Aşk-ı Memnu Kanal D

bihter de gözünü budaktan sakınmıyo herkes anlasın diye özellikte belli etti :) koruda nasıl karşılaşmadık diiye..

:sm_cool:
alemsin yaaa

ben reklam arası ancak seyredebiliyorum.kurtlar engel bana napıyım bende onu seyrediyorum mecburen.
ama aklım behlülde ben behlülel üzülüyorum bi yanlış yaptı döndü çok pişman
bence ikinci şansı hakediyor.

Kızlar sadece 4 haftamız kaldı 24 haziran 2010 büyük final düğün günü her şey açığa çıkıcak...
ama keşke kötü bitmese aşk kazansın:))))

yahu ne aşkı canım benim. bunların yaptığı doğru değil ki. zaten bu dizide o kadar çok kötülük var ki. kötükedihüso Cehennemde ateş bunların aşkıyla bir güzel alevlenir.

tuh yaaa cok uzuldum besir rontgenleyemedi koru macerasini ama gozu seyirmistir kesin sempatiksalakcinni

Süpersin... alkisalkisalkis

evet doğru söylüyorsun canım. bu zamanda o kadar çok mantık evliliği yapan var ki, para pul yüzünden yaşlı yada beğenmediği erkeklerle evlenen. sonra da para pul kurtarmıyor etraftakilerine sarkıyorlar. Dediğin gibi aşk, sevgi ve saygı lazım. Aşk belli bir zaman sonra sevgiye dönüşüyor. Bir de tabi Allahtan korkmak gerek. Yoksa kimseden çekinmez insanoğlu. Kimse engelleyemez günah işlemekten onu.

yani, çok saçma dimi....

belki o fatmagül dizisi başlarken bihter öbür dünyada cehennem de diye yazarak başlar:roflol:
ordaki sosyetiklere tanınmamak için adını değiştirmiş
:roflol: alkisalkisalkis

çok doğru canım....

süpersin yaaa :lepi:
bayıldım yazdıklarına.

Kızlar belki başka birinin de aklına gelmiştir diye söylüyorum; şu düğün günü için video çekilecek ya film yapılacakmış, orada Bitter büyük ekranda çıksa, her şeyi birbir anlatsa ya da Beşir'in kısa filmi (!) düğün günü oynasa ne bomba olur değil mi? ohaoldumsmile

24 haziran büyük gün haaa....
olayı baya allengirli bi hale getiriolar..
baksana 24 haziran falan diye özel çekim yapmışlar..

oyun bitti diyor ya bitter..bencede 4 hafta sonra bitecek bu hatun intihar edicekmi acaba en cok onu merak ediyorum
peyker sende ne salaksın bitter senin evliliğinimi düşünüyor neler diyor hakkında kadının dünya alem umrunda değil sen kocana bagırıyosun evliliğini tehlikeye atıyosun..

bizde ne kaptırmısız yalnız..gerçekmiş gibi yorumlarımıza bakın:)
insan resmen yaşıyor diziyi

Kızlar rüya değilmiymiş Bihterle Behlülün öpüşmesi filan.bilmiyorumkismile

bunların ikiside birbirinden bok bihter koruda 2 cilve yaptı ? behlül istese itip koşarak uzaklaşabilirdi ?? oda dünden razı hemen sağa sola baktı birisi varmı diye ?? hani behlül bu mevzuyu tamamen kapatmıştı ?
baksanıza nasıl ağladı çık içimden bihter diye .. o sadece nihalin masumiyetini seviyo onu asıl cazip gelen bihter.. nihali sadece hilmi önal davasından sonra kendini temize çıkarmak için kullandı

24 haziranda dizi bitiyormuş yani düğün günü çok güzel final olucak bence

bence aşk kazanmalı ve bihterle behlül kaçmalı :asigim:

saf adnan, kör adnan, iyi niyetli adnan
70 küsür bölümdür olan şeyleri anlamayacak kadar zalak adnan.
bu kadar iyi niyetli olunur mu yaw?
beşir, deniz hanım, mutfaktakiler şüphelendi sen hala anlamadın.
hilmi bile uzaktan anladı.
bihterin peşinde koruma var diye ortalığı yıkıp viyak viyak bağırıyor.
adnan safı hala özür diliyor. bihterin gocunduğu var ki suç bastırıyor.
ya behlül'e ne demeli. kendine hakim olamayan ufacık kıvılcımda tutuşan behlül.
nihali çok seviyordun ya da hatandan dönmek istiyordun niye bihterle öpüştün bilmem ne yaptın?
birde nihalle birlikte oldun?
beşirde tam sopalık. onca şeyi bilmene rağmen, nihali bu kadar seviyorsun madem
onun behlül gibi biriyle evlenmesine nasıl göz yumuyorsun?

Hani çok seviyordu Nihal'i ne oldu? ............(sansüre takılmıyım dedim) Çok üzgünüm çoook

ne aşkı canım behlül kimseyi sevemez,onda o yürek ve erkeklik yok.gerçekten yaptığına pişman olsa çekip giderdi nihali ortak etmezdi.ama tabi nihalinde tadına bakmak istediği için çekip gitmedi.kolay yolu seçti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…