Aşk-ı Memnu Kanal D

Bu dizide rüya, hayal vs. gibi şeyler olmuyor ki, yaprak dökümü olsa olabilirdi, rüya olduğunu hiç sanmıyorum, behlül uckurunu tutamadı işde.

kaydirigubbakcemile5 aynen.. behlul pisman oldu sonucta, herseyi duzeltmeye calisiyor. bihter fettani hala daha bitmedi deyip, zorla odasina giriyor bilmem sacmaliklar.
hayir bari biraz gururlu olsa, o da yok. zorla dibine dibine girmeler, planlar kurmalar biseyler.. nihali de canindan bezdirdi son bolumlerde :mymeka: :mymeka:
o fettana kizmamak elde degil. olse de bi rahat etsem yaa boshayallersmile

kaydirigubbakcemile5

adnanın yüzünden hepsi hem karısını hem kızını behlüle kaptırdı

artik, kiziyla beraber safliklarina yansinlar.
ayni evde neler donuyo, nesrin, mademoiselle, besir hepsi anladilar birseyler, yaa arsen hanim bile az bucuk bihteri tanidi, uyariyor kardesini bizim ednan beyimizde tik yok.. akannehir

saf, essek olursan semer vuran cok olurmus. behlul vurdu basta semeri. nankor! :mymeka:

behlül hatasını anlamış olsaydı bihterle tekrar beraber olmazdı.behlül için hiçbişey bitmedi sadece dili öyle söylüyo ama içi öyle değil.ayrıca şıllık,kaşar gibi kelimeleri kim söylüyosa ben ona dedim zaten :dilcikar:

sorması ayıp behlül ün neresi pişman.pişmanmı yoksa beş parasız kalacağı için mi öle yapıyor.bihteri onaylamıyorum kesinlikle ama bihter kaçalım dediğinde kaçsaydı

1- bihter intihar etmezdi(behlül birinin ölümüne sebeb olmazdı)
2-nihal sevildiğini sanmayıp bu kadar hayal kırıklığı yaşamaz daha az zarar görürdü.üstelik bekaretini kaybetti.

en büyük zararı behlül verecek.

asıl behlül kaç kişinin birden canını yakacak şimdi..

ee bide besir varr oda olecek ettii 2 kisi oda behlulun yuzunden iyilesmek istemiyo nihalli kacirdi diye

hem behlül hem bihter tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş sanki seviyolar birbirlerini
benim büyük eltimde izliyo bana diyoki ayy kız bihter behlülü seviyoo hee dedim ne seviyo ne seviyo ne sen sor ne ben söliiiimaklinialirimsmile en çokda nihali kullanmasına sinir oldum bide bihter annesinden yardım istiyo annene ne gerek var sende firdevsin kızısın yaptın oyunlaırnı girdin gene koynuna bu bihter ne kadar kanı bozuk yaa hem adnandan hamile kalıyo aldırıyo bide behlülden yapıyo aldırıyo adileeeerrr behlülde tükürdüğünü yalıyo yaa öle bi adamdan sana hayır gelirmi neler sölüyolar gene yatıyolar vijdansızlarkaydirigubbakcemile3

adnan geyiği kapılardan nasıl geçiyo acaba o boynuzlarla:uhm:

ben de behlulu akladigim yok canim. bence parasiz kalacagi icin degil nankorluk ettiginin farkina vardigi icin pismanlik duydu.
evet belki nihale olan sevgisi dilde, ask duymuyor en azindan ama gayret etmesi onemli. ve o gayret de ediyor. bihtere asiksa bile unutmaya calisiyor. gayret ediyor. olumunekankayizsmile

ben dedim bihtere şıllık diye yalanmı dedim acaba:roflol:

kızlar aklıma geldi de rüya deilse eğer orman sahnesi, behlül bihtere kendiden vageçemeyenin bihter olduğunu ispatlamak için öper yere yatırır ve kulağına sen basit bi kadınsın ama ben seni unuttum nihali seviyorum felan mı derki???bizi şaşırtmak için fragman bu şeklidede olabilir.firdo bi programda behlül nihale arınmak için yanaşıyor ama zamanla gerçekten aşık oluyor ve bihter bu aşk karşısında çaresiz kalıp intihar ediyor felan demişti..

olamaz öyle.çünkü facebooktaki hayran sitesinde verilen haberler doğru çıkıyor.denilenlere göre behlül bihtere seni unutamıyorum içimden çık diye ağlıyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…