Aşk-ı Memnu Kanal D

kızlar şu an kanal d de magazin programı var orda dediler değişik bir final olacak çok şaşıracaksınız..AZ SONRAAAA

final fragmanı çok güzel yaaa...
cemilenin durduğu kapı arka kapı ...o kapıdan behlülle bihterin kaçtığını gördü sonra hemen nihale anlattı ...çünkü gıcık nihale nihalde koştur koştur gelinlikle behlülü yakalamaya çalışıyor...

bence fragmana göre beşir ölüyor matmazel siyah giymiş cenazede eğer beşirinse bile düğünden sonrası bu aynı gün hem düğün hem cenaze yapamazlar heralde ..

bihter behlüle sarılırken elinde bişi var ama gerçekten bıçakmı acaba??
bide nihalin gelinliği ne öle yaa kısa dimi..
çok kötü bi seçim..

matmazeliln gözlüklü oldugu sahne banada cenaze sahnesi gibi geldi..
hem siyah giyinmi hemde gözlükler var ve ağlıo..
saçlarda toplu.
keisn cenaze..
beşirin mefta oldu....
vayy vaayyyy okdar cd falan izledi adamcağız..
inşalalh öteki tarafa cenabet gitmemiştir...

aynen katılıyorm
kızlar şu an kanal d de magazin programı var orda dediler değişik bir final olacak çok şaşıracaksınız..AZ SONRAAAA

aman onlar her hafta diyorlar. bildiğimiz görünleri verip salak yerine koyuyolar insanı

Bence Behlül Bihterin korkusundan koruya gelip buluştu onla,

Ama Bihter istediğini alamıcak,yani Behlül yine reddedecek,

Sonra Nihal koruya gidip bunların konuşmasını duyacak,

Herşeyi öğrenecek ve malum bayılacak....

Gerisini bilemiyorum....
akannehir

Behlül kaçar,Bihter de öbür dünyaya uçarrrrrrrr....

Nihale de hiç üzülmüyorum,saplantı haline getirdi behlül de behlül insan gözünü açar bu kadar saf olmaz,

Adnan da öyle,kardeşim fıstık gibi kadını aldın tamam ama evde azgın bi boğa var,

insan azcık düşünür ateşle barut aynı evde,karın zaten çıplak geziyo evde,behlül desen o da aynı,

Adnancım azcık düşünseydin sonra bunları yaşamazdın işte...

Son düzenleme:

delikafadulden delikafadulden delikafadulden neler düşünmüşsün

valla benim tek korkum senaristlerin çok iğrenç bir final senaryosu yazıp çekilen 1,5 yılı boşa harcamasıdır,umarım romandaki gibi bihter kendini vurur,bihterle behlül kaçarsa pek heyecanlı bi son olmaz yani

beşir eğer ölüyorda nihal ona koşuyorsa o zaman hiçbirşey anlatmadan ölüyor.
o zaman bihterle behlül kaçıyor?????
perşembeye kadar deli olcaz valla

nihalin iddiasız ama iddialı gelinliği hiç güzel değil,hani behlülle birlikte gelinlik provasına gittiklerinde demişti,''iddiasız ama iddialı bişiy istiyorum'' diye:dilcikar:

valla benim tek korkum senaristlerin çok iğrenç bir final senaryosu yazıp çekilen 1,5 yılı boşa harcamasıdır,umarım romandaki gibi bihter kendini vurur,bihterle behlül kaçarsa pek heyecanlı bi son olmaz yani

bence kitaptaki gibi biterse heyecanlı olmaz sonu biliyoruz yani o zaman değişik final yapsınlar da aaaaa diyelim..akannehir

valla bihter ya kendini ya behlülü yada nihali vursun.eğer kaçarlarsa hiç bişeye benzemez bu dizi...kaçmıcaklar ama bence offf lütfen kaçmayın behlül yaa tek umudum buuu...

neden herkes bihteri sucluyor neden hep o ölsün diyor ( kitaba göre zaten ölecek ) ama hiçmi behlül ün sucu yokmu ..ilk bihteri baştan cıkaran onu bu yola iten o değilmiydi??? netice bihter hiç flört yaşamadan adnan ı tanımış ,güvenmiş ve sevmişti ...her zaman olan kadına oluyor toplumumuzda...biz bayanlar bile kadınları suçluyoruz ..erkek egemenliginde bir toplum olduğumuz bu kadar ileri görüşlü kadınlar topluluğu olduğunu düşündüm bu sitede bile aleni ortada

behlül ve masum kelimeleri yanyana gelemez -tatlicadiarzu-çok alakasız birbirinden bihter sadece kocasını aldattı behlül ise hem amcasını hem nihali aldattı yani onca yıl onu sevmişler gururlanmışlar behlül için ama o ne yaptı amcasının karısına göz dikerek en can alıcı yerinden vurdu sevdiklerini.bütün suç bihterin olamaz suçlu asla tek başına değildir.:umursamaz:bihterde bu işi tek başına yapmadı gerçekleri yoketmeyelim.behlülü neredeyse anadan doğma günahsız yapmaya çalışıyorsunuz.ama hiçte öyle bi mahluk değil behlül.alsanaalsanasmile

ben nihalle bihteri aynı kefeye koyuyorum artık.nihalde takmış kafayı behlüle saplantı haline geldi.sevdiği falan yok sürekli göz önünde olduğu için sevdiğini sanıyor.ayrıca azgın boğa lafına çok güldüm çok doğru bi benzetme kaydirigubbakcemile3en başta adnan suçluda neyse artık olan oldu

vereliniortakaynen tüm suçlu bihter behlülse sütten çıkma ak kaşık sanki laelaelaelaelae sırf behlüle gıcık olduk diye bihtere bu denli kin ve nefret duymamamız lazım ölmesini bu denli istemememiz lazım oda bi insan sonuçta her kul hata yapabilir ama behlülün hatalar hep gözardı ediliyo bi tek bihterin hataları görünüyo gözlerine ilk olarak zaten behlül yanaştı bihtere ama insanlar görmek istediklerini görüyo

hiç kimse bihterin ölmesini istemiyo kızlar,sadece dizinin saçmalamadan kitabına göre bitmesini istiyoruz ki kitabında da bihter ölecek,çekilen bir diziyi gerçek hayattaymış gibi de yorumlamanız da çok ilginç.bu dizide 3 tane suçlu var birincisi adnan,gencecik kadın adnanın neyine yani,üstelik evde ona rakip olacak biri varken? 2.si behlül .behlül ateşledi bu aşkı behlül yanaştı bihterin yanına 3.sü bihter behlüle yüz vermemeliydi.ama bihterin son yaptıkları sadece behlülü çok sevdiğinden bu yüzden ölsün demiyoruz en azından intihar etsin ki saçma bi son olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…