Aşk-ı Memnu Kanal D

FATMAGÜLÜN SUÇU NE

Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3'ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar.

Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Fatmagül o sırada hamile değildir, hamile kaldığı için degil, tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir.

Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan oturu inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu herkesin yattığı kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. ıçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte.
Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kiz sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız, adam sinirlenir, nedir ki bu, bir de pici mi olacaktir bu kadından.. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Sonuçta tecavüz etmiş olan onlardır.

saf saf avrupayı bekledim nihalin tipe bakayım diye.kestiler orda başka şey başladı ya.ya ben şu kurtları aynı saatte koyan starın.....

ooofff çok iyi yaa yorumlara bittim hakikaten çok iyiydi bualkisalkisalkis

kızlar yanılmıyorsan müjda ar ın vardı böyle bi filmi.konusu fatmagülün suçu ne ile aynı bu ya..

bihter bu bölümde güzel giydi diger bölümlerde giydikleri neydi öyle ya,kocaman yakalar acayip acayip takilar ,öyle giyen insanlar varmi ya,üstüne para verseler giymem....

desene bu fatmagülün hali mafiş kafamçokkarıştılaelaelaelaelae çok acıklı be insanın ağlamaktan gözleri şişer her bölüm

ben bir de bu reklam arasında çıkan "stil danışmanları" ablalar var ya onlara hastayım. onların durumu nedir öyle yaa.... şaka gibiler hakikaten geçen bölümde Bihterin boynuna kolye diye taktığı saçmalığı da onlar ayarlamış demekki gebermeyesiceler delikafaduldendelikafadulden

bihterin eşofmanlı hali fenaydı yanlız, bir de saçını topladıklarında sıçan kuyruğu kadar kalıyo o ne be öyle, normalde bakıyosun muhteşem duruyo saçlar sonra bi topluyo fossss

hele o fransez soyadlının donunu gördünmü. tayt gibi bişey üstünde beyez beyz bişiler ama.
ama bihterin giyimini beğeniyorum . son bi kaç bölümdür özensiz ama hele geçen yıl falan çok güzeldi giydikleri. arzu kaproldan giyidiryolar bihteri kadının sattığ çoraplar bile 100 liradan başlıyor internet sitesinden bakmıştım.

Bihterin bu dizide klas hallerine çok alıştık ya..

Fatmagülün suçu ne adlı dizide varoş gibi giyinirse hiç hoş gelmez benim gözüme sempatiksalakcinni

evet Arzu kaprol gerçekten dehşet güzel şeyler yapıyo. O geçen seneki kıyafetleri Dudaktan Kalbe dizisindeki çelik prensesi de giyiyodu, Bihterle pişti oluyolardı hep:roflol:

Yetmiş küsür bölümdür bir şey anlamayan nihal, hiç ama hiç bir şey anlamayan adnan bey bir anda gerçekten tesadüfen koruda karşılaşan ve yerlerde yuvarlanan bihter ve behlül'den şüphelenir. hem de bunu çalı çırpı başarır...kaydirigubbakcemile3

aşkı memnunun stil danışmanları fatmagülün varoş danışmanları olarak yine çıkar reklamlarda

118 li reklamlardan bide o iki kızdan gına geldi artık

Bihterin bu dizide klas hallerine çok alıştık ya..

Fatmagülün suçu ne adlı dizide varoş gibi giyinirse hiç hoş gelmez benim gözüme sempatiksalakcinni

evet bence de birden bire yeni bir diziye başlamasaydı bari
bi sindirseydik bi bihter vardı derdik en azından
şimdi dünyanın bir ucunoan öteki ucuna atlıyor kötü olucak gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…