Aşk-ı Memnu Kanal D

herkese iyi geceler.... hayatımda izlediğim en güzel bölümdü.. yorumların hiç birini okumadım.. bihterin intihar sahnesinde hıçkırıklarla ağladım.. o kadar gerçekçiydi ki... bihterin oyunculuğunu ilk defa inanılmaz çok beğendim.. o bakışları.. ses tonu...adnanın bihterrrrrr diye haykırması ve... nihalin silah sesindeki ahhh diyerek dizlerinin üzerine düşmesi... hayatımda gördüğüm ve ihtimal göreceğim en güzel sahneydi.... etkisinden kurtulamyacağım kesin... çok güzeldi...

yalnız değilsin canım bende ilk gördüğümde bu ne ya dedim lmaz:

vala çok beğendim müendisim :lepi: vereliniortak
Evet dizi çekecekmiş...Kabadayıyı oynayacak hatta
son sahnede behlülü öyle gördüm ya kabadayı da olur bundan :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
ben de gaçtım gözümden yaş geliyor artık uykusuzluktan

nikom yarın yohum topik saa emanet gülo kahvaltı neyimi unutma biberitom öptüm

herkeşe selam
uslu durim yani :smiley-cool:
emrin olur sultanımm Şeniz
datlı rüyalar olumunekankayizsmile

zaman gecmişti becede cenazeler oldu toplanıldı hastenede tedavi görüldü derken o günlerden kesitler verdiler illa yazsalarmıydı 3 gün sonra 15 gün sonra 6 ay sonra die
gösterdikleri zamanlar hep ayrı ayrıydı

sabahki senaryo gerçek çıkdı anlamadığım nasıl sızdı nete bu senaryo ...
bir de ben hala o fotoğraflara takığım yayımlamak için ki gün daha sabredemediler mi?
birebir her şeyi gördük fotoğraflarda onları görmeseydik bu dizi daha etkileyici olurdu...

Bihter ölür...

Nihal kafayı sıyırır..

Adnan koşar...

Bülent hiçbirşey yokmuş olmamış gibi davranmaya devam eder..

Firdevs yamulur..

Matmazel ön koltuğa kurulur...

Behlül de robinson crouse olup kaçar

bihterin cenazisine adnanla nihal niye çelenk göndermişki

evet chloes nihalle adnanın konuşma sahnesinde
olayların üzerinden 2 gün geçtiğine dair bir ibare yok ki zaten.

Doğru yok. Ama sizin belirttiğiniz gibi bir ibare de yok. Kesin biirşey yazılamamış. Yazsalardı 1 ay sonra falan diye o zaman şüphe olmazdı. Ben sadece belirttim eğer dediğim tarihte ise diye...

Ha hep tartışılan Bihter mi Behlül ü kışkırttı Behlül mü Bihteri sorusunun cevabınıda mezarın başında Behlül verdi. Bihter in Adnanla sorun yaşadığı zaman ona ağlayışını Adnan ı ne kadar çok sevdiğini söylediği zamanı hayal etti. Başka bir yol vardı deyip durdu, yani her şeyin sorumlusu olarak kendini gösterdi. Eğer rotayı Bihter e çevirmeseydi tüm bunlar yaşanmayacaktı...

o kadar yiyiştiler dizi boyunca biz kızdık sonunda da demek istedilerki ; eşlerinizi aldatmayın sonunuz böle olur heeeeesempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…