Aşk-ı Memnu Kanal D

ohaoldumsmile
kıss ne yorumlar yapmışsın gülmekten karnım ağrıdı..
yazdıklarının hepsini bende düşünmüştüm...
:roflol::roflol:

:roflol: alkisalkisalkis

Ayrıca unutmuşum dizideki bütün nedenler nihalin üstüne,
beşir neden evden ayrıldı?nihal;benim yüzümden
adnan davadan neden vazgeçti?nihal;benim yüzümden

evet nihal sen güneşsin zaten dünya senin etrafında dönüyor,dünyanın dönmesi senin yüzünden be nihal...

ay valla bravo yaaa

ayy ona evet beşirin ölümünü bile kendinden biliyor.
bir de bu nihalin her bölümde bi çanta muhabbeti oluyor.
bu bölümde yoktu.
hatta bir defasında 3 bölüm üstüste şu diyalogları söyledi nihal
nesrin çantamı getir.
behlül çantamı taşı
bülent çantamı al gel.

bi taraftan da eski bölümlere abkıyorumda. bihter tabi o zamanlar daha ılımlıymış. ama yazık adnana hiç huzur vermemiş. hem bağrış çığrış adama.hele dünkü bölümde nasıl abğırdı adama yazık.

fragman bulamadım bende:umursamaz:
ama sonu tahmın ettıgınz gıbı olmucak bence ne bıhter ınthar etcek nedeeee nıhalle behluk evlencek bu beklenen son zaten farklı bıtıcek dıyorlardı kıtaptan...
bilmiyorumkismile
bence ednan intahar etsın,nıhalle behluk evlensın,bıhterıde kuma alsın gecınır gıderler
ne kaaa mıkemmelım dımı

Son düzenleme:
kitap uyarlaması olduğu için kitaba sadık kalmak zorundalar. kimse heveslenmesin bihter ölecek, behlül kaçar..

kitap uyarlaması olduğu için kitaba sadık kalmak zorundalar. kimse heveslenmesin bihter ölecek, behlül kaçar..

neden zorundalar ki :uhm:
değiştirseler bizde şaşırsak güzel olsa behlül intihar etse bihter gitse nihal beşirle evlense firdevs adnanla baş göz edilse
hilmi katyayla evlense :teytey:

bu 24 hazirandaki fragmanda beşir in suratı ruh gibi sanki ölmüşde ruhu konuşuyo gibi ...

canımmmm çok saol.
aman sessiz fragmanı insanı daha çok meraklandırıuor be.
fragmanın yarısına kadar o ona bakıyor o ona. en son adnan saite gidiyor. behlül nihale bazı yerlerde ters davransada sonra yine onla gezmeye gidiyor.
behlülün doğum günü adına bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…