Aşk-ı Memnu Kanal D

katyanın izinsiz çalıştığı için geçmişe yönelik para cezası vardı.
hilmi ödemiştir bunu.

bihter hayal falan görmüyor gerçek çünkü nihalde bi kaç bölüm sonra onları yakalayacak.

yalnzı anlamadığım bişey bana biri açıklasın kızlar yaa

şimdi bu mahkeme hilminin adnannın evine adam soktuğu için yani haneye gözetlemekten . yani bu mahkemede bihter behlül gerçekmi mahkemesi değil ki bu
katya sanki ne anlatacak
ben bu kısmı çözemedim açıkcası

behlül niye peykere gidiyooo....
matmazende beşini yanında kesin sormaya gitti..
refakatçı olamaz giyinmiş kuşanmış..
o pis behlül o aşşalık o yakışıklı o manyak nasıl öpüyor öle ya nasıl yapışıyor yaaaa ama olmaz ki yaaa behlüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüllllllllllllllllllll aaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu
sempatiksalakcinnilaelaelaelaelaedelikafadulden

katyanın izinsiz çalıştığı için geçmişe yönelik para cezası vardı.
hilmi ödemiştir bunu.

bihter hayal falan görmüyor gerçek çünkü nihalde bi kaç bölüm sonra onları yakalayacak.

yalnzı anlamadığım bişey bana biri açıklasın kızlar yaa

şimdi bu mahkeme hilminin adnannın evine adam soktuğu için yani haneye gözetlemekten . yani bu mahkemede bihter behlül gerçekmi mahkemesi değil ki bu
katya sanki ne anlatacak
ben bu kısmı çözemedim açıkcası
hem adam sokmaktan hem de iftira atmaktan açıldı dava
behlülün bekar evine bihterin kullandığı çay fincanın götürülmesi ve yastığa bihterin parfümünden sıkılması vs.

ben de matmazelin bihtere verdigi ayardan sonra bihterin merdivende matmazelin arkasindan gulmesine koptum. :roflol: o neydi oyle yaa ahahhaaa

Hilminin adamının eve ruj izli fincan koyması ve adnanın bunu görüp şüphelenmesi çok saçmaydı,

Yani bi tek pembe renk ruj süren Bihter mi,

Hem de oraya başka bi kadın gelmiş olamaz mı yani,

Behlülün yeni kız arkadaşı falan,

Çok saçmaydı o bölümdeki bu ayrıntılar,

Hadi kokusunu neyse tanır kocası ama ruj lekesi ne alaka,

Aklıma gelmişken söyleyim dedim...
:umursamaz:

Hilminin adamının eve ruj izli fincan koyması ve adnanın bunu görüp şüphelenmesi çok saçmaydı,

Yani bi tek pembe renk ruj süren Bihter mi,

Hem de oraya başka bi kadın gelmiş olamaz mı yani,

Behlülün yeni kız arkadaşı falan,

Çok saçmaydı o bölümdeki bu ayrıntılar,

Hadi kokusunu neyse tanır kocası ama ruj lekesi ne alaka,

Aklıma gelmişken söyleyim dedim...
:umursamaz:

bihterin kafasından çok ağzı çalışıyor,parmak izi gibi ednan belleğine kazımıştırsempatiksalakcinni

fragmanı izledim gözlerime inanamadım ya.
hani nihal e senin yanında kendimi tertemiz hissediyorum diyordu.
hani bihteri birsürü aşağılamıştı.sen firdevs hanımın kızısın demişti.
hani nihal e sen başkasın diyordu.
hani bihter e kötü kadın muamelesi yapmıştı
iğrenç behlül.kişiliksiz karektersiz.bide nihalle yattı.yazık nihal e.bihter ondan daha az kötü gözümde artık.bihter in yaptığı çok yanlış olmasına rağmen sonuçta el.ama ya behlül.onu büyüten her türlü imkanı sunan amcasına bu yapılırmı ya. kan bağı olmasada yaptıkları karşısında öfffff.daha fazla yazamayacağım.asıl behlül ölmeli.bihterde ikiside gebersin.

bide şunları yazmadan edemeyeceğim.adnanıda bu olayların yaşanmasında da büyük payı var:
1-kendinden o kadar çok yaş farkı olan güzel biriyle evlenmesi hataydı.

