Aşk-ı Memnu Kanal D

Hilmi'yi oynayan adam bir programa katılmıştı ve sonunun romandaki gibi olacağını söyledi Bihterin intihar edeceğini de söyledi ama fazla tiyo vermedi elbette... Biz daha çekmedik finali senaryoyu tam bilmiyorum dedi iki hafta önceydi. Onar bir yeri kapatacaklarmış ve hep beraber izleyeceklermiş diğer gelenlerde biletle girecek ve bilet paraları kimsesiz çocuklara gidecekmiş..

Bitter Nihali mi öldürüyor ? akannehir akannehir

Geride mi kaldım ne ohaoldumsmile

evet öyle bir duyum var .. ama bana da hiç olası bir şey gibi gelmiyor ya..
o zaman herkes şok olur evet..
bihterin ölmesini isteyen.. ve de istemeyen... herkes..
hiç hoş olmaz...
saçma olur..

ya birde kızlar demişler ki.. bihter behlüle sarılıyo ya,elinde bıçak var dfalan demişler...ama ben bıçağa benzetemedim.. daha uzun ve beyaz bişey sanki..ama ne gibi bilemedim.. ohaoldumsmile

bir yorum :

FİRDEVS AĞLIYOR ÇÜNKİ PEYKERİ YOLCU EDİYOR...NİHAL BEŞİRİN ÖLECEĞİNİ DUYDUĞU İÇİN KOŞUYOR BİHTERLE BEHLÜLÜÖĞRENMİYOR VE NİHAL KENDİ EVİNDE ARABAYA KOŞUYOR..BEŞİR ÖLÜYOR VE MATMAZEL ONUN İÇİN AĞLIYOR...BİHTER BEHLÜL KAÇMAYACAK BEHLÜL YİNE REDDEDECEK BİHTER ÖLECEK..VE SONRAKİ GELİŞMELER 5 YIL SONRAYI GÖSTEREN SÜPRİZ BİR SONLA GÖSTERİLECEK .

direk kopyaladığım için büyük harf oldu kusura bakmayın..

evet mantıklı.. sonraki yaşamlarını da göstersinler evet ya güzel olur...
matmazel adnana anlatıyor mu acaba? anlatmaz heralde...ohaoldumsmile

dün ilk giydiği lacivertimsi bir elbise vardı..sırtı açık olandna önceki..hafif mini,bele oturam, çok az karpuz kollu..tarif özürlüyüm birazcık :kedi:

haute couture miydi acaba yoksa markası varmıydı..bir kaç marka varmış bihteri giydiren biri nişantaşındaymış..

kızlar bu da çok eski bölümlerden..bunu kaçırmışım ama bayıldıımmmm..tam istediğim gibi :lepi:

bu ara alışveriş manyağı oldum çıktım herşeyi merak ediyorum beğendiğimi alıyorum..azcuk kendime bakayım bari bayanssulusmile

3368273343_89f7e74d16_o.jpg

bu çok güzelmişşş ya ... akannehir ayakkabılara bayıldım ayrıcaa.. aklinialirimsmile

ya bitmesin dizi :KK43: nie bitiyor napcam perşembe aksamları bilmem ki

ayrıca bihter niye ölüyor ya ..
Behlül ölmeyi hak ediyor sen git bıhterın ablasıyla yat sonra gel bıhterle yat olmadı amcanın kızıylada yat .. ama olan bıhtere olsun !.. yuh ama burda bıle erkek ustunlugu cıkıyor meydana .. erkek yapar bişey olmaz kadın yapar ölür :)

vereliniortak

ayrıca,mutlaka ölünücekse eğer bence ikisi de ölsün bi zahmet..

vereliniortak

ayrıca,mutlaka ölünücekse eğer bence ikisi de ölsün bi zahmet..

megime katılıyorum kaydirigubbakcemile5

Hayır tamam Nihal safın önde gideni ama final onun ölümüyle gerçekleşirse kusura bakmayın ama yuhh derim.

İnanmıyorum ben buna yahu.

Hee bide Beşir finali gördü ya, ben aylar önce ölür diyordum ite kaka geldi sona oda. :KK1:

Yalnız bu Nihal ölecek haberide her yere yayılmış,
ben inanmıyorum buna, ters köşe yapacaklar güya.
Bence kitapa bağlı kalacaklar.

zaten o beşir ölmezse nihal,matmazel ve cemileyle birlikte hepsini ben öldürcem :mymeka:
gıcığım matmazele zati kötükedihüso
behlülle özel olarak ilgilencem:KK1:

valla şu beşir ite kaka geldi ama haftalarca bizide sinir etti yani bi söylemedi gitti bari son bölümde söylesede bi işe yarayıp öyle ölse

Yok onun yapısı o,
kendisi ölmeden etrafındakileri öldürür.

Gına geldi artık valla, ha öldü ha söyleyecek diye diye finale geldi hala gözler fal taşı gibi.

sempatiksalakcinni

evet ya hele matmazele ne demeli durdu durdu düğün gününü buldu o gün mü söylenir böyle büyük bi olay hepsi ayrı bi sinir

valla şu beşir ite kaka geldi ama haftalarca bizide sinir etti yani bi söylemedi gitti bari son bölümde söylesede bi işe yarayıp öyle ölse

y evet
diziye hiçbi alfım yok senaryo menaryo süper
ama şu beşir adamı kabız etti resmen.
bihter herkese kötü davranırken bi göz dağı vermedi haddini bil herkese anlatırım git şimdi bana bi çaay getirmedi yaaa deli oluyorum

Ama biz o sinirlere alıştık onlar olmadan neyin dedikodusunu yapıcaz artık :a015:

lepim kuzum bende bende :KK1: :KK1: reple yollayamadım bebem, önce dağıtcakmışım başkalarına kaydirigubbakcemile3

X