Aşırı kuru bir cildim var, sürekli kızarık pul pul olan.

Merhaba aynı şekilde çok ürün kullandım birkaç dermatologa göründüm en son derdime Prof dr çare buldu sensiderm bepantholün başkada bişey kullanamıyorum.ayrıca siz şanslısınız makyaj kullanabiliyorsunuz ben hiç kullanamıyorum hemen tepki gösteriyor yüzüm şuan sensiderm i kullanıyorum yatıştırıyor nemini sağlıyor rahatım

direkt cıldıyeye dermotologa gıdın
hassasıyet var ama neden var sız mı cılt barıyerınızı zayıflattınız yanlıs seylerle yoksa egzamamı var kuruluktan mı neden bunu ancak uzman bılır burdakı soylenen yonlendırmelerının hıc bırısını uygulamayın asla gerı donusu olmaz hele kı yaz gelmıs gunesle de bırlesırse yanlıs bır uygulama sonra bır omur aglarsınız

Benimde öyle kuru cildim var ama ben makyaj yapmıyorum nemlendirici kullanıyorum duştan sonra ve her sabah birde yoğurt maskesi yapıyorum

Merhaba tekrardan cok tesekkur ederim guzel tavsiyelr icin oncelikle bi aciklik getireyim 14 yasimdan bu yana vu sorunum var ve bezdim artik. Alerji testi yaptirdim sut ve sut urunlerine karsi hassasiyetim evet var soyleyen arkadaslar olmustu. Egzamam yok atopik cilt diye teshis yazmisti doktor receteye ve bana bioderma atopik losyon ile sabun kullandim biraz etkisi oldu ama bu kezde cilt temizligi sorun oldu siyah noktalarim cogaldi. Oldum olasi boyleyim soyle her sabah nirmal insanlar gibi yuzumu suyla yikayip birakamiyorum hemen kuruyup geriliyor ve kizariyor. Doktorun biri bana cildimin hassas oldugunu soyledi hastalik falan degil cok sukur

Oglunuzun hangi bolgesinde vardi benim oglumda da var bi turlu gecmiyor. Mustela atopik krem ve sampuan kullaniyoruz doktor onerisiyle ama yavrumun sirt ve popo bolgesi surekli kasinip dokuntu yapiyor

Dermapen yara falan yapiyor mu hic bu konuda bilgim yok. Egzama ya da herhangi bi cilt hastaligim yok sadece cildim cok hassas

Tesekkur edrrim gittim tabiki doktora sabun vs hak getire zaten imkansiz benim icin

La roche posay güneş kremi ve nemlendirici kullanıyorum bende makyaja felan hiç gerek kalmıyor çok memnunum aynı kuruluk ve dökülme bende de oluyor makyajı hiç sevmiyor cildim bu kremleri deneyebilirsiniz
Surekli makyaj yapmiyorum zaten boyle temiz isil.isil bi cildim olsa yeter o kadar kotu degil ama bu kizarikliklar yas gecmeye basladikca leke olmaya basladi hafiften

Tesekkur ederim peeling bazli olanlar cildimi cok yipratiyor onlari birakali cok oldu. Alerjim sut urunlerine karsi var ama zaten vok fazla tuketen biri degilim

Bioderma atopik serisi kullandim ama yetmedi sanki bi yerde takiliyorum hep. Lorreal denerim guzel durur umarim

La roche posay cicaplast baume b5. tam önericektim ki baktım ki var

Kizlar cicaplasti bi komsumda onermisti oda ayni dertten muzdarip ama ben pek anlamadim hangisini alacagimi krem mi yoksa baska bi secenek daha vardi sanirim
Hint yağı kullan çok iyi geliyor kuru cilde canım
Hint yagi duydum evde de bi sise var esim veteriner onlar kullaniyor saclarima kullaniyordum ama yuzume hic kullanmadim

Nem veren serumlarla takviye yapabilirsiniz ne kadar kuruymus cildiniz umarim faydasini görürsünüz.

Dermovate kortizonlu degil mi ben mi oyle hatirliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…