Aşk-ı Memnu Kanal D

bihter her ne kadar kurban gibi gözüksede öyle değil...başda yaptığı hatadan vazgeçebilirdi
hata tamam yapmışdır diyelim ama o bunu kullandı ...hırsı ve bağımlılığının kurbanı oldu.
annesinde kızdığı her şeyin fazlasını kendi yaptı...etrafındakiler zehirledi resmen onun yüzünden ve behlülün acizliği zaafları yüzünden çalışanları dahil tüm ev darmadağın oldu.

aynen kız adnanın hayatına girdğinden beri darma duman oldular :)

Dün çekimlerin yapıldığı evin ordaydım ya içeri girelim diyorum eşime :)

bihter dizide 30'lu yaşlarda bir karakteri canlandırıyor
ceza makbuzunda doğum tarihi 1978 mi 79 mu neydi
ama normalde 1984'lü beren

gecen bolumde ben en cok beşirle nihalin konusmasında duygulandım ya

fragmanda bihterle behlul bulusuyorlar cemilede goruyor sanki bilmiyorumkismile

bihter dizide 30'lu yaşlarda bir karakteri canlandırıyor
ceza makbuzunda doğum tarihi 1978 mi 79 mu neydi
ama normalde 1984'lü beren

dizinin basinda henüz 25 yasindasin diye bagirmiyormuydu annesi
hadi iki sene gecti 27 olsun ceza makbuzunada hic dikkat etmemisim
ama eger öyle yazyiorsa sacmalamislar yine yani

şu veda kelimesine alışamadım sanki dizi bitmeyecek gibi geliyor alışmıştık yaprak dökümü gibi 3,4 yıl sürmesine bu dizinin devamını düşünmek bile istemiyorum gerçi küçük küçük behlülcükler dolanırdı ortalarda kabusssss gibi ama yinede keşke bitmeseydi çokkk özlicem behlüllümü

evet bende başlarda 25 olduğunu hatırlıyorum.sesli fragman yok dimi?vermeyecekler heralde.. kaydirigubbakcemile2

evet niyeyse memnuya özel bir son.. veda.. bende alışamadım.. bitmeyecek sanki..ama bitecek..

evet bende başlarda 25 olduğunu hatırlıyorum.sesli fragman yok dimi?vermeyecekler heralde.. kaydirigubbakcemile2

Merak uyandırmak için özellikle vermiyolar.. Zaten bu son bölüm 8 yerine 9da başlıycakmış.. Bir saat de özet verseler 10da ancak başlar.. Zırt pırt reklamla bitmesi 1'i bulur..

aşkı memnu nun finali de binbir gece nin finali gibi canlı olacak diye bi söylenti vardı
ne oldu kızlarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…