Aşk-ı Memnu Kanal D

ha ha kılzra habere bakın bi beşirin pjaması eksikti:roflol:
AŞK-I MEMNU ÇILGINLIĞI DUR DURAK BİLMİYOR!
İki yıllık ekran macerası 24 Haziran’da son bulacak olan rekortmen dizi “Aşk - ı Memnu”da Bihter, Nihal, Firdevs ve Behlül’ün büyük ilgi gören kıyafet ve aksesuvarlarına Beşir’in pijaması da eklendi

bihterin intiharı çokmu trajik olur diye düşünüyorlar.
yada bihterle behlülün birlikteliliğinin fanları çok olduğu içinmi
bence bihter yaptıklarının cezasını çekmeli
kocasını aldattı.
aldatttığı adam istemiyor onu hala sülük gibi
ablasına bile iftiralar falan filan
bihter öldürmeli kendini
her nekadar bu final herkes tarafından biliniyorsada
asıl böle bi final ses getirir silinmez hafızalardan

fragmani izledim ama anlamadim hic bir sey aman akillara zarar son olmasin tatmin etsinde yeter lost gibi sacma sapan bitmesin :)
turkiyede yinemi youtube yasakli ya bu kadar kendinden iletisimden korkan ulke gormedim hayatimda bi benim ulkem nedir korkumuz hep bir korku hep bir elestiriye acik olamama bu kadar gitti gidiyor seklinde korkuyla yasayan devlet sadece benim ulkem eger tum ulkeler boyle olsa amerika veya avrupa yanmisti adamlara neler deniliyor gikalri cikmiyo bizim politikacilar kiclarindan korkuyo bi bizde bu korkular her an gitti gidiyor her an ates zaten bu yuzden hala gelisme yolunda uleyiz aferin bize insan kuru milleyetcilik yapacagina alir eline aynayi bi bakar nerde hata yapiyoruz asiyoruz kesiyoruz aman diyoruz ama ileri adim yok cok bize bu kadar bile bize yapilanalr baska millete yapilsa politikacilar tarafindan deprem cikar youtube yine kapali iyiymis :):)

bihet nihali mi vurcak :1shok:
yok deve :roflol:
ya umarım öyle olmaz yaaa
bihter ölsün
ben daha yeni netten izledim
sinir oldum iyice bihtere
yakında çok güzel şeyler olcak diyo zevzekkötükedihüso
kızlar fragman linki çok mu gerideki sayfalarda kaldı verebilir misiniz
you tube açamadım

O zaman Nihali vuracakken Behlül siper olur nihal'e o vurulur.Bihter de kendini öldürür o acıya dayanamayıp

Nihal öldürülüp öyle kapanırsa final çook saçma olur sonu akannehir

hangi elbise canım?

dün ilk giydiği lacivertimsi bir elbise vardı..sırtı açık olandna önceki..hafif mini,bele oturam, çok az karpuz kollu..tarif özürlüyüm birazcık :kedi:

haute couture miydi acaba yoksa markası varmıydı..bir kaç marka varmış bihteri giydiren biri nişantaşındaymış..

kızlar bu da çok eski bölümlerden..bunu kaçırmışım ama bayıldıımmmm..tam istediğim gibi :lepi:

bu ara alışveriş manyağı oldum çıktım herşeyi merak ediyorum beğendiğimi alıyorum..azcuk kendime bakayım bari bayanssulusmile

nihalin gelinliği iğrenç:bbo:
cemilede gördü bihterle behlülüsempatiksalakcinni
çıldırdı bihter

inşallah dediğim gibi çıkmaz..behlülle bihter kaçacak demiştim kimse ölmeyecek..beşir hariç

kaçmasalar bile şu uyuz cemile kıskançlığından gidip nihale yetiştirecek düğün olmayacak..

bihteri giydiren firmalar ama cidden bazen cok hos seyler giyiyor bazende cok konkona yani onalari geymek icinde mekan lazim ama cok hoslar :):)

ay bu beren mi
aman allahım yani
akannehirakannehirakannehirakannehir

bu iste normal hali arkadaslar burda cok parali dolayisiyla bakimlida degil normal olarak simdi para var bakim var guzlelikte var dogal olarak saclar daha demode makyaj daha siradan bakim daha normal simdi tabiki farkli .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…