Aşk-ı Memnu Kanal D

74. bölümün tyolarını buraya eklediğimde ben bile olmaz artık bu kadar demiştim ama doğruymuş o sayfaya bavo dyorum her dedikleri doğru çıkıyo yaavv

katyaya formalite evlilik yaptırmışlardır tr de kalması için..yanındaki adamla elele kol kola gibi geldi bana

74. bölümün tyolarını buraya eklediğimde ben bile olmaz artık bu kadar demiştim ama doğruymuş o sayfaya bavo dyorum her dedikleri doğru çıkıyo yaavv

sen gene arada bak bişey yazarlarsa hemen yazıver buraya doğru çıkıyo hepsi

o fragman ne akannehir
ikiside iğrençliklerini bir kez daha kanıtlıycak...dizi bitmeden senaristler sevişme sahneleriyle
bomba patlatma peşinde bence...gerçekdir bu sahne pehlül gibi zayıf ve aciz biri pihtere gene
yenik düşecek...
artık hilmide eline çabuk tutsa iyi olur..
ve tabi matmazelde susmasa daha iyi olur

al benden de o kadar yaa, gene olan oluyo. bu kadar da olmaz yani :dilcikar:
hani seviyodun nihali zavalli nihal, safligina yansin. behlul iste. mafoldumben

Aman beşiiiir,ortalığı veleveleye verdiğine değmez..
bi öksürüp tıksırıyor..bütün yalı oraya doluşuyor..

Ormandaki sahne, ya rüya ya hayal, o tip bişey..
Bihter kayışı koparmış,laelaelaelaelaeşizofren görüntüler görüyor olabilir..kafamçokkarıştı

O kadar zenginler Nihalle Behlülün oturacağı eve bak,

Resmen köhne duvarlarında boyadan eser yok tarih olmuş bi ev,:umursamaz:

Oraya masraf edip para dökeceğine git sıfır bi yalı al oturt kızını de mi,

Hem bunlar düğüne bi ay kaldı diyo,

O evin işi altı ayda zor biter bee,

Bihterin taktığı o 'takı' denilen şey gerçekten çok aptalcaydı...
:eek:lmaz:

canım istanbulda denize sıfır..sıfır yalı mı var.?CADIARZU.makbul olanı zaten tarihi olması..sositososito

9 canli besir valla gercegi soylemeden gitmez o bence bolum sonuna kadar hastanede yatar nihalin evlenecegi gun hastaneden kacar soyler oyle can verir bu besirsositososito

Aman beşiiiir,ortalığı veleveleye verdiğine değmez..
bi öksürüp tıksırıyor..bütün yalı oraya doluşuyor..

Ormandaki sahne, ya rüya ya hayal, o tip bişey..
Bihter kayışı koparmış,laelaelaelaelaeşizofren görüntüler görüyor olabilir..kafamçokkarıştı

:roflol::roflol:

eneeemmm...bunlar yine işi pişiriyorlarbilmiyorumkismile

kızlar prison breakten sonra izlediğim en heycanlı dizi.

bide bu dizinin sonu zaten heycanlı,yani hiçbir dizi sona yaklaşmıyor,dizinin kahramanları evleniyor,kötü karakter ölüyor,iyi karakterler mutlu oluyo falan,ayrılıp barışanlar oluyo,boş muhabbet yani,

ama bu dizinin başından beri akıllarda oluşan sorusu vardı,''adnan ne zaman öğrenecek,öğrenince ne olacak'' insanlarda sona yaklaştıkça daha çok izler oldu,reytingler arttı,bakın kurtlar vadisini kaç milyon izliyodu,ama bi amaca hizmet etmediği için reytingleri azaldı

neyse bu arada hazal kaya bizim okulda,bigün sıkıştırcam tuvalete sonunu anlatana kadar çıkarmıycam,sonunu anlatan oyunculardan tazminat alıyolarmış,yanımda kuranı hazır bulundurcam ''valla anlatmam kimseye'' diyesempatiksalakcinni

ya ben hala bu fragmanın şokundayım baştan alıp duruyorum.

