Aşk-ı Memnu Kanal D

KIZLAR SIMDI OKUDUM PAYLASIM DEDIM akannehir
2 yıldır severlerini ekranlara kilitleyen Aşk-ı Memnu, 24 Haziran'da muhteşem bir finalle veda edecek.

Bu Bilgi Sadece DiziFilm.Com'da!

Bihter'in intihar edip, Behlül'ün ise yurtdışına kaçması beklenen finalde, herşey yerle bir olacak. Bu zamana kadar beklediğimiz finalin dışında bir senaryoyla karşı karşıya kalacağız çünkü Bihter, Nihal'i öldürecek!

24 Haziran akşamı, dizinin finalini Su Ada'da oyuncularıyla izleyebileceğiniz son bölüm için reklamlar açık arttırmayla satışa sunulacak. Aşk-ı Memnu, hem finaliyle hem de maddi getirisiyle geceye damgasını vuracağa benziyor.

ya o zaman resmen saçmalamışlar.nihal in ne suçu vardı.asıl ölmesi gereken ölmeliydi ya üfffffffff...

lütfen böle olmasın yaaa
asıl böle tepki toplamazmı dizi
çok saçmaa yaaa
bi kere nihal ölmücektiki matmezele karşı bi mahçup olacaktııı öfffff

yazara karşı büyük saygısızlık.
sen bütün diiziyi onun yazdıklarıyla yürüt
sonra sonunu tamamen değiştir

bihter nihalimi vurcakmis daha neler iyice zivanadan cimakasin su senaristler zaten yeterince halid ziya usakligil'in kemiklerini sizlattilar sacmaliklariyla,

burada olmeyi hak eden iki kisi var birincisi fazlasiyla bihter ikinsicide behluldur.
behlul olurse uzulecegim adam b...k yoluna gidecek bihter yuzunden ama bihtere asla uzulmeyecegim.kendini ve koskocamana bir aileyi ve bir o kadarda masum kisileri ablasini bile satmis mahvetmis insan.

hirsinin ve egoistliginin yuzunden hersey boyle oldu bihter olsun nihalin ne sucu varki kiz behlulu masumca karsiliksizca onca yil sevmis ya bihter uckuru zevki ugruna behlulun yatagina girmis aciz bir kadin.utanmadan esini aldatmis bir kadin olsun helvasini ben yedircemsempatiksalakcinniohaoldumsmile

peki sizce nihal neden oyle sok oluyor, nefes nefese kaliyor?

acaba cemile kosup nihale mi yetistiriyor ki?

lütfen böle olmasın yaaa
asıl böle tepki toplamazmı dizi
çok saçmaa yaaa
bi kere nihal ölmücektiki matmezele karşı bi mahçup olacaktııı öfffff

he nihal sırf matmazele mahcup olsun diye ölmesin ama bihter onca yaptıklarından sonra kimseye mahcup olamadan ölsün öyle mi :umursamaz:

kızlar fragman cıktı seyrettiniz mi cemile görüyo herhalde
nihal babasını arabasına dogrumu koşuyodu öyle ayyyyyyyyyy cabuk
gelsn
perşembede
seyredelim

yaa tüm temennim bihter le behlül ün kaçıp dizinin 1 sezon daaa uzamasıkaydirigubbakcemile3tıpkı yaprak dökümünde olduğu gibi.2 yıl önce "bu sonbahar yapraklar dökülüyor "dedi.hala devam.........
gönlüm bitsin istemiyor hiççç.....

Fragmanda dikkat çeken noktaların başında, Bihter'in elinde bir bıçak ile koruda Behlül'e sarıldığı gözüküyor. Bihter, düğünü engellemek için Behlül'ü bıçaklamayı mı düşünüyor? Bihter ve Behlül'ü koruda gören Cemile'nin koşarak köşke dönme sahnesi ise, merağı daha da anlatıyor.

Ayrıca Adnan Bey'in fragmanda gözünden düşen bir damla gözyaşı olduğu gözüküyor. Adnan Bey'in bu şekilde ağlamasının nedeni büyük ihtimal Beşir'in ölümü olacak..

Ancak Bihter ve Behlül'ün yasak aşkları hakkında çok ciddi bir bilgi verilmemesi fragmanda diziseverleri daha da meraklandırmaya yetti bile. Nihal'in düğün günü, gelinliği ile birlikte koşması da Beşir'in ölümünden dolayı olabilir.

Tüm bu sahnelerle birlikte, finalde neler yaşanacağının tüm ayrıntıları perşembe günü yayımlanacak olan Final bölümünde belli olacak. Final bölümü ile ilgili diğer ayrıntıları, sitemizden perşembe gününe kadar takip edebilirsiniz...

ayy az önce bi yerde okudum çok hoşuma gittiii..
bu köşkte evden kaçan hatunlar saçlarını açıolar ne alaka yazmışlar....

fragmana takılmıyorum sonunu gosterıcek hallerı yoktu tabıkı yanıltıcaklar seyırcıyı,hala umutla bıhterın ıntıhar edecegını dusunuyorum

Behlül mok yoluna mı gider sempatiksalakcinni Yapma gözünü sevdiğim, Behlül karaktersizi Bihter'den daha çok hakediyor ölümü..Amcasının ekmeğini yemiş bunca yıl, yemek yediği kaba mıçan BehlüldürkötükedihüsoBu da yetmezmiş gibi amcasına sanki şöyle bir mesaj veriyor: "Önce karını, şimdi kızını, yarına Allah kerim" :1shok:
Yani hatasını telafi etmenin yolu yok, çoktan kaçması gerekirdi, yüzsüz bir de Nihal ile evleniyor, zaten bu bir Beşir 2, o da ihanet etti Ednancığıma, insan söylemez mi karın seni aldatıyor diye, neymiş efendim "Nihal mutlu olsun" pehh, emin ol çok mutlu olcak dizinin sonunda :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…