Aşk-ı Memnu Kanal D

ben bihterin yaşını evlendiğinde 23 diye hatırlıyorum e tabi iki yıl geçti aradan 25 oldu:) behlülde tahminimce 25 tir çünkü nihal 19 yaşında

bide merak ettiğim bişey var beşir hangi arada ölcek ya düğün telaşı olayın ortaya çıkışı bihterin intiharı bir sürü olay arasında beşiri son bölüme bırakmaları çok lazımdı sanki

yeni dizisi ne ki? bihter karakterinden nasıl soyutlayacağız onu bilmiyorum.. sanki beren saat değil de bihter ziyagil sempatiksalakcinni

beren saat mi oda kim kaydirigubbakcemile3

yalnız kızı bu rolle bu kadar özdeşleştirmemiz onun rolunün hakkından nasıl geldiğini gösteriyor helal diyorum...

kızlarr size çok önemli bi tüyo vercem
günahını almayım ama bihter ednanı altıyor sanırım behlüllekaydirigubbakcemile3

yok canımm Behlülle Bihterrr duy da inanma.. Günahlarını alıyorsunuz Bihter daha topukluyla yürüremiyor değil ki iki kişiyi birden idare etmek. Yok canııımmm olamaz inanmamm.. :))

yok canımm Behlülle Bihterrr duy da inanma.. Günahlarını alıyorsunuz Bihter daha topukluyla yürüremiyor değil ki iki kişiyi birden idare etmek. Yok canııımmm olamaz inanmamm.. :))

behlülle matmazel desek daha inandırcı dimi
o kadar imkansız sempatiksalakcinni

aa ciddi misin bende seyrediyorum seyrediyorum diyorum bu dizi ne saçma hiç olay yok kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…