Aşk-ı Memnu Kanal D

Yazdiklarinizi okuyamadim ama sonu degisiyomu
cok sacma suana kadar hic deyistirmediler tek bir sonunumu deyistiricekler akannehir

peki sizce nihal neden oyle sok oluyor, nefes nefese kaliyor?

acaba cemile kosup nihale mi yetistiriyor ki?

galiba cemile nihale yetiştiriyo
gördükten sonra

bihterin güzel şeyler olcak demesinden belliydi zaten.. çok fena baktı orda nihale..

evet ordan bende bi şüphe kaptım
ama ben şu cd'de ki görüntüleri herkesin görmesini istiyorum
rezil olsunlar öle intihar etsin bihter
behlülde kaçsın
bu kadar seyirci kitlesi var
senaristler bihtere nihali öldürmek gibi bir saçmalık yapıp da
sonunu mahvetmesinler:umursamaz:

bir yorum :

FİRDEVS AĞLIYOR ÇÜNKİ PEYKERİ YOLCU EDİYOR...NİHAL BEŞİRİN ÖLECEĞİNİ DUYDUĞU İÇİN KOŞUYOR BİHTERLE BEHLÜLÜÖĞRENMİYOR VE NİHAL KENDİ EVİNDE ARABAYA KOŞUYOR..BEŞİR ÖLÜYOR VE MATMAZEL ONUN İÇİN AĞLIYOR...BİHTER BEHLÜL KAÇMAYACAK BEHLÜL YİNE REDDEDECEK BİHTER ÖLECEK..VE SONRAKİ GELİŞMELER 5 YIL SONRAYI GÖSTEREN SÜPRİZ BİR SONLA GÖSTERİLECEK .

direk kopyaladığım için büyük harf oldu kusura bakmayın..

behlüle aldıkları yattan sonra ceplerinde para kalmadı,nihalin gelin saçını kenar mahalledeki kuaföre yaptırdılar,gelinliğin kumaşı da yetmedi ön tarafı kısa kaldıkaydirigubbakcemile3

dizinin bi kısmının canlı gösterilmesi durumu da var demişlerdi ama
sonradan biz o saatte final kutlamasında olcaz dediler
şurda kaldı 5 gün
ben şimdi perşembe akşamşalrı napcam diye düşünüyorum

kurtlar vadisi izlersinsırnaşık şey

ayy yok kalsın
bilmeden yle bi hata yapmıştım
kandan midem kalmıştı:)

polat alemdarın kaşındaki çizik de boya buarada bi de o dizinin dedikodusunu ediyim burda
boyama çata kaş o haha

ayy yok kalsın
bilmeden yle bi hata yapmıştım
kandan midem kalmıştı:)

polat alemdarın kaşındaki çizik de boya buarada bi de o dizinin dedikodusunu ediyim burda
boyama çata kaş o haha

merak etme lepi cim kanal d boş durur mu hiç
sanırım yine beren in oynacağı fatmagülün suçu ne adlı dizi gelecek
emimin o da güzel olacak ama ben izlemeyi düşünmüyorum çok etkileniyorum çünkü aşırı duygusal dizi ve filmlerden

ben ezelin sezon finalinde hastanede olucamda inşallah bunun finalinde evde olurum da izlerim

bi oyuncu ardarda film yaınca ben esk halini hemen unutamıyorum
keisn aklıma bihter olduğu günler gelecek:)

bebiştendir :ecrin_bebek:

bebiştendir :ecrin_bebek:

yok canım ya ben hep öyleydim
zihinsel engelli bir abim var o yüzden ekranda öyle birini görsem dahi 1 hafta kurtulamıyrum etkisinden ki fatmagül ün de akıl sağlığı yerinde olmayan deli diye geçiyor artık abisi varmış onu duydugumda bile kötü oldum şimdiden izlememe kararı aldım

Kızlar ne kadan acı bir durum, keşkene ben Bihter'in, ya da hiç olmadı Bülent'in akrabası olsaydım, sonunu kesin bana söylerlerdi, ben de size söylerdim bilmiyorumkismile
Şimdi onlar sonunu biliyor, biz bilmiyoruz..Bitter kesin anasına sölemiştir, hiç olmadı bari Bitterin anasının üst kat komşusu olaydım :1ninca:
Bihter'i seviyorum ben, en çok onu izlemek hoşuma gidiyor dizide..Ama ayrıca ölsün de istiyorum, garip bir sevgi sempatiksalakcinni

ya bitmesin dizi nie bitiyor napcam perşembe aksamları bilmem ki

ayrıca bihter niye ölüyor ya ..
Behlül ölmeyi hak ediyor sen git bıhterın ablasıyla yat sonra gel bıhterle yat olmadı amcanın kızıylada yat .. ama olan bıhtere olsun !.. yuh ama burda bıle erkek ustunlugu cıkıyor meydana .. erkek yapar bişey olmaz kadın yapar ölür :)

kızlar hep adnan nihal açısından bakıyoruz ama peyker açısındanda bakmak lazım..

benim kızkardeşim,ben şuan evli bile olsam eskiden aşık olduğum adamla beraber olsa..bilmiyorum çok sert tepki verirdim bana kazık atılmış gibi hissederdim

Nihal beşirin öldüğünü öğrendiği için koşuyor bence..

Cemile behlülle bihteri bahçede sarılırlarkene görüyor

Nihalin herzamanki gibi hiçbirşeyini beğenmedim.Ne gelin saçını başını,ne makyajını ne de gelinliğini Çok üzgünüm çoook

Matmazel mezarlıkta adnanın yanına gelmişti.Orda hıçkırarak ağlamaya başlıyor ve adnana birşeyler söylüyor.Adnanın suratı değişiyor.

Matmazel adnana herşeyi anlatan kişi olacak.Beşir öldüğü için bu görev matmazele düşecek.Ve matmazel bunu mezalıkta yapacak.

Adnan eve gelecek...Ve geldiğinde çoktan iş işten geçmiş olacak.Çünkü bihter intihar etmiş olacak.

5 yıl sonrasını göstereceği zamanda nihal ile adnanı gösterecek sadece.Romanda da birkaç yıl sonrasında baba kızın mutlu mesut hayatlarına devam ettiği yazıyormuş.

vereliniortak

bihterin nihali öldüreceğini sanmıyorum öyle olduğunu düşünsenize adnan o kadını yaşatmaz yada nihali vurup behlülle kaçamazlar ki bihter hapsi boylar böyle bi final yapmazlar senaristleri ntv de konuşmuşlardı birkaç ay önce finalde romana sadık kalıcaz demişlerdi herkesin bildiği bi son olucak bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…