Aşırı kafa karışıklığı. Yardım edin lütfen

Kesinlikle gitmelisin kendimden örnek vereyim senin problemlerine yakın bende yaşadım vs. Şimdi yurt dışında yasıyorum senede 1 kez 1 aylığına geliyorlar haftada 1 skype görüşüyoruz bitti sen sağ ben selamet gittiğin yerde illaki çevren olur iş konusunu sıkıntı yapma zaten tüp bebek tedavisi sancılı bir süreç sonrası gebelik sonrası bebek büyütmek falan 3 yıl çabuk geçer orda kendi çevreni kurdunmu sonrasında da kalmak istersin çalışırsında kafan rahat olsun ki huzur olsun

Bi süreliğine B ye gidiş sonra güçlenip A ya dönüş.

Dünyaya bir kere geliyorum ve tek bir şansım var.Onu iyi kullanmam gerek.Milletin egolarını tatmin etmek için kendi hayatımdan vazgeçemem.A şehrinde de kalsam B şehrine de gitsem kv ve tebası konuşup durur ben bacak bacak üstüne atar sigaramı yakarım yani kv gülü neresine takarsa taksın :) ( son cümlemle ilgili bir hikaye vardı o aklıma geldi de böyle yazdım ama genel düşüncemde budur )

Çalışma meselesini hırsa ve gurur meselesine çevirmişsin. Sakin! Kimse için degil sadece kendin için yap veya yapma. B şehrine git ve gözden uzak olan akıldan da nasıl uzak olurmuş, kafa nasil rahat edermiş gör. Maddi durum yerindeyse zaten sana keyfini çıkarmak kalıyor. Çalışmazsın da bir hobi edinirsin onunla uğraşırsın çalışır gibi. Ki zaten bebek planın var. Bu şansı kullan derim. Heryerde arkadaş bulunur merak etme. Kafan rahat olsun yeter ki. Bakarsın beğenir kalırsınız orda.

Unuttuğunuz birsey var eger tup bebek tedavisi olursaniz aldiginiz ilaçlar sizin duygu dengenizi etkileyeceği icin esinizin ailesine nasil katlanabileceksiniz. birde bu tedavide sitres cok önemli. Olabildigine sakin olmaniz gerekmekte ve hamilelikte de ayni seyler gecerli. O yuzden 4 saat mesafe cok fazla degil. Birkaç yil icin idare edilebilir. Ustelik yuvaniz ve evladiniz herseyden once olmali.

Tatilleri sorun etme canım. Biz de ev değişiklikligi gundem de cocukta yok henuz
Ben fsrkettim ki hep anneme yaticak yer arıyor gözüm (ayda bir is icin gelir 3 4 gun kalır yada 2 ayda bir max 1 hafta)
Dedim annem evimin sekline mi geliyor bi goz oda da olsa gelir zaten kafam rahatladı.
Misafir banyomda heran kullanima hazırdı esylarim var ayrilcak kaltim dusakabine yerlestirdim. Anne dedim gelirsen sana ozel dusumuz yok :) kafamda rahatladi evimde
Ne anlatiyorsun diyeceksin..
Seven insana yük olmazsın sevdiginde de olmayan yerine bile sigarsin
Yilda kac kere gidicen koca ev beklicek seni toz içinde
Gidersin annene oh miss anne yemekleri sohbetleri..

hepsini okuyamadım daha doğrusu NANKÖR KÖPEKten sonrasını asla kabul edemem zaten.
eşin ikinizi de geçindirebiliyorsa çalışma çocuğuna kendin bak yada çalış ama bakıcı tut. evet okumuş etmiş insanın ağarına gider boşa mı okudum diye düşünürsün ama hayat bu işte hayal ettiğin gibi olmuyor hiçbirşey.
Ne yap et o aileden uzak dur bence. Aynı apartmanda olsanız kim bilir ne yapacaklardı...
Sakın o kv ye baktırma çocuğunu kendi gibi huysuz yetiştirir çocuğunu ıykkk.

Evettttt cok haklisiniz yasasin anne evleri teşekkür ederim.

Ayni apartman olsa simdiye kadar bu evlilik bitmişti zaten eminim kesinlikle baktirma taraftarı değilim zaten. Teşekkürler

3 bilinmeyenli denklem gibi aklıma üniversitedeki calculus kitabı geldi herşeye rağmen tercihi doğru yapmak lazım...denklemi çözünce haber verirmisin lütfen

Öncelikle malesef ki kayınvalideler gelinleri kızları gibi görmüyorlar en azından büyük çoğunluğu(iyi olanları tenzih ediyorum). İkinci olarak ise 4 saatlik mesafeyede çok rahat gelebilirler ve geldiklerinde sizde kalırlar gibi duruyor. Bence siz eşinizin ailesiyle aranıza mesafe koyun,herkes duracağı yeri bilsin ve B şehrine gidip birikim yaparsınız hemde İnşAllah doğduğunda siz bakarsınız

Aslında ben olsam deniz kenarındaki şehirleri pek tercih etmezdim.Neden olarak şunu söyleyim yaz mevsiminde misafiriniz hiç bitmez birinci sorun deniz kenarı şehirlerde fiyatlar biraz daha yüksektir gerek yeme içime gerek barınma bu ikinci sorun istanbulu bu kapsamın dışında tutuyorum üçüncü sorun ise eğer büyük bir şehir olursa ve aileniz kalabalıksa yatılı bir misafire hazır olunuz tabi doğru kararı siz vermelisiniz.

Daha once de deniz kenarındaydık pek sorun olmadı ama baya uzaktik memlekete uçakla falan gelen oldu ama cok yakınlarımız sadece barınma ve faturaları zaten biz ödemeyecegiz o sorun değil. Yeme icme de zaten 6 ay diyette oluyorum ehehehehhehe şakası falan bir kenara hayırlısı diyorum artik:)

İnşallah herşeyin gönlünüzce olmasını diliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…