Aşk-ı Memnu Kanal D

beklenen son...
inşallah bu sahne ile bitermezler de bir kaç yıl sonrasını da verirler

İşte benim korktuğumda bu,
ki bende yıllar sonrasını öğrenmek isterim açıkcası,
Adnan, Nihal, Bülent, Matmazel ve ev halkı yine beraber mi olacaklar,
Firdo Çetinle ne durumda olacak,
Peyker kaçıncı çocuğu doğuracak vs.

Ama veda fragmanlarından birinde köşkün boş halini gösteriyorlar ya, bir umut bekliyorum bende.

Evet kesinleşti sonunda ki böyle olacağı belliydi,
ama merak ediyorum nasıl sığdıracaklar herşeyi bir bölüme,
sempatiksalakcinni

Evet hem beşir ölecek bihter intihar edecek daha biir sürü şey..
Nasıl olacak bi bölümde bilmiyorum

ya nasıl yani? resmen şimdi final belli oldu mu yani?böyle haberler çıktığına göre.. zaten herkes bihter ölecek diyodu tamamda ne bileyim şimdiden heryerde yazdı cenaze kısmı çekildi diye.. aman saçma....
gerçi ben çok merak ediyodum iyilikte yaramıyor şimdi finali bilerek beklemek.. heyecanım gitti ya sanki... son bölümde zart diye düğün gününe geldiler ya yetiştirirler bunuda.. zaten en son nihal evden çıkıyodu hazırlanmak için...

Zaten Beşir olayı başlı başına saçmalık,
finali Beşire yoğunlaştırmayacaklarına göre ne diye yaşıyor bu adam hala ?
Ben finalde Beşirin başında ağlayan ev halkını değil,
ihaneti öğrenen Adnanı, kederli Bihteri, telaşlı Behlülü izlemek istiyorum.

Final Matmazelin itirafıyla başlar, Adnan ordan köşke gider o yol uzarda uzar, arada düğün mekanı, Beşirin son dakikaları gösterilir ve dizi Bihterin ölümüyle biter.

Aman diyim sakın ha. lmaz:

yok ya bu ne.. günlerdir bunu mu bekledik yani dimi? behlül ölsün ya asıl..

yok ya bu ne.. günlerdir bunu mu bekledik yani dimi? behlül ölsün ya asıl..

İnşallah öyle olmaz ama başka türlü nasıl işleyecekler konuları?
Herşeyi son bölüme sığdırmak kadar yanlış bir şey olamaz.

Madem ki Adnan ihaneti Matmazelden öğrenecek Beşir kaç bölüm önce ölmesi gerekiyordu o zaman.

Neyse Perşembe bi gelsinde izleyelim görelim,
ama umarım kısa kalmaz asıl olay.
Ve umarım Behlül sütten çıkmış ak kaşık olarak kalmaz.

Çok tatlısın ya sempatiksalakcinni yoruma bak sempatiksalakcinni

Aşk-ı Memnu’nun 24 Haziran’daki final bölümünde Bihter (Beren Saat) ile Behlül’ün (Kıvanç Tatlıtuğ) yasak aşkı ortaya çıkacak. Behlül, Nihal ile (Hazal Kaya) nikah masasına oturunca Bihter intihar edecek.

Bihter’in toprağa verilme sahnesi dün İstanbul, Zincirlikuyu Mezarlığı’nda çekildi. Bihter’in cenazesi mezarlığa getirildi. Bu sahnede Bihter’in annesi Firdevs Hanım (Nebahat Çehre) ve kardeşi Peyker (Nur Aysan) vardı. Behlül ile eşi Adnan Bey (Selçuk Yöntem) cenazede yoktu

Behlül ile eşi ne demek evleniyorlar mı yoksa nihalle diyecem ama romana sadık kalmazlarsa vay hallerine onların :mymeka:

Bihter ölür de behlül mutlu mesut bahtiyar yaşarsa ben gıdırım olurum burda :mymeka:

Zafer nihalinde olmasın o zaman Çok üzgünüm çoook

Beşire uyuz oluyorum zaten.Öksürüp duruyo mal gibi :mymeka: bi itirafını edemedi gitti uyuşuk herif

Matmazel kabristanda adnana herşeyi söyledi gibime geliyor ki inşallah öyledir.Çünkü adnan koşarak arabaya atlıyor ve gidiyor.

Bihterin öleceği kesinleşti o zaman mirmirmirmir adnan behlül nihal grubu yokmuş cenazede o zaman behlül kaçıyor nihal hastanelik oluyor üzüntüden :dilcikar: adnanda kızının yanında olacak işte.

adnan bey herşeyi ögrenecek nihalle behlül nikah masasındayken bihter intihar edecek ve cenazesine adnan da behlülde gitmeyecek gazetede okumuştum bu kadarını dogruysa tabi

Ben son bölümde ağlarım zırıl zırıl kesin sempatiksalakcinni

En son bölümde bile zor hakim oldum kendime kafamçokkarıştı

Peykere gitme diyişi yüreğimi sızlattı valla .

Bi de nihalin gelinliğinin salondan geçtiği an bihterin oraya doğru bakıp ağlaması beni çok etkileyen sahnelerden biri oldu.

Finalde de bihterin ölüm anında etkilenirim büyük ihtimalle.

canım bihterin eşi adnan bey yani :bbo:

etkileyiciydi evet.. acıklı :sinifsinif: peyker donuk ya robot gibi -tatlicadiarzu- hissiz bişey.sanki o kadar tepkili olacak ne var.. kötükedihüso biz gidiyoruz bihter!! :1shok: aman git çok lazımdın sanki :teytey: ya o ne donukluk ruhsuzluktur kardeşim ya :dilcikar:

valla ben beşirle nihalin sahnesine üzüldüm ya.. beşir elini tuttuya tam kalkarken........................
mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…