmiş aynı şeyi farketmiş.bu bölüm çok tuhafıma gitti donuk donuk baktım tv ye.

çok önemli bi konuya değinmişsiniz aynen banada çok tuhaf geldi görüntü sinema filmi gibi
diğer bölümlerde böyle değildi final diye yaptılar heralde

Benim için hayalkırıklğıydı,gelişi güzel çekilmiş.
Nihal'in herşeyi birden çakması,adnan'ın beşir'in tek lafına itimat etmesi.
Behlül'ün don paça koşturması bülent',n sürekli ispiyonculuk yapması.
Ne bileyim kaç bölümdür aynı anda olmayan bütün gerçeklerin bir anda olması.
Saçmaydı bence..

Bither'in hali tam silahı kalbine koyduğu sahnede vurdu beni,o an gerçekten içim acıdı.Bihter'in başında Behlül'e ne kadar karşı koyduğunu hatırlıyorum.Sonlarda psikopata bağlasada,aslında Firdevs hanımın kızı olmak istemiyordu.Üzüldüm..

Adnan'ın kafası karışık halleri baydı,sürekli boş beleş dolanan bir adam.. Dizi boyunca saygın bir yer ekoydular karakteri fakat son haftalarda iyice aptallaştırdılar.

Firdevs gerçek bir anne olamadığı için kızının niyetini anlayamadı yoksa oldukça akıllı bir kadın profili çizdi dizi boyunca.Çarpılması ise klasik "sır kapısı" sonlarından olmuş :) Çetin ise tırıs tırıs kaçıyordu cenazeden sonra nasıl sıyırdım diye seviniyordu sanırsam.

Nihal'in kına gecesi görüntülerini neden o kadar uzattılar anlam veremedim.Hatta kanal değiştirdim o kadar sıkıldım.Ayrıca nihal'in acı çekmesi hoşuma gidiyor psikopat mıyım neyim..? Keşke nihal'in yıkıldığı sahneleri görebilseydim.

Behlül'ün hala samimiyetine inanmıyorum artık hayatta olmayan bir kadına bile aşkını itiraf edemiyor.O kadar sığ bir karakter.Ayrıca o sakal yapıştırılmış gibi duruyordu Sanırsın robinson crusoe..

Matmazel,ailesine kavuştu nihayet,herşeye rağmen hiçbir zaman çirkinleşmedi,kimseyi incitmedi.Bilemiyorum bu kadar mükemmel bir karakter var mı gerçek hayatta.. Mutlu olmasını en çok istediğim karakterdi.

Beşir.. Ölmese gidip ben oksijenini kesecektim.O kadar zaman bekle" Adnan bey ben onları gördüm " de..! gördün de ne gördün,onu bile anlatamıyorsun geri misin nesin ya.. madem anlatacaktın kaç ay yiyişmelerine niye izin verdim senaryonun saçmaladığı bir nokta. Ayrıca cd'nin ortaya çıkmaması da bence hayal kırıklığı ,sırf aksiyon amaçlı yapılmış.

Bülent,Behlül'den hiçbir farkı olmayacak.Biraz daha salağı hepsi bu..

Nihat,Peyker,Hilmi hepsinin ne olduğu hayatlarının nasıl şekillendiğini görmek isterdim.

Dizinin en karlı çıkan karakteri ise Katya..!
Buldu karayağız delikanlıyı,çocuğunuda getirecek,adam da sahip çıktı.

zaten son bölüm diye çekim şekli falan değişmişti
farklı filtreler falan kullanmışlar sanırım
en son üçü bembeyaz giyinip odada toplaştılar
aha da bu bi rastantı değil
omo reklamı gibi bahar esintileri hissettim
adnanın arkasından ışık vuruodu nurlanmış gibi:KK70:

Benim için hayalkırıklğıydı,gelişi güzel çekilmiş.
Nihal'in herşeyi birden çakması,adnan'ın beşir'in tek lafına itimat etmesi.
Behlül'ün don paça koşturması bülent',n sürekli ispiyonculuk yapması.
Ne bileyim kaç bölümdür aynı anda olmayan bütün gerçeklerin bir anda olması.
Saçmaydı bence..

Bither'in hali tam silahı kalbine koyduğu sahnede vurdu beni,o an gerçekten içim acıdı.Bihter'in başında Behlül'e ne kadar karşı koyduğunu hatırlıyorum.Sonlarda psikopata bağlasada,aslında Firdevs hanımın kızı olmak istemiyordu.Üzüldüm..

Adnan'ın kafası karışık halleri baydı,sürekli boş beleş dolanan bir adam.. Dizi boyunca saygın bir yer ekoydular karakteri fakat son haftalarda iyice aptallaştırdılar.

Firdevs gerçek bir anne olamadığı için kızının niyetini anlayamadı yoksa oldukça akıllı bir kadın profili çizdi dizi boyunca.Çarpılması ise klasik "sır kapısı" sonlarından olmuş :) Çetin ise tırıs tırıs kaçıyordu cenazeden sonra nasıl sıyırdım diye seviniyordu sanırsam.

Nihal'in kına gecesi görüntülerini neden o kadar uzattılar anlam veremedim.Hatta kanal değiştirdim o kadar sıkıldım.Ayrıca nihal'in acı çekmesi hoşuma gidiyor psikopat mıyım neyim..? Keşke nihal'in yıkıldığı sahneleri görebilseydim.

