Aşk-ı Memnu Kanal D

Cidden senaristleri tebrik etmek gerekiyor, herkesin kafasını karıştıracak 1 hafta konuşulacak bir fragman hazırlamışlar
Behlül Bihteri sevdiğini, ona karşı koyamadığını da anlamış olabilir.. o zaman da Nihalden kaçmaya felan başlar şimdi, Nihal de şüphelenmeye tabi..
ki Nihalin şüphelenmesi için Behlül ve Bihterin yeniden birlikte olması da lazım.. bişiler olsun ki yakalansınlar..

kızlar son sayfayı okumadım şimdi okuyacağım..gelin bu hafta bişey yapalım...
eğer bu behlül gerçekten bihtere gittiyse ve bu sefer gerçekten bihter hiç bir şey yapmadan sadece ormanda yalnız yakalayıp canı istediyse ..yani behlül kendi kendine çok özlediğini fark edip de saldırıyorsa sizde tüüü kaka behlül diyeceksiniz...

ama bihter kışkırtıp yalakalanırsa canım cicim özledim hadi falan yaparsa bende artık tüü kaka bihter diyeceğim ....

bilmiyorumkismilezemuszemus

Behlül nasıl aheste aheste geziyorki, etraf kalabalık neden kimse etrafını sarıp resim çektirmek imza toplamak istemiyor.

alkisalkisalkis

hii oracıkta öldürür o zaman kendini olmaz...
üf dizinini final sahnesi gibi olur dehşet bir laf olur...delikafadulden

kesinlikleee vereliniortak

yorumlara kopu kopu kopuyorum yaaaa

haklısın gerçekten adnan ipini kendi çekti halbuki matmazelle evlenseydi süper olurdu herkes için 40 dan sonra azdı arandı olan saf nihalciğe oldu bu dert onu iflağ etmezkafamçokkarıştı

niihal mi saf? akannehir behlülün kendisini sevmediğini biliyo. nihale bile bile lades oldu derim ancak sempatiksalakcinni bihterde her gördüğü yerde öpüyo behlülü. e buldun kaymak gibi çocuğu öp :jeyyar: behlülü bi görsem bende öperim yalan yok delikafadulden

Ednan hem karisini hem kizini kaptirdi behlüle Allahtan diyorum annesi ucuz kurtulmus kaydirigubbakcemile3

seximemnu sempatiksalakcinni bu hafta cok heycanli. Demek Tiyolar dorumus acaba yeni tiyolar varmi ? Behlül neden Peykerin yanina gidiyorki acaba yoksa onudami özledigini söyliyecek yoksa gel senlede ormanami gidelim diyecek bu sapik behlül eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3

Ednan hem karisini hem kizini kaptirdi behlüle Allahtan diyorum annesi ucuz kurtulmus kaydirigubbakcemile3

adamdan ne uçan krtuluyo ne de kaçan :roflol:
höyyyyttt sefgülüme laf atmayn kaydirigubbakcemile aklinialirimsmile
irfan değirmenciden :asigim: (asıl yafru irfanım :kedi: :asigim:)sonra nihat,o da olmazsa behlül tercihim :lepi:

özlüyorum ayağına hepsiyle sevişceksempatiksalakcinni

behlül çok evcimen maşallah hiçköşkün dışına çıkma gereksimini duymadı kimi bulduysa yapıştısempatiksalakcinni sırada bence cemile var sempatiksalakcinni

Ya arkadaşlar ikisini de tasvipedeilecek yanları yok da al birini vur ötekine ama işte Aşk-ı memnu yasak aşk böyle bi halt

Bihterin kulağına istediğini söylesin sonuçta öptümü öptü ben ona bakarım yani ayrıca bihter basitse behlül çok daha basit ondan.:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…