Aşk-ı Memnu Kanal D

canım bihterin eşi adnan bey yani :bbo:

Heee kafamı kaldı -tatlicadiarzu-

etkileyiciydi evet.. acıklı :sinifsinif: peyker donuk ya robot gibi -tatlicadiarzu- hissiz bişey.sanki o kadar tepkili olacak ne var.. kötükedihüso biz gidiyoruz bihter!! :1shok: aman git çok lazımdın sanki :teytey: ya o ne donukluk ruhsuzluktur kardeşim ya :dilcikar:

Hiç sorma ya..Neydi o an peyker öyle :mymeka: insan bi duygulanır gözünden yaş akıtır robot gibiydi valla dediğin gibi.Cenazede merak ediyom onu bakalım napacak

final şarkısı ne olacakmış bileniniz varmı..
önce demet akalının yeminimi bozuyorumu düşünmüşler sonra başka şarkıya karar vermişler..
diziyi arada izliyorum eşim evde yoksa..
ama perşembeyi kesinlikle izleyeceğim...

ben peykeri orda çok haklı buldum.. peykerin yerinde ben olsam ben de aynı tepkiyi verirdim.. dizinin başında bihter için canını vercek durumdaydı peyker ama bihterin yaptıklarını öğrendikten sonra o tepkiyi vermesi çok normal.. hem yasak aşk,hem de peykerin canını acıtan zamanında çok sevdiği biriyle yasak aşk.. ben de katlanamazdım.. göz göre göre bihtercimmm canımm diyemezdim..

bihterin ölceği belli zaten.. ama yazılan çizilene bakara acaba yanında nihali de mi götürcek diyorum.. bu da bi ihtimal yani..

2-3 sene sonrayı vermeliler,versinler.. çok merak ediyom valla..

bence zaman olarak biraz daha uzucak sonra da ekibe bağlancaklar.. veda etcekler falan.. ve malesef ki bol bol reklam izlicez :KK43:

perşembe gelsin artıkkkk !!

ama hakikaten çok başarılı bir diziydi.. tüm ekibin eline,koluna sağlık.. bi kez daha beren saatin günümüz en iyi genç yeteneklerinden olduğu görüldü..
selçuk yöntem,nebahat çehre zaten büyük ustalar.. çok sevdiğim oyuncular.. onlara dicek bişey yok..
ve ben pelin ermişe yani cemileye de hayran kaldım.. rolünü hakkıyla verdi..

ohh neyse ki bihter kendini olduruyormus. alkisalkisalkis
giderken yaninda umarim nihali degil de behlulu goturur.
kimseyi oldurmese de ortaligi bi guzel karistiracagi kesin. sonra da cekip gidecek cunku onda yuzlesecek yuz yok.
zaten o durumda insan heralde yerin dibine girmek ister o da girecek kolayini yapip.
behlulu de goturse keske :Saruboceq:
bihterin arkasindan hic uzulmeyecegim kesin ama yapacagini yapacak gene. o kadar insanin hayatini mahvedecek ofkem daha da artacak.
o kendini oldurmese de ben onu oldursem ne guzel olur

"onlar yapmamaları gereken bir şey yaptılar...kendilerine ait olmayan elmaya el sürdüler...biri tutkuydu,diğeri aşk...birlik olup sadakati esir aldılar...adına aşk dedikleri bu yolda birçok kişiye acı çektirdiler,ihanet ettiler...ve artık yolun sonuna geldiler...şimdi sadakat kendisine yapılanlardan hesap soracak..."

Heee kafamı kaldı -tatlicadiarzu-

Hiç sorma ya..Neydi o an peyker öyle :mymeka: insan bi duygulanır gözünden yaş akıtır robot gibiydi valla dediğin gibi.Cenazede merak ediyom onu bakalım napacak

valla ya ben bile ağladım bihtere geçen bölüm o kadar kızmama rağmen duygusuz mu ne öyle durdu cıkcık:sinifsinif:

fragman gene yanıltıyor kimin kime bakdığı belli değil her zamanki gibi...adnan matmazelden nasıl öğrencek ki ayak üstü iki dakikada adam nasıl ikna olur yıllarca gözü bişey görmedi ona kanıt
lazım ya da son olanlardan sonra inancak hemen
bu arada peykeri haklı buluyorum...pihterin onun değerini anlaması için peykerin gitmesi mi gerekirdi..
ablasını pehlül için hep harcayan ,iftiralar atan adnana karşı kullanan pihter bunların çoğunu peyker bilmiyor bilse belki hiç konuşmaz...gene büyüklük yapıp ayağına gitti daha ne yapsın...haklı niye ağlasın ki kurtuluyor firdevs ve pihterden..

doğru eski sevgilisi ayrıntısını düşünmedim fazla.. kardeşim uzağımda belki ondan, o an onu düşündüm zaten.. nasıl bu kadar ruhsuz olabildi diye.. ama haklı sebepleri vardı .. da ben başka bi açıdan baktım sanırım o an için...

final şarkısı ne olacakmış bileniniz varmı..
önce demet akalının yeminimi bozuyorumu düşünmüşler sonra başka şarkıya karar vermişler..
diziyi arada izliyorum eşim evde yoksa..
ama perşembeyi kesinlikle izleyeceğim...

hiç aklıma gelmemişti bak bu.. o şarkıda çok güzel aslında... aşkı memnunun müziğine bayılıyorum..çok güzel bir final müziği olsa gerçekten ya.. toygar ışıklının tarzı belli ya.. sanki söyledikleri hep birbirine benziyor gibi geliyor bana..ama yeni bir şarkı olsa.. unutulmayacak kadar güzell...boshayallersmile
aslında uzatsalar ne harika olurdu final bölümü.. biraz daha uzun çekseler.. inş.reklam izlettirmezle bize yaaaaaaaa yasakkelime

Bihter, Adnan'la neden evlendi?
Annesine inat olsun diye.Çünkü Bihter babasını çok seviyordu.Babasının ölümünden sonra annesinin Adnan'a olan ilgisini babasını çok sevdiği için hazmedemedi ve sırf inadına,sevmeden evlendi. Onunda psikolojisine inmek lazım :)
Ayrıca o kadar genç yaşta nasıl doğru bi karar verebilirdi ki!
Genç yaşında verdiği kararın kurbanı oldu.Bu şekilde düşündüğüm zaman Bihter'e üzülüyorum açıkçası.

25 okadarda doğru karar verilemeyecek yaş değil ya bence.. onu sığınacak bir liman olarak gördü..firdevs faktörüde ayrı tabi..
bakalım merakımdan perş.getiremiyorum yakaydirigubbakcemile

allahtan eşimin iş seyahati var perşembe günü izmit'te olacak ve 12-1 gibi gelecek gece ve bende rahat rahat izleyeceğim sositosositoilk defa inşallah...zemuszemus genelde haftasonları tekrarlarını izleyebiliyorum çünkü...aklinialirimsmile

X