Behlül'ün hala samimiyetine inanmıyorum artık hayatta olmayan bir kadına bile aşkını itiraf edemiyor.O kadar sığ bir karakter.Ayrıca o sakal yapıştırılmış gibi duruyordu Sanırsın robinson crusoe..

Matmazel,ailesine kavuştu nihayet,herşeye rağmen hiçbir zaman çirkinleşmedi,kimseyi incitmedi.Bilemiyorum bu kadar mükemmel bir karakter var mı gerçek hayatta.. Mutlu olmasını en çok istediğim karakterdi.

Beşir.. Ölmese gidip ben oksijenini kesecektim.O kadar zaman bekle" Adnan bey ben onları gördüm " de..! gördün de ne gördün,onu bile anlatamıyorsun geri misin nesin ya.. madem anlatacaktın kaç ay yiyişmelerine niye izin verdim senaryonun saçmaladığı bir nokta. Ayrıca cd'nin ortaya çıkmaması da bence hayal kırıklığı ,sırf aksiyon amaçlı yapılmış.

Bülent,Behlül'den hiçbir farkı olmayacak.Biraz daha salağı hepsi bu..

Nihat,Peyker,Hilmi hepsinin ne olduğu hayatlarının nasıl şekillendiğini görmek isterdim.

Dizinin en karlı çıkan karakteri ise Katya..!
Buldu karayağız delikanlıyı,çocuğunuda getirecek,adam da sahip çıktı.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ay çok güldüm yorumların harika canım yaa demek Beşirin oksijenini kescektinkaydirigubbakcemile3

bihterin ölümünü bekliyordumda,firdevsi o halde gördüğümde aaaaaaa diye bağırdıgımı hatırlıyorum..şok oldum...
behlül korkak behlül...kadın öldü hala itiraf edemiyosun ben hep hep dedin durdun..
ölüm kısmı cok hızlı gectı daha ağır olmasını bekliyodurm hoopp bir andan oldu bitti herşey...

çekimlerde kullanılan farklı filtreleri bende farkettim hatta eşime de söyledim özellikle yakın planlarda dikkat et bak çok farklı bugüne kadar izlediğimiz bölümlerden dedim
buğulu gibiydi sanki farklıydı sinema filmi etkisi vermek için yapılmış sanırım
bunca masraftan kaçınmayan adamlar behlüle yapıştırma sakal takmış ya pes doğrusu berbattı

kızlar ya bihtere üzülmeye çalışıyorum ama olmuyo napıyım içimden gelmiyor.adnan kendini hemen toparladı olgun adam ne de olsa..o yüzden onada üzülmedim.nihal desen aslında o biraz haketti ama....neyse o da genç daha unutur gider..ya bana kızmayın ama ben neden behlüle bu kadar üzüldüm ya.yılın yarısından beri çok pişman oldu çok vicdan azabı çekti.yazık ya.o vicdan azabı öldürür onu.amcasına ettiği ihanetemi yansın nihali hayal kırıklığına uğrattığına mı yansın.beşirin ölümüne sebep olduğuna mı yansın..yoksa bihteri kaybettiğine mi.asıl en büyük cezayı behlül almış oldu.bihter oh valla öldü kurtuldu

behlül vicdan azabı çekseydi pişman olsaydı yaptıklarından en son koruda öpüşüp sevişmezdi yine düğüne 2 hafta kala ? Bihtere seni çok özledim demeler vs. Hemen üstüne atladı bumudur pişman olmuş hali ??

vay beeee diyorum ben ya. dün gözyaşlarımı tutamadım bende... en çok beşire üzüldüm yahu.
behlüle de mezar başında sinir oldum. "Behlül kaçar" mezar başındaki sahne çok güzel olmamıştı bence.

Bu arada senaryoyu dün burada paylaşan arkadaşa teşekkürler Nurdan 'dı galiba kullanıcı adı..
An ve an doğruydu senaryo ...

bu diziyide biritdikkkk turkbayragi
firdevse şok oldum kafamçokkarıştı
beklenilen gibi olmadıı heralde genel olarak bende daha samimi diğer bölümler gibi akıcı olmasını bekelrdim
çok kopukluk olmuş lülülülülülü

salak bihter hiç uğruna yalan oldu mafoldumben

ayy ekşi sözlükte neler yazmışlar yaaaaa..
koptum vallaaaa..
biri şey demiş hattaaaa..
ii bihter abdestsiz gitmedi öteki tarafa die....

Bugüne kadar hiç izlemedim bu diziyi, hep burda sizlerden takip ettim son bölümü bayağı merak ettim he

verirlermi ki yine??:nazar:

Bihter öldü mü ya labilmiyorumkismile

öldü bacım öldüüü. izlemedim deme :gitme:

ya benim içim çok acıdı.
bihter için ağlayacaktım nerdeyse o kadar doldum izlerken.
bihter duruşunu hiç bozmadı dik durdu canına kıyacak kadar da cesur.
burda çok konuştuk çok tartıştık çok güldük.
bence harika bi diziydi ve çok ta güzel. tadında bitti.

X