Aşk-ı Memnu Kanal D

Final bölümünde dikkatimi çekenler ve hatalar;

1. Bihter'in doğum günü 1. sezonda nisan ayı içindeydi. Mezar taşında ise 11. yada 12. ay doğum tarihinde yazıyordu.

2. Bihter'in saçları lüle lüle olduğu halde uzundu. Banyodan sonra ise lüle lüle saçın düz haline göre oldukça kısaydı. Normal de saçlar ıslakken daha uzun olur. Bihter'in ki drsi galiba. Onun saçları ıslakken çekiyor anlaşılan.

3. Ben olaydan sonra Nihal'in daha çok yıkılacağını düşünüyordum. Çünkü Behlül'ü çok sevmişti. 2 günde herkes nasıl toparlandı böyle.

4. Dolunay cumartesi gecesi olacak. Adnan bu gece dolunay vari dedi. 2 günde Behlül'ün sakalları hemen nasıl uzadı? Bunlar hemen evi, kendini nasıl toparladı?

Ayrıca final sahnesinde matmazelin arabaya binerken gülümsemesi beni rahatsız etti. Hadi Bihter'e üzülmedin, Beşir öldü yada o ailenin acısına ortak ol, biraz hüzünlü ol.
Galiba bunların yası sadece cenaze defnedilene kadar. Sonra herşey normale dönüyor.

Benden bu kadar...

Bence 2 gün geçmedi aradan bir kaç ay geçti sonunda yerde uçuşan yapraklardan sonbaharın geldiği anlaşılıyordu. En azından Eylül ayıydı bence. 2 günde sakal o hale gelmez zaten...

adnanin bihteri hic gormeden sen benim oglumdun diye behlule yonelmesi cok superdi..
nihalin de kosup odaya gelmesini beklerdim.. merdivenlerde coktu kaldi.. hani kim oldu umrunda degil de dugun gunumu mahvettiniz der gibiydi ddaha cok..

Bıhter kendını vurmadan once nekadar gercekcıydı wallaha o delırmıs halı gercekten hakkıyla oynadılar ya

adam bihterr diye bağırdı daha ne yapacaktıki odada ikisini göreceğinide düşünmüyodu sadece hizmetciler yukarda dedi o direk yatak odasına daldı aslında bihtere soracaktı ama behlülü görünce ona yönünü çevirdi sonuçta emek verdi büyüttü ve bihterle zaten ayrılma kararı almıştı yani umrunda değildi artık ona sorsa ne olur sormasa ne olur oğlu gibi görüyodu behlülü hatta bülentle birdi ama sadece intihar sahnesinin devamı gelmedi orası yarım kaldı behlül nasıl çıktı adnan ne yaptı kızı bağırdığında nihal diyebilirdi yada yanına gidebilir yanına çökebilirdi orası yarımdı ama gerisi normaldi çokda detaylı olsaydı o zamanda sıkıcı olurdu

vereliniortaka.s

ben bihteri çok severdim yazık oldu
final bölümünde en çok bülente sinir oldum habire kapı dinliyo telefonları kurcalıyo
evet askıda kalan çok yerler kalmış
bihterin intihar anı tetiği çekişi bile bi anda oldu ben silah kendi kendine patladı sandım
çünkü adnanla behlül bakışırken bi anda patladı
behlül bihterin elinde silahı görünce o sahnede seni seviyorum demeliydi
firdevs hanıma ne olacağını çok merak ediyordum inme inmesi biraz fazla olmuş gereksiz bi sahne
behlül ün mezar başında bana oğlum diyen bi adamı sırtından vurdum nihali aaaaaaaah nihal diye iç çekmesi nihale diyecek hiç bir söz bulamadığını ifade ediyor
keşke senaristler romanın sonuna sadık kalmayıp sürpriz yapsalardı bihter ölmeseydi behlülüne kavuşsaydı adnan herşeyi öğrenip hesap sorduktan sonra ikisinide evden kovsaydı
aşk için mutsuz son olmasaydı
aşk kazansaydı keşke

.ok çok etkileyiciydi
hala aklıma geldikçe gözlerim doluyor
Allah kimseyi o duruma düşürmesin:KK43:

Şokşok aşk-ı memnu felaketle sonuçlandı sayın seyirciler...

2ölü (bihter-beşir)

1felçli (firdevs)

2yaralı (adnan-nihal)

1 normancı sakallı (behlül )

Kızlar, bu arada Bihter'in cenazesinde gösterdikleri ilk iki bayan senaryoyu yazan bayanlardı.

Bir de şunu yadırgadım, belirtmeden geçemeyeceğim. Size saçma, bunada mı taktın gibi gelebilir ama ben yine de belirteceğim. ımam rolü oynayan kişinin kamera arkası fotoğraflarında gülümseyerek tabutun başında olması beni rahatsız etti. Tabutun başında poz vermeseydi yada başındakini ve üstünde bulunan imamların giydiği şeyi çıkartsaydı.

Son düzenleme:
Tabutun üzerindeki örtüde ''Her canlı ölümü tadacaktır'' yazıyordu. Ondan sonra bir cümle daha yazılıydı ama okuyamadım. Ne yazdığını bilen var mı?

Kızlar, bu arada Bihter'in cenazesine gösterdikleri ilk iki bayan senaryoyu yazan bayanlardı.

Bir de şunu yadırgadım, belirtmeden geçemeyeceğim. Size saçma, bunada mı taktın gibi gelebilir ama ben yine de belirteceğim. İmam rolü oynayan kişinin kamera arkası fotoğraflarında gülümseyerek tabutun başında olması beni rahatsız etti. Tabutun başında poz vermeseydi yada başındakini ve üstünde bulunan imamların giydiği şeyi çıkartsaydı.

haklısın benide rahatsız etmişti canım.

X