Aşk-ı Memnu Kanal D

ben bihterin nihali vurma ihtimalini olduğunu düşünmüyorum canım ya çok saçma olur fragmanda behlüle sarılıyo kaçalım falan diycek behlülde kaçmayınca artık çaresi kalmadığını anlayınca kendini vuracak öyle olur bence

dizisiz de akşam geçmiyor yaa.
bugün hiç bi dizi yoktu patladım valla.
gerçi perşembeye kadar hiç diziyok ta

ya perşembeden sonra napcaz eylülde tüm diziler başlarken aşkı memnusuz kalcaz ben her perşembe dizimizin eksikliğini yaşıycam

Bihter ölecekse behlül de peşinden gitmeli kesinlikle

Bu günah ikisine de ait çünkü..Ortada bir aldatmaca var ki bu tek başına bihtere ait değil.Behlülde ortaktı bu işe.

Bence bihter önce behlülü vursun sonra kendini

geçen yaz sabahları 1.sezon bölümlerini vermişlerdi
bu yaz yine sabahları verebilirler
2.sezonu yani
gerçi ben aynı şeyleri izlemeyi sevmiyorum ama
hasret depreşirse izleriksempatiksalakcinni

yaprak dökümü gibi uzasa ben sevinirim şahsen ama uzamaz

yaprak dökümü gibi uzayabilecek bi dizi değil bu .yaprak dökümünde hayat çok .
ama aşkı memnuu tamamen bir noktada. bihterle behlülün yakalanması .
şahsen bir yıldaha fragmanda aldatmacalarla ha şimdi yakalandıalr diye bir sezon daha geçirilmez asla.

ya bncede nhal ölmez.. senaristlerin bir röportajını izlmeiltim.. ordada romana sadık kalcaz deielr.. yani bitter ölcek.. nihalin ölmesi çok saçma olur.

katılıyorum sana olumunekankayizsmilevereliniortak

Bihterin nihali öldüreceği dedikoduları almış başını gitmiş bazı sitelerde.

Ben sanmıyorum hatta hiç ihtimal bile vermiyorum desem yeridir

Neden öldürsün ki nihali senaristler romana sadık kalcaklarını söyledikleri için...

Sonuç belli ..Ölen bihter ,kaçan da behlül olacak herzamanki gibi behlül kaçar diyip defolup gidecek...Ama keşke azcık gururlu olsa da o da öldürse kendini :mymeka:

Olan bihtere oldu zaten hep.

Behlül alacağını aldı,sonra çorap gibi attı kadını.:mymeka:

Bihter kaç kere kaçalım dedi.Kaçsalardı bu kadar büyümezdi işler.Sarpa sarmazdı.Saftirik nihal girmezdi işin içine alsanaalsanasmile

kızlar fragman falan yok dimi?
eşim kızar oldu ya iyice memnu hastası odlun diyo kaydirigubbakcemile3
izlemediğim çok bölümü var ama... final yaklaştı diye haftalardır izliyorum.. kaydirigubbakcemile3

bihterin kendini öldürmesi gururundan degil. korkakligindan.
simdiye kadar yaptiklariyla ne kadar gurursuz ve basit bir kadin oldugunu gosterdi.
intihar etmesi eger ederse kacmanin en alasi. hesap vermesi sirasi ona geldiginde kendini oldurecek ve hersey bitecek.
yaptilar yapacaklarini behlulle, bu alcaklikla yuzlesme vakti gelince ebedi sessizlige burunecek. yani kacacak.

Bugün gazetede okudum Bihterin cenazesini yapmışlar Zincirlikuyu mezarlığında annesi Firdevsle Peyker varmış diğerleri yokmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…