2 evinde, sonuçta kan bağı olmayan, genç son derece yakışıklı, üstelik çapkın olduğu bilindiği halde nasıl olurda aynı evde yaşamasına izin verir.sankim ayrı ev tutacak paraları yoktu.3-birde adanan bunu yetiştirirken hiç aile terbiyesi vermemiş mi? bu kadar sorumsuz okulu bitiremeyen bir baltaya sap olamayan böyle çapkın biri olmuş.

fragmanı izledim gözlerime inanamadım ya.
hani nihal e senin yanında kendimi tertemiz hissediyorum diyordu.
hani bihteri birsürü aşağılamıştı.sen firdevs hanımın kızısın demişti.
hani nihal e sen başkasın diyordu.
hani bihter e kötü kadın muamelesi yapmıştı
iğrenç behlül.kişiliksiz karektersiz.bide nihalle yattı.yazık nihal e.bihter ondan daha az kötü gözümde artık.bihter in yaptığı çok yanlış olmasına rağmen sonuçta el.ama ya behlül.onu büyüten her türlü imkanı sunan amcasına bu yapılırmı ya. kan bağı olmasada yaptıkları karşısında öfffff.daha fazla yazamayacağım.asıl behlül ölmeli.bihterde ikiside gebersin.

bide şunları yazmadan edemeyeceğim.adnanıda bu olayların yaşanmasında da büyük payı var:
1-kendinden o kadar çok yaş farkı olan güzel biriyle evlenmesi hataydı.

2 evinde, sonuçta kan bağı olmayan, genç son derece yakışıklı, üstelik çapkın olduğu bilindiği halde nasıl olurda aynı evde yaşamasına izin verir.sankim ayrı ev tutacak paraları yoktu.3-birde adanan bunu yetiştirirken hiç aile terbiyesi vermemiş mi? bu kadar sorumsuz okulu bitiremeyen bir baltaya sap olamayan böyle çapkın biri olmuş.

agzına saglık canım benim düşündüklerimin
hepsini yazmışsın
bende yeni izledim frangma.geri zekalı behlül
o kadar şeyden sonra yine bihtere gitti aptal

ezgi42 söylediklerine yüzde yüz katılıyorum.vereliniortakgel seni bi öpücem Şeniz herkes senin benim gibi düşünmüyor malesef takmışlar kafayı bihtere neredeyse seti basıp öldürecekler kadını o derece ne kin ne öfke böyle ya dimi ama erkek yapar zihniyetini artık bırakalım bi kenara ya biz kadınız kadın neden bu kadar kötü düşünüyoruz neden kadınlara bu kadar öfkeliyiz yapmayalım lütfen hele şıllık,kaşar kelimelerini hiçbi kadında haketmez bence lütfen seviyeli olalım.

haklısın gerçekten adnan ipini kendi çekti halbuki matmazelle evlenseydi süper olurdu herkes için 40 dan sonra azdı arandı olan saf nihalciğe oldu bu dert onu iflağ etmezkafamçokkarıştı

Herkesin bihtere kızma sebebi, behlül hatasını anladı ama bihter hala behlülü bırakmadı sınırları zorladı diye büütün bu kin ve nefret, en son ki fragman da herkes behlüle köpürüyor farkındaysan. Behlül bitmiş bitmiştir dedi yoluna baktı ama bihter hala baştan çıkarma derdindeydi ve tehlükeli oyunlar oynadı, herkes bunun için bihtere kızdı,tabiki şıllık vs.. gibi kelimeler doğru değil, 1 kişi bu lafı kullandı diye bihtere kızanlara mal edilemez.

X