Aşk-ı Memnu Kanal D

bihter her ne kadar kurban gibi gözüksede öyle değil...başda yaptığı hatadan vazgeçebilirdi
hata tamam yapmışdır diyelim ama o bunu kullandı ...hırsı ve bağımlılığının kurbanı oldu.
annesinde kızdığı her şeyin fazlasını kendi yaptı...etrafındakiler zehirledi resmen onun yüzünden ve behlülün acizliği zaafları yüzünden çalışanları dahil tüm ev darmadağın oldu.

bihter kurbansa ben bule oliiiimsempatiksalakcinni

bihterin kurban ettikleri ne olacak peki kac kisiyi mahvettiakannehir

ayrica yazdiklarina katiliyorum arkadasimvereliniortak

Kanal D’nin en çok izlenen dizisi Aşk-ı Memnu’nun 79. final bölümü fragmanı yayınlandı. Aşk-ı Memnu’nun final bölümünde Matmazel, suskunluğunu bozuyor ve Adnan Bey’e gerçekleri anlatıyor…

Ziyagil Köşkü’nden kovulan Cemile, Bihter ve Behlül’ü birbirlerine sarılırken görüyor ve durumu Nihal ve Adnan Bey’e yetiştirmek için harekete geçiyor…

Aşk-ı Memnu’nun en son yayınlanan final bölümünde Biher’in intihar ettiği sahne gösterilmiyor…

Ancak dizi senaristleri, Aşk-ı Memnu’nun gerçek finale uygun olarak çekileceğini söylüyor…

Dizide Bihter karakterini canlandıran Beren Saat için ise ünlü sosyal paylaşın sitesi Facebook’ta cenaze törenleri düzenleniyor…

ışte dizinin olası finali için akla gelen sorular

-Bihter gerçekten intihar edecek mi?
-Behlül ve Nihal evlenecek mi?
-Yoksa Nihal, Behlül'ün gerçek yüzünü görüp Beşir'e mi aşık olacak?
-Behlül, Nihal ve Bihter arasında bir tercih yapamayıp evi mi terk edecek?
-Yasak aşkı öğrenen Adnan Bey, sinir krizi geçirip Bihter ve Behlül'ü mü vuracak?
-Herkesin aklında bu sorular var evet ama final bu seçeneklerden hiçbiri değil.. Peki ama dizi nasıl bitecek?

Kanal D’nin fenomen dizisi Aşk-ı Memnu, 24 Haziran Perşembe günü yayınlanacak olan muhteşem final bölümüyle ekranlara veda edecek…

Merak uyandırmak için özellikle vermiyolar.. Zaten bu son bölüm 8 yerine 9da başlıycakmış.. Bir saat de özet verseler 10da ancak başlar.. Zırt pırt reklamla bitmesi 1'i bulur..

aa yok ya.yeni bölüm zaten hep 9 da falan başlıyodu ya.eğer özeti 9 da başlayacaksa daha geç biter evet...

binibir gece gibi olması bayağı olur bence.onu görenler gördü zaten.canlı finali yani.aşkı memnu'nunda öyle bitmesi hiç de değişik olmaz... akannehir

arkadaslar onemli bir bilgi paylasmak istedim
Bihter'in toprağa verilme sahnesi dün ıstanbul, Zincirlikuyu Mezarlığı'nda çekildi. Bihter'in cenazesi mezarlığa getirildi. Bu sahnede Bihter'in annesi Firdevs Hanım (Nebahat Çehre) ve kardeşi Peyker (Nur Aysan) vardı. Behlül (Kıvanç Tatlıtuğ) ile Adnan Bey (Selçuk Yöntem) cenazede yoktu.

arkadaslar onemli bir bilgi paylasmak istedim
Bihter'in toprağa verilme sahnesi dün İstanbul, Zincirlikuyu Mezarlığı'nda çekildi. Bihter'in cenazesi mezarlığa getirildi. Bu sahnede Bihter'in annesi Firdevs Hanım (Nebahat Çehre) ve kardeşi Peyker (Nur Aysan) vardı. Behlül (Kıvanç Tatlıtuğ) ile Adnan Bey (Selçuk Yöntem) cenazede yoktu.[/QUO
bunu duyduk dün... delikafadulden belli oldu final aman... :umursamaz:

final beklenildiği gibi olmuş bihter ölcekte olaylardan birkaç yıl sonraki hayatlarını görebilcek miyiz acaba şöyle adnan beyin matmazelle evlendiğini görsek hiçte fena olmaz ama öylede bitireceklerini sanmıyorum bu arada nihalin gelinliğinin üstü çok güzel bayıldım ya tam istediğim gibi ama altını beğenmedim gelinliği de benden başka beğenen yok galiba

kızlar heralde çalışan kesim izlesin rahatça diye saat 9 da özet 10 dada son bölüm verilir

kızlar ya bihterin yeni dizisi ne zaman başlayacakmış bileniniz var mı yşne kanal d de mi olacakmış??

final canlı felan olmaz bu riski göze alamazlar...ekip olarak bir mekanda onlar izliycekmiş ..
bu arada dizinin biraz uzamasını umut ediyorum...yani hemen her şeyi öğrenip bitirmeseler...
şöyle uzun yıllar sonrayı gösterseler pihtersiz huzurlu hayatı...pehlül de yıllar sonra bu vicdan azabına dayanamayıp
ölsün mesela...

kızlar sizce bu dizide behlül ve bihter kaç yaşındaki karakterleri canlandırıyorlar. o kadar merak ediyorumki.. behlül hala öğrenci 20 ila 29 arasında değişebilir. bihterde öyle olabilir. ama kaç yaşındalar? bihter behlülden büyükmü aynı yaştalarmı küçükmü ?? sempatiksalakcinni

kızlar sizce bu dizide behlül ve bihter kaç yaşındaki karakterleri canlandırıyorlar. o kadar merak ediyorumki.. behlül hala öğrenci 20 ila 29 arasında değişebilir. bihterde öyle olabilir. ama kaç yaşındalar? bihter behlülden büyükmü aynı yaştalarmı küçükmü ?? sempatiksalakcinni

behlülü bilmiyorum da.bihterin yaşı sanki ilk bölümlerinde 25 diye geçmişti bi ara.

evet evet gazetede yazıyordu mezarlıkta defnedilme çekimi yapılmış bu da kitaba sadık kalındığının kanıtı.. Bir de Firdev ve Peyler cenaze de bulunurken Adnan yok diyorlar yok bir de olsaydı... Yuh artık derdim.. Adam sana inanıyorum karıcığım bir yanlışlık olmuştur, benzetrmişlerdir felan diye ağlarmış mezar başında... Zaten intihar etmeyip yaşasaydı kesin ikna ederdi Ednan'ı yine.. Ayy Adnan evi terkediyorum dayanıcam bu iftiraya derdi Ednan yine getirirdi Bihter'i eve dayanamazdı...

yeni dizisi ne ki? bihter karakterinden nasıl soyutlayacağız onu bilmiyorum.. sanki beren saat değil de bihter ziyagil sempatiksalakcinni :KK1:

canım ya yeni bi dizi çekmeye başlamış köyde tecavüze uğruyomuş falan... adı fatmagülün suçu ne mi öle bişey ya da bu dizi değil de film mi ? kafam karıştı ya burda okumuştum ama delikafadulden

X