Aşk-ı Memnu Kanal D

arkadaşlar ikinci ağızdan duyduğuma göre 1-2 hafta önce sarıyerde yalının önünden geçmişler. çekim yapılıyormuş. ambulans varmış yalının önünde. bihter'i götürüyolarmış.

Ayy dün yarıdan sonra izleyemeim ama tüm yorumları okuyunca izlemiş kadar oldum:):):)
ıyice kızışmış ortalık ya..
Ah nihal saf nihal aç kızım artık gözünü açççççççç

:1shok:

bu arada 24 haziran benim doğum günüm tamda gününe getirmişler he ya dışarda olursam ogün kötükedihüso

iki bölüm önce galiba burada tüyolar verilmişti
behlül ormanda çık içimden bihter diye ağlayacak diye
hiç inanmamıştım behlül nihali seviyor, bihter de bu yüzden intihar edecek sanmıştım
meğer öyle değilmiş

ben asil besirin kasa anahtarinikim alacak onu merak ediyorum matmazel alamadi ya odaya giripte.kaldi oylece orada cemilenin eline gecmesin yine.

son bolumde hersey acik acik ortaya ciktiginda hemen bitmese keske 4-5 yil sonrasini gostersinler ahlaksizlar defolunca ev yine huzur olsun eskisi gibi ihanetin golgesi kalksin.

bithterde ıntıhar edınce arkasından behlulde etsn ...adnan makmazelle evlensın mutlu son olsun

Eski dizisinde bihter behlülün suratına okkalı tokatı atıyor beşir görüyor bihterle göz göze gelip adnana anlatıyor bihterde gidip silahı alıp vuruyor kendini...

Aslında adnan bihteri vurmak için silahı almaya odasına gitmişti silahı göremeyince anlıyor kendini vuracağını ..

yaa bu arada fragman yani final fragmanı resmen new moondan çalıntı olmuş
müzikler bile aynı neredeyse
azcık özgün düşünün bee

kendi tahminimi yazayım.. sondan bir önceki bölümde ortaya çıkar herşey. son bölümün başında bihter intihar eder, behlül kaçar, matmazelle hizmetliler döner, mutlu mesut hayat devam eder ve biter.

kendi tahminimi yazayım.. sondan bir önceki bölümde ortaya çıkar herşey. son bölümün başında bihter intihar eder, behlül kaçar, matmazelle hizmetliler döner, mutlu mesut hayat devam eder ve biter.

sanmıyorum
çünkü düğün günü 24 haziran
herşey o gün olacak bitecek
sonadoğru epey bi heyecanlandı dizi

Ne Nihale üzülüyorum ne de Adnana,

Sadece Peykere üzüldüm,yazık herşeye rağmen kardeşini korumaya devam etti,

Oysa Bihter onu çoktan satmıştı...

Yazık Peyker de bu intihar yüzünden Nihattan boşanırsa şaşmayın...
boshayallersmile

bihter herseye hazirim diyodu ortaya ciksa bile neden intihar ederki boyle soyleyen biri orda takildim evleneceklermi acaba behlul nihal

walla peyker evet kardeşini korudu bihter onu yine sattı ama nihat çok terbiyesizlik edepsizlik yaptı. ya bide mahkemede kendini şahit yazdırmazmı. ne gördün sanki gözünlemi gördün bihterle behlülü?
adnana büyük saygısızlık yaptı.şirkette bana ait hiçbişey yok burda diyor ayıptır ya adam sana hisse bile verdi ne yapcaktı bütün holdingimi vercekti sana

çık içimden bihter mi, cin çıkarıyo sankisempatiksalakcinni

daha finale 4 bölüm var sanırım, 3 bölüm herzamanki gibi mi devam etcek:hulya:

hani behlülün d.gününde bihterden nefret edecekmiş ya acaba şu video çekimlerinde bihter bişilermi diyecek

yada nihale bişilermi yapacakta behlül kızacak hani bihter evden son ayrılmasında behlül rüyasında bihterin nihale bırak bizi biz birbirimizi seviyoruz herşey doğru deyip nihali boğmuştu ya acaba otarz şeylermi olacak off ya cumartesi filan olsada fragman çıksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…