Aşk-ı Memnu Kanal D

en cok ednan uzuyo benı:gitme:yazık adama ya:gitme:
adı bıhrter kacıyo sanırım behlullekaydirigubbakcemile
ama bu sadece kafa karstırmak ııcın yaynlanmış bı frag bana görebayanssulusmile
besırde bı zahmet canını vermış kedı gillerden kendısı galıbaaklinialirimsmile
su nıhalın mort oldugu sahneyı defalarca ızlıcem sositosositosositososito
gıcık oluyomm kızaaÇok üzgünüm çoook
o gece kanal d ızlenme rekorları kırar,dıger tum kanalrrda ya guzel fılm yada baska bısey koyar kesınnn:nazar:
gelllllllllllllllll perşembe gellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

lan bıde elenktrık kesılırce ne pok yerımsengözlerimebaksanab
kapı kapı gezerık artık vereliniortak

hiç kimse bihterin ölmesini istemiyo kızlar,sadece dizinin saçmalamadan kitabına göre bitmesini istiyoruz ki kitabında da bihter ölecek,çekilen bir diziyi gerçek hayattaymış gibi de yorumlamanız da çok ilginç.bu dizide 3 tane suçlu var birincisi adnan,gencecik kadın adnanın neyine yani,üstelik evde ona rakip olacak biri varken? 2.si behlül .behlül ateşledi bu aşkı behlül yanaştı bihterin yanına 3.sü bihter behlüle yüz vermemeliydi.ama bihterin son yaptıkları sadece behlülü çok sevdiğinden bu yüzden ölsün demiyoruz en azından intihar etsin ki saçma bi son olmasın

Birde bihter vaktinde annesinin sevgilisine çok kızmıştı annesine cephe almıştı aynı şey kendi başına geldi büyük konuştu bu daçok güzel bir mesaj aslında anlayana...

bihtere oserseriye karşılık verdi kapıldı diye kızıyorum ama başından beri bende en çok behlüle uyuz olanlardanım adam yaptı yaptı hiçbirşey olmamış gibi sıyrılmaya çalıştı bihter yanlışta sonu olmasada aşkının arkasında ama o korkak kaçtı hep ama kaçınılmaz son onunda sonu olucak keşke oda ölse haksızlık bu guclubacismile

bıhter önce behlulu bıcaklıcak sonra kendını bence:KK1:
elindekı bıcak cunku...
bıhterrrr kk uyesen cıkk ortayaaaaaaaaaaaaaa
elma dersek cık armut dersek kaçççç bızdennn
bellı olmas belkı okuyodur pis karısempatiksalakcinni

valla bihter ya kendini ya behlülü yada nihali vursun.eğer kaçarlarsa hiç bişeye benzemez bu dizi...kaçmıcaklar ama bence offf lütfen kaçmayın behlül yaa tek umudum buuu...
ewet orda haklısın..

lan bıde elenktrık kesılırce ne pok yerımsengözlerimebaksanab
kapı kapı gezerık artık vereliniortak

ay benimde aklıma hep o geliyor ya elektrikler kesilirse..

eğer bihter nihali öldürürse, ki çok saçma olur
ne alaka yani?
ama yaptı diyelim işte ozaman hiç şansı yok işte adnan onu oracıkta gebertir
koskoca adnan ziyagilin taklımı yani
ama bihter önce nihali sonra kendini vurursa o ayrı tabii; behlüle madem beni istemiyrosun ozaman nihalide alamasın der gibi bir son olur

kızlar fragman çıkmış izlemişsiniz bile biri bana link atabilirmi ben açamıyorum faceden verilen linki nolurrrrrr çıldırcam meraktan yoksa

ben nihalle bihteri aynı kefeye koyuyorum artık.nihalde takmış kafayı behlüle saplantı haline geldi.sevdiği falan yok sürekli göz önünde olduğu için sevdiğini sanıyor.ayrıca azgın boğa lafına çok güldüm çok doğru bi benzetme kaydirigubbakcemile3en başta adnan suçluda neyse artık olan oldu

vereliniortak:içelim:kaydirigubbakcemile3

X