Aşk-ı Memnu Kanal D

hala videolarını izliyorum beni en etkileyen bihterin ölüm ve cenazeler tabi en sonda aşkımın her hali güzel diyerekten izlediğim behlül

dizide en güldüğüm yerde nihalin kına gecesindeki herkezin behlülmaskesi takmasıydı çok hoşuma gitti ya bende istiyorum ondan 1 tane

nihal behlülden hiç bahsetmedi ben bekledim adnana bahseder nasıl yaptı bize bunu falan filan der diye=))

bende dedimki eşime görmemişe bak zaten ona gidiyon milletin sıcakta yüzüne ne maske takıyon hehesempatiksalakcinni

birini alana biri bedavaymis

yok kiz ikisini ne yapiyim ceto zengin karizma viyanaya falan gideriz siir falan okur banacicek bocek falan adam karizma behlulde esmer de olsa hos arabasini aldimi adnan altindan acaba arabasi yoksa karizmasida azalir malum sac sakal arabada gittiyse parada yok zor secim valla hehehehehe

ortada ceto ile behlul kaldi yazik ya ikiside karilarindan oldular ceto gitti yoluna behlul esmerlesti roflesi bile gitti yazik birini alsam bari ama hangisi karar veremiyorum
behlüle güven olmaz
cetoyu al akilli iyi kalpli karizmatik,, yasli masli ama kiymet verir koca tabak gibi alyans takar parnagina bide 5.dünya turu yaparsiniz kaydirigubbakcemile3

Yok ya bir dizi için seni mi kırcam, kritik yapıyoruz işte sempatiksalakcinni
Ama Matmazelime de laf söyletmem asil kadın kaydirigubbakcemile3

benim asilim arsen halamdı o dizide..hatta herşeye ragmen bihterin cenazesine gider demiştim ama kendilerini beşirinkinde gördük..

matmazele iki sebepten gıcığım birincisi o siyah burberry trençkotu, ikincisi o tuttuğu denizin içindeki dubleks daire..

adnan ne iyi bakıyor çalışanlarına..

beşirin boşalan pozisyonuna talibim.. opuyorumnanaktan

behlul birine siginir yine bi akraba bulur kesin yeni bir yenge ask-i memnudan sonra yeni bir diziyle donsun behlul azgin teke nin seruvenleri

behlüle güven olmaz
cetoyu al akilli iyi kalpli karizmatik,, yasli masli ama kiymet verir koca tabak gibi alyans takar parnagina bide 5.dünya turu yaparsiniz kaydirigubbakcemile3

ceto benimdir dogru behlul satar beni yari yolda kafam karisik der boyun bana gore kisa der gerci nihal ben boyda ama guven olmaz derde der ceto benim olsun viyanada cicek bocek desin alyans taksin karizmasi yeter ceto benimdir yan bakmayin :)

ya bu kıvanç çok içten ağlıyor menekşe halildede çok tatlıydı yine beni ağlatıyodu ordada burdada ama
menekşe ile halilde abartısız 4 gün ağladım ama 1 hafta etkisi sürmüştü yani

Gidecek bir yer vardı... Eğer ben böyle bir adam olmasaydım... Böyle şerefsiz... Herkesin gidecek başka bir yolu vardı... Ben korkağın tekiyim.. Beceremedim.. Ben alçağın tekiyim.. Hiçim ben.. Senin elini tutmayı beceremedim.. Oğlum diyen bir adamı sırtından bıçakladım. Nihal.. Ah.. Nihal. Katilim ben.. Kendim dahil herkesin katiliyim.. Hayatım boyunca bu utanca mahkum oldum ben.. Bunu söylemeye utanıyorum ama.. Ben seni çok.. Şimdi bana en çok yakışan şeyi yapacağım.. Başka türlüsünü yapmak elimden gelmiyor çünkü sen de gördün.. Her zaman her sıkıştığımda yaptığım gibi.. Cesaretle sahiplenemediğim her şeyi bırakıp gittiğim gibi gideceğim.. Hadi aşkım.. Behlül kaçar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…