Aşk-ı Memnu Kanal D

okurken bil tekrardan ağladım süperdi tek kelimeyle

boshayallersmile

Depresif Polyanna da kaçarrr...
İyi geceler Aşk-ı Memnu fanatikleri eyvahedigeldismile

ceto benimdir dogru behlul satar beni yari yolda kafam karisik der boyun bana gore kisa der gerci nihal ben boyda ama guven olmaz derde der ceto benim olsun viyanada cicek bocek desin alyans taksin karizmasi yeter ceto benimdir yan bakmayin :)

firdo yampirik agzinla takilmasin pesine sonra..yakiverir cirani kaydirigubbakcemile3cetomu nasil alirsin diye

ya kızlar sizi anlamıyorum.bütün sene boyunca besir anlat matmazel anlat diye debelenip durdunuz.şimdi de matmazel anlatmamalıydı ölüme sebep oldu diyosunuz.ki zaten bihter herşey ortaya çıktığı için değil behlül onu tercih etmedi diye intihar etti.bi de behlül aşkına sahip çıkmadı kaçsalardı diyenler var.acaba o diyenler bi kaç ay önce de böylemi diyorlardı.bence behlül doğru olanı yaptı.tabiki bihterden uzak duracaktı.he şu var sonunda herkesin öğreneceğini bihterin de öleceğini bilseydi o zaman bihterle kaçardı zaten bunu da bihterin mezarıbaşında ifade etti

Bihter ne kadar da masumdu veda bölümünde... Harika oynamış, süper bir iş çıkarmış, tebrik ediyorum... O masum tavırlarına nasıl ağladım, içim sızladı. Nasıl sevmiş Behlül uyuzunu, nasıl da yalnız hissediyordu kendini, masumdu. Çok masumdu...

şimdi yine izledim ve yine ağladım.. höf bu ne yaaa. etkisinden kurtulmak zaman alıcak. hadi iyi geceler herkese.

kızlar bihterin intahar ettiği zaman yere düşüyo ya o zaman elini yumruk gibi yapmış gözüküyo sonra nihali gözterip tekrar bihteri gösterince bihterin ojeli tırnakları gösteriliyor
dikkatimi çekiti izleyin dikkat edin bir

Az once son bolumu yine izledim ayyy icim sizladi Bihtere kiz evladim var bu duruma dusse toplum orf adet diyip kizimin elini tutmamazlik yapmam ne hata yaparsa yapsin o benim yavrum Firdevste nasil yavrum dedi kalbime dokundu ah Bihter deger mi Behlul gibi kacan tip icin olmeye hatta kimse ugruna olunmez bosanirdin gider hayatini duzene sokardin.Peykerin kardesinin ardindan aglamasi ne aciydi Allah kimseye boyle acilar yasatmasin..........................................................soylemeden edemiycem kart Matmazel son sahnede acmis rahibe saclarini ayni Bihter gibi iri dalga yapmis birde elbise giymis hic begenmedim uyuz on koltuga kuruldu.Cok sevinme Adnan artik kesin gay olur bunca olaydan sonra

matmazele kart diyosunda bi.hter gençti ne oldu eve geldi evi alt üst etti o eve gelmeseydi ne behlül ona aşık olurdu nede 2 yıldır bu olaylar olurdu kendi etti kendi buldu
firdo evlenseydi adnanla acaba neler olurdu merak ettim

matmazele kart diyosunda bi.hter gençti ne oldu eve geldi evi alt üst etti o eve gelmeseydi ne behlül ona aşık olurdu nede 2 yıldır bu olaylar olurdu kendi etti kendi buldu
firdo evlenseydi adnanla acaba neler olurdu merak ettim

Oyle ama yinede kart bir goruntu Bihter e alistik ya havali havali goz kirliligi gibi geldi bir an Firdo Adnan la evlenseydi kesin adamin malina konup Adnana mendil sattirir Bulentle Nihali Leventin trafik isiklarinda araba cami sildirirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…