Aşk-ı Memnu Kanal D

hadi giyinmeyi geçtim de her daim saçlar kuaförden çıkmış gibi ona sinir oluyorum. ben sadece düzleştirmeye en az yarım saatimi harcıyorum. sabahın köründe saçlar fönlenmiş, buklelenmiş, briantinler sürülmüş spreyler sıkılmış. çok sinir bozucu.

behlüle ben hep hak veriyorum koruda bile kaçtı bihter kışkırttı benim aşkım 1 tane yaaaaa

behlüle ben hep hak veriyorum koruda bile kaçtı bihter kışkırttı benim aşkım 1 tane yaaaaa

şimdi de aynı şeyi yaptı bihter. napsın belki gerçekten bihtere aşık ama bihter bu kadar yapışmasa behlül çoktan silip atardı. bi de çocuğun annesi bası yok. bi bölümde adnan behlül için behlül küçükken hep muziplikler yapar bizi güldürmeye çalışırdı sırf bu evde kalabileyim kendini sevdirtmeye çalışırdı hep demişti orda çok üzülmüştüm behlüle. anlık hatalarının cezasını ailesi gibi olduğu insanlardan uzaklaşarak ödeyecek.

Hani çok seviyordu Nihal'i ne oldu? ............(sansüre takılmıyım dedim) Çok üzgünüm çoook

behlül benim aşkım yaaaaaa çok yakışıklı eskilerden ediz hun tarık akan filan vardıya bu da şimdilerin jönü ilerde çocuklarımız torunlarımız onları izleyince heyt be diyecek

yapmayın kızlar yaa, behlülde az değil, bihteri halletti şimdi sıra nihalde onunda icabına baktı, gene bihtede, behlüle de çok kızıyorum.. çekip gitmek yerine nihalle evleniyo bi de. Amcasının karıyla kırıştırdığı yetmei, bir de kızını alıyo adamın yaa oha yaniikötükedihüso

sırada Arsen Sultan var bence :roflol::roflol::roflol:

behlüle hak vermiyorum ben.. koruda çaresizce çık içimden bihter derken üzüldüm onun için. o da bihter gibi vazgeçemiyor. nihali nasıl öpüyordu, bihteri nasıl tutkuyla öpüyor.

nihali camasir camasir suyu olarak goruyo behlul kendini onda arindiriyo sonra kirlenmek guzeldir amannn diyoo

Behlül'ün ruhu hovarda Behlül kendinden başka birini sevemez Peyker' e bile güllerimi özledin diye yılıştı 2 dk. da.Günü yaşıyor adam..Carpediem Behlül kaçar :)

behlül kaçar diyordu kaçacak ama yüzlerine bakamayacağı için kuyruk salladı bihter oda napsın

bihter kolay yolu seçip intahar edecek ama behlül yaşadığı sürece o ızdırabı çekecek canım ya gelsin ben teselli ederim onu çalışıp bakarım ona ben o hep gülsün yeterki ya çok seviyorum yaa

kızlar bu arada çoğunuzun eşi kurtları izliyo benimki behlüle bayıldığımı bilsede aşkı memnuyu çok seviyo hiç kurtları izlemez yani sevmez şiddeti
valla sevseydi heralde izleyemiyom diyo kırardım tv yi

bihterle behlul bogazlarina kadar camura batti genekötükedihüso

bihter gercekten evli bir kadina yakisacak seyler yapti.alkisalkisalkiskocasinin bekar yegenini,uvey kizinin mustakbel esini bastan cikarmayi basardi.kukla gibi oynatiyor hem kocasini hem behlulu.

uckuruna duskun behlulde dayanamadi tabi atladi.ikisindende nefret ediyorum artik mide kalmadi bende ya...

adnan bey hilmi onaldan korumak icin adam takimis bihter hanima ,bihterin cenkirmelerine bagrismalarina bak.adnan akilli bir adam olsaydi o cemkirmelerinden anlardi bihterin ne haltlar yedigini.adnan her defasinda hakli oldugu halde bu bihtterden ozur dilemek zorunda kaliyor ya iste o an bihteri bogasim geliyor.Çok üzgünüm çoook

birde behlulle yalniz konusmak istiyor hala yanliz kalmaya cesaret ediyor maksat fanfinifon yapmak.kimi kandiriyorsun bihter?

behlule aptal hersey daha farkli olabilirdi diyor utanmadan sizin yaptiginiz pisligi hic birsey kabul etmez topraktan baska hala anlayamadi bihter hanim.merak etme bihter ucunda olum yok degilmi?biraz daha boynuzlaya bilirsin adnani.keske giderken behlulude gotursen onsuz yapamiyorsun ya.kaydirigubbakcemile

mumkunse bihteri kosturmasinlar ayaklari micina degiyordu carpuk curpuk kadinda hic endam yok ya.behlulu optu ya 8 yasindaki cocuk gibi aaaaa bak annem bana seker verdiiiii hihoyyytyuppi behlul beni optu der gibilaelaelaelaelae

kankaların gülüüüüüüüüüü olumunekankayizsmile
büyüksün opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…