kızlar beşirle matmazel belki cdyi çıkarmaz ortaya,belki gerçekleri hilmiden öğrenirler olamazmı,

zaten beşirin videosu fotocenik değildi,hilminin çektiği daha güzel olcak bence,full hd izlerler ailecenk laelaelaelaelae

bu dizide bi bülent akıllı ya,ben ağlayıp üzülcek,içine kapancak sanıyodum ama ne de güzel sokuyo lafları

öpüşme sahnesinin rüya olduğunu idda edenler var,bi kız şu yorumu yapmış koptumkaydirigubbakcemile3

saçmalamayın ya rüya fln değil.Bihter rüya görse heralde kendini ter içinde makyajsız pespaye bi halde behlül'ün karsısında hayal etmez

fragmandan 2 hafta önce verilen bir tüyo

Gerçekten bomba bir bölüm olacakk..
Yeni bölümde Hilmi Önal ile ilgili dava başlayacak..Bu dava aileyi çok etkileyecek.
Bu dava sırasında Bihter Adnan la çok kötü kavga edecek.
Sonra odasında ağlarken Behlül dayanamayıp, ona telefon edecek..
Bir sabah yalının korusunda koşan Bihter ve Behlül karşılaşacak..
Birbirlerine yaklaşacaklar ve Behlül Bihter’i çok özlediğini söyleyerek sarılacak,
öpüşecekler.. Sonra Bihter gidince, Behlül ağlayarak koşmaya başlayacak ve Bihter i ne kadar sevdiğini bir kere daha anlayacak....''74.bölümde öpüşme sırasında Behlül bunları söyleyecekmiş:“Seni çok özledim çok çok çok… Her yerde, beynimin heryerinde sen varsın”Bir de ağlarken söyledikleri ve hissettikleri şunlar:“Behlül “Çık içimden Bihter” diye ağlar, ama Bihter’i ne kadarsevdiğini ve vazgeçemediğini bir kere daha anlar....''

fragmandan 2 hafta önce verilen bir tüyo

Gerçekten bomba bir bölüm olacakk..
Yeni bölümde Hilmi Önal ile ilgili dava başlayacak..Bu dava aileyi çok etkileyecek.
Bu dava sırasında Bihter Adnan la çok kötü kavga edecek.
Sonra odasında ağlarken Behlül dayanamayıp, ona telefon edecek..
Bir sabah yalının korusunda koşan Bihter ve Behlül karşılaşacak..
Birbirlerine yaklaşacaklar ve Behlül Bihter’i çok özlediğini söyleyerek sarılacak,
öpüşecekler.. Sonra Bihter gidince, Behlül ağlayarak koşmaya başlayacak ve Bihter i ne kadar sevdiğini bir kere daha anlayacak....''74.bölümde öpüşme sırasında Behlül bunları söyleyecekmiş:“Seni çok özledim çok çok çok… Her yerde, beynimin heryerinde sen varsın”Bir de ağlarken söyledikleri ve hissettikleri şunlar:“Behlül “Çık içimden Bihter” diye ağlar, ama Bihter’i ne kadarsevdiğini ve vazgeçemediğini bir kere daha anlar....''

aaaiiiiyyyyyyyyy :asigim:

ayyy inanmıyorum bihter eninde sonunda gene behlülün koynuna girmeyi başardın pislik karı amacıda oydu zaten sevdiğinden değil ya behlül güya biten bitmiştir diyo ama adamın yakasını bi bırakmadı bihter rahat duramadı şıllık beşir ölürse dizi biter o yüzden az kaldı oda sölicek herşeyi gene yakalıcak behlülle bihteri ondan sonrada dizi biticek zaten

bihter rüyalar aleminde bence onu bir arif verimliye götürsek yazık fragmanlara güvenmiyorum ben yine bir aldatmaca var ama gün geçtikçe inanılmaz heyecanlanıyorum nasıl öldürücekler bakalım o kadar merak ediyorumki

X