Aşk-ı Memnu Kanal D

uyuz oldum bu gece uyuuuuuuuuuz...
amcamlara gitmek zorunda kaldık..bayan erkek ayrı oturduk dedik çok kalabalığız muhabbet sarmaz ayrı oturalım..tv yi açtım ama karıların sesinde bişey anlamadım..sinir oldum..bide biri bi susmadı gevrek gevrek herşeye gülerek yorum yaptı yaşlı nineler gibi..suuuuus diye bağırasım geldi.izledim ama zorla..hiç bi duyguyu yaşayamadım..hissedemedim..

cetinde kart horoz demekki saglamken seviyordu firdevsi felc gecirince birakdi gitti,evet bukezde peyker bakiyordur,peyker nasil agladi birtane kardesiydi,nihalin hala sacma sacma firdevs hanim bihter neyi itiraf edecek diye sormasida sacmaydi,behlül seviyormus ya ,keske kacsalardi bukadar yikilma olmazdi en azindan ozamanlar nihalin yakinlasmasina izin vermemisdi

kalpten yara alınca bu kadarcıkmı kanar insan ama 3 damla sızıyor ordan
kalp bu ya ana damarlardan litrelerce akar

o kursun arkaya atmasi gerekdi bihteri yere degil,yakindan ates etti delip gecerdi bence yigildi yere ,behlüde islakdi saclari bihterden behlülün üstü yarimdi sonradan giren bunlar isi pisirmisler gözüyle bakar öyle gösteriyordu

güzel bir finaldi.adnanın öğrendikten sonra bihter diye bağırıp koşmasıyla kalbim deli gibi çarptı.behlül de o an korkusunu öyle güzel yansıttı ki bi an kendimi behlülün yerine koymuşum kafamçokkarıştı o an mükemmeldi.ama keşke bihter öldükten sonra adnan şerefsiiiiizzz diyerek behlülün üstüne atlasaydı.yavaş çekimde behlül kaçsaydı altına da bi müzik...merdivende nihali görüp hiç bişey diyemeden gitseydi.silah sesini duyan firdevs bihter diye bi çığlık atıp yukarı koşsaydı...ne bilim ben böyle şeyler bekledim o zaman final sahnesine doyardım.bu arada adnan odaya geldiğinde bihter behlüle hadi kaçalım tam zamanı dese behlül korkudan bihterle kaçardı zaten.anlıcanız .ok yoluna gitti bihter :roflol:

Kızlar moralinizi bozayam mı bilmiyorum ama biz diziyi izlerken orada iki dizi kahramanı ölürken aynı zamanda 2 asker şehit ve bir sivili kaybettik(Elazığ-Karakoçan). ıçim yanıyor. Paylaşmadan duramadım, kusura bakmayın.

behlül nihalden ayrılırsam nihal ölür diyordu..ne oldu ..biraz hastanede yattı çıktı o kadar..asıl gerçekten onu seven bihterdi..anladı ama iş iten geçti..bihter bunu ispatlamak için canından oldu..behlül yaptıklarının bedelini fazlasıyla ödemeliydi bence..bu kadarlık bir son yetmedi bana göre..

off çok duygusallaştım bu gece ya iki yıldır soluksuz izlediğim dizim sonunda bitti off çok ağladım ben bihtere ya bu akdar ağlıcağımı tahmin etmezdim o ölüm sahnesinde çok kötü oldum nasıl vurdu kendini öyle behlülde seviyomuş demek kaçsalardı keşke ölmeseydi bihter bihterin cenazesini görünce gerçek gibi hissettim:gitme:birde firdevse şok oldum ya o süslü püslü kadın felç geçirince şok olum o durumda görünce ahh ke:a015:şke bitmeseydi

bihter düşerken kan nasıl böyle akıyor yani anlamadım sahne de hata var
yani ancak yatınca böyle akar kan dediğin
yakıştıramadım bu kaliteye

bu senaristler damardan vuruyo resmen...işi biliyorlar...
geçen sene sezonuda beyazlarla kapatmışlardı...yani bihterin ilk seviştiklerinde de
üzerinde beyaz elbise vardı behlüle veda edip ölürkende üzerinde beyaz bir elbise var....
behlülün damatlığınında şavkı kaydı sonunda gömleğin yarısı içerde yarısı dışarda...
yüz kıpkırmızıydı sonra bembeyaz oldu...o yusuf yusuf halleri de çok gerçekciydi.

X