Aşk-ı Memnu Kanal D

fragmandan 2 hafta önce verilen bir tüyo

Gerçekten bomba bir bölüm olacakk..
Yeni bölümde Hilmi Önal ile ilgili dava başlayacak..Bu dava aileyi çok etkileyecek.
Bu dava sırasında Bihter Adnan la çok kötü kavga edecek.
Sonra odasında ağlarken Behlül dayanamayıp, ona telefon edecek..
Bir sabah yalının korusunda koşan Bihter ve Behlül karşılaşacak..
Birbirlerine yaklaşacaklar ve Behlül Bihter’i çok özlediğini söyleyerek sarılacak,
öpüşecekler.. Sonra Bihter gidince, Behlül ağlayarak koşmaya başlayacak ve Bihter i ne kadar sevdiğini bir kere daha anlayacak....''74.bölümde öpüşme sırasında Behlül bunları söyleyecekmiş:“Seni çok özledim çok çok çok… Her yerde, beynimin heryerinde sen varsın”Bir de ağlarken söyledikleri ve hissettikleri şunlar:“Behlül “Çık içimden Bihter” diye ağlar, ama Bihter’i ne kadarsevdiğini ve vazgeçemediğini bir kere daha anlar....''
bu ne sevgi aahhh bu ne ızdırap :roflol:hani çok kararyldı ne oldi herkesi kullanıyolar pislikler şimdi bihter behlülle yatack ya hırsı geçer bide nihalide kirletti pis herif madem sevmiyon kızı neden yatıyon adi aşşalık pislik ayyy çok sinirlendim:eek:klava::eek:klava:

Anam sabahtan beridir ne kadar revaçta bu topikbilmiyorumkismile

Pihter kesin rüya görüyor bu arada sempatiksalakcinni

nihatta ne hain çıktı babası birden ne kıymetli oldu unuttu rezidanstan kovulup beş parasız kaldığı günleri şimdi ednana neler yapıyor sanane bırak bihteri senmi alıcan hayret bişey ya adam oluverdi gıcık ya katyaya ne demeli kötükedihüso çaky hilmiye bak toplamış kim varsa mahkemeye gelmiş peykerde tam poliyyanna herkesten uzaklaşmak istiyormuş gıcık git 2 tane daha doğur o zaman

fragmandan 2 hafta önce verilen bir tüyo

Gerçekten bomba bir bölüm olacakk..
Yeni bölümde Hilmi Önal ile ilgili dava başlayacak..Bu dava aileyi çok etkileyecek.
Bu dava sırasında Bihter Adnan la çok kötü kavga edecek.
Sonra odasında ağlarken Behlül dayanamayıp, ona telefon edecek..
Bir sabah yalının korusunda koşan Bihter ve Behlül karşılaşacak..
Birbirlerine yaklaşacaklar ve Behlül Bihter’i çok özlediğini söyleyerek sarılacak,
öpüşecekler.. Sonra Bihter gidince, Behlül ağlayarak koşmaya başlayacak ve Bihter i ne kadar sevdiğini bir kere daha anlayacak....''74.bölümde öpüşme sırasında Behlül bunları söyleyecekmiş:“Seni çok özledim çok çok çok… Her yerde, beynimin heryerinde sen varsın”Bir de ağlarken söyledikleri ve hissettikleri şunlar:“Behlül “Çık içimden Bihter” diye ağlar, ama Bihter’i ne kadarsevdiğini ve vazgeçemediğini bir kere daha anlar....''

anaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmm

ben behlül bi oyun yapacak diye düşünmüştüm....bitteri unutmamış demek :1shok:

[

nihatta ne hain çıktı babası birden ne kıymetli oldu unuttu rezidanstan kovulup beş parasız kaldığı günleri şimdi ednana neler yapıyor sanane bırak bihteri senmi alıcan hayret bişey ya adam oluverdi gıcık ya katyaya ne demeli kötükedihüso çaky hilmiye bak toplamış kim varsa mahkemeye gelmiş peykerde tam poliyyanna herkesten uzaklaşmak istiyormuş gıcık git 2 tane daha doğur o zaman

aynen katılıyorum.nihat çok ayıp etti sanane adnanın karısından bununiçin babasına gider mi .insan.adnan sana ne yaptı terbiyesizzzz
suratı muşmula gibi

katyaya şaşırdım onu polisler aramıyormuydu nasıl göğsünü gere gere mahkemeye gidiyor anlamadım.:sm_confused:

ya adnan telefonda konuşurken karşısına çıkan gözlüklü kim. bihter karısı beşire gitmiş.bide bir binanın önünde bişeyler karıştırıyo orası neresi

:ecrin_bebek:vah nihalcik vah boynuzlanıyo gariban kapılardan nasıl geçicek bakalım lülülülülülü behlül de çok adiymiş vallakafamçokkarıştı

ya valla tiyolar doğruymuş o kadar şeyden sonra nasıl Bihter'le öpüşür ki bu adam Nihal'e aşık olmamış mıydı. Acaba Bihter'e oyun mu oynuyor onu unutamadığını ispat etmek için... Bitti derken çok kararlıydı.. Gerçekten inanılmaz... Katya'da mahkemeye nasıl geldi ki Nihat yardım edicem demişti aacaba evlendirdi mi formalite icabı Katya'yı ay karışık valla.. Ama son birkaç bölüm çok heyecanlı olacak.. Bihter Behlül ayrılacak mı tekrar, Nihal mi öğrenecek ilk yoksa Bihter mi itiraf edecek heralde önce Nihal öğreniyor bayılıyor sonrada Beşir herşeyi anlatıyor bu arada Behlül kaçıyor Nihal'in herşeyi öğrendiğinden haberdar olunca.. Adnan'da Beşir'den duyduklarıyla Bihter'in odasıa gidiyor kapı kilitli ve intihar.. Ama Peyker, Firdevs bu durumda ne yapıyorlar bilemiyorum...

kızlar yorumlara koptum valla.
çok hoşsunuz. :roflol:
cemilenin bihterin elinden anahtarı alma sahnesi süperdi.
bihterin tek yaptığı çemkirmek.
saatler sonra aklına geldi kasanın anahtarı olduğu.
deniz hanımda güzel konuştu bihtere.
bihter kendini bir halt sanıyor. adnancığı olmasa ne yapacak?
behlül ile firdevsin konuşmasında behlülün son cümlesi güzeldi.
ben yokolursam sizde yok olursunuz gibi birşey söyledi.
çetine çok güveniyor.
dizinin son sahnesinde adnan, çetin ve hilmi birarada içkilerini yudumlarlar.
çetin ve adnan bu kadar saf olduğuna içer.
hilmi de şüphelerini ispatlayıp yöreoğlu ailesini mafettiği için kendisiyle gurur duyar.
peyker ve nihal sahilde bir evde çocukları ile mutlu mesut yaşarlar.
tabi hilmi peykere de takmazsa.

X