Aşk-ı Memnu Kanal D

dizi biticekmiş ya bu sene belkide bihterin kötü sonunu böle böle hazırlıcaklar mevcan gibi düşünüyorum bende......

Nihalle ne ara yattı aneem bu nihal anlıcaklar gibi geliyo falan dediğinde onumu kasteddi bende öpüştüler sandım:umursamaz: bide bu kızz hamile olmasınbilmiyorumkismile

ednanda bu körlük nihalde bu saflık varken daha çok öpüşür koklaşır bunlar :1hug:
hatta ednan orman sahnesini bile yakalasa bihter boğuluyor behlül suni tenefüs yapıyor sanıp karım ölüyor doktor yok mu diye ortalığı velveleye verir heraldedelikafaduldendelikafadulden
:roflol::roflol:

Bihterin kulağına istediğini söylesin sonuçta öptümü öptü ben ona bakarım yani ayrıca bihter basitse behlül çok daha basit ondan.:1closedeyes:

kesinlikle behlül efendi çok daha basit vede adi bi şahsiyetkötükedihüso

arkasını dönüp gidemedi servete bi türlü.. bihter herşeyden vazgeçerek,gitmeye hazır behlülle uzaklara..
hem amca karısı hem amca kızını 'sevdi' bi güzel

bu beşir ölecek mi acaba bu bölümde yazık valla oğlana behlülle bihter beşiri bile verem etti

canım bihterin de bişeyden vazgeçtiği yok lafda söylüyo benim kaybedecek birşeyim yok diye ama daha son bölümde kasa olayını duyunca etekleri zil çaldı.bişeyi olacağı zaman başta en korkan o

canım bihterin de bişeyden vazgeçtiği yok lafda söylüyo benim kaybedecek birşeyim yok diye ama daha son bölümde kasa olayını duyunca etekleri zil çaldı.bişeyi olacağı zaman başta en korkan o

ama arkadaşım,
bihter 2 kere behlülle beraber kaçıp gitme girişiminde bulunmuştu zaten..
behlül efendi,son anda ekti gidemedi bi türlü bırakıp herbişeyi..

Behlül nasıl aheste aheste geziyorki, etraf kalabalık neden kimse etrafını sarıp resim çektirmek imza toplamak istemiyor.

Kim napsın ki belülün imzasını...

Yakınımdan geçse ne imza isterim ne de foto çekinirim valla

Buara fragmanı şimdi izledim.

Bihteri ben de çok beğendim.Spor giyim ona kesinlikle daha çok yakışıyor.

Behlülle bihter tekrar öpüşüyor beraber olacaklar sanırım orda sempatiksalakcinni

Seksleri ne orman dinliyor ne bayır ne çayır maşallah sempatiksalakcinni

Katya saçını açınca bişeye benzemiş valla boshayallersmile daha kadınsı olmuş,öteki haliyle dadılara benziyordu aynı.

Katya karşı tarafta yerini aldı,mahkemede herşey ortaya mı çıkacak ne boshayallersmile

son bölümü daoğru düzdün izliyemedim ama güzeldi konuşulanlar falan aklımda gelenden gidenden krdeşim izinde şimdi beşir ölücek sanırım anahtar matmzaelde behlülün matmazele çemkirmelerine çookkk sinir oluyorm çok sabırlı kadın valla bi tane sağlam çakçannn şöyleee bialsanaalsanasmile yaa hanımlar bişey sorsam bide size msj kutusu nie acılmıyo forumda yerine reklam çıkıyo anlıyamdım hepimizde böylemiopuyorumnanaktan

yaa bugün koca kafalarda bir skeç vardı çok komikti. Behlül hani bir bölümde diğer amcasından kalan mirasla araba almıştı ya onunla eve geldi... Adnan'da bindi bakmak için içine oturdu orası zaten dizide de vardı sonrasını değiştirmişler. Adnanın konuşmöaları aynen ama torpidoda Bihter'in fotoğrafını görüyor sonrada Behlül ile öpüşme fotoğrafı var bakıyor Adnan bu ne ya anlamadım diyor geri koyuyor çok güldüm yaa hala anlamıyoorrr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…