Aşk-ı Memnu Kanal D

yinemi yaaaa yinemi turkbayragiturkbayragi

of of yine mi yaaa rabbim sabır versin ailelerine
kızlar birer fatiha okuyalım en azından ...

hiç yazmadım daha önce ama bn de bi yorum yapmak istiyorum =))
dizinin en iyi takipçilerindenim bnde...

yahu salak behlül zavallı kadıncağızın mezarı başında bile hala nihal aaaahh nihal die sayıklıyo =))
sinir oldum ...

bu dizide bitti hepimize geçmiş olsun...

evet dizi bitti hüzünlü bir veda sahnesiyle okadar suçluda olsalar ölüm sahnesin eüzüldüm ama adnan beye nihale beşire yazık oldu.beşir yaşasaydı keşke.biraz daha detaylı şekilde gösterilseydi bi kaç yıl sonraki hallerini öle yada böyle bitti dizi...ve çokta güzel heyecanlıydı kötü insanla buluyo cezasını dizide olsa gerçekte olsa ama yinede vicdanımız varsa ölüm olunca üzülüyoruz işte.inşllh yine güzel diziler başlar.valla etkisinde kaldım burukluk oldu içimde:çok üzgünüm:

ay kızlar,ben firdefse çok üzüldüm:1ninca:,nazar değdi herhalde,yamulmuş resmen,o nişanlısı da bıraktı,yamuk karı istemiyosempatiksalakcinni,nihale iyi olduboshayallersmile,salak,herkeze laf ata ata aha işte sana sonuç,çok genç ve şımarık:sinifsinif:,bülenti keşke hiç göstermeseydiler,çok tuhaf oynadı,adnan da son sahnede bi fenalaştı,beşirden gelirken,sonra da aslan kesildi,rembo adnan kapı ayağı ile açanaklinialirimsmile,maço,behlül öldürdü beni,afedersınız ama recep sıfır kalmış behlülün yanındasırnaşık şey,o ne kıllar,sonu da çok saçma,neyse bitti nasıl olsabayanssulusmile

ben o kan işini anlamadm 3 dmla kan aktı gercekci degıldı ve ben orda behlulun nası kaççagnı cok mrk edıodum yapmamşlar bşe orda hayal krıklıgına ugradım bıraz ednan bey bıtne okkalı tokatta atsaydı behlule super olurdu bence:) ama cok guzel bi finaldi

şimdiii TEK KELİMEYLE HARİKA Bİ FİNALDİ ... senaryosu ve oyuncularıyla izlerken kalbim yerinden çıkıcaktı sanki çok fazla heycanlandım ondan sanırım :)

çok ağladım çok duygulandım gerçekten çok etkilendim

bihtere çok üzüldüm gerçekten çok sevdi baksanıza behlülde onu çok sevmiş .. hepsine yazık oldu

beşirin ölümüne çok üzüldüm,nihalin merdivenlerde düşüp delirmesine

bihterin kendini öldürmesi iplerin koğtuğu andı zaten

behlülün mezar başında yaptığı konuşma çok etkileyiciydi BEN ADAM OLAMADIM BEN SENİ ÇOK SEVDİM AŞKIM VS. eeee bütün bunlar olmadan önce aklın nerdeydi ?
madem çok seviyodun kaçsaydın bütün bunlar olmazdı ?

firdevse bi taraftan oh olsun dedim bi taraftanda içim burkuldu ne olursa olsun anne sonuçta
kolaymı evladı kendini öldürdü baksanıza kadın nasıl felç geçirmiş :sinifsinif:
peyker deseniz hepten mahfoldu :gitme:

sadece tek bi güldüğüm sahne HİLMİ ÖNAL I CENAZEDE GÖRÜNCE KOPTUM kaydirigubbakcemile3

Tabutun üzerindeki örtüde ''Her canlı ölümü tadacaktır'' yazıyordu. Ondan sonra bir cümle daha yazılıydı ama okuyamadım. Ne yazdığını bilen var mı?

O cümle değil ayet öncelikle bunu belirteyim sonra çok merak ettiğim bir soruyu ileteyim dininizi bilmiyorum ama eğer müslümansanız bu ayeti gerçekten ilk kez aşk-ı memnu gibi her yönüyle inançlarımıza kanlı darbeler vuran bir dizinin içerisinde görüp mü merak ettiniz?

Kızlar bu arada Bitter banyo yaparken mırıldandığı şarkı "bir günah gibi"ymiş... manidar evet...

Harikaydı yaa Beren Saat'i ilk defa bu kadar beğendim...

Mükemmeldi!

Offf Bihter nası öldürdü kendini,Behlül uğruna gitti güzelim kız boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…