Aşırı bulantı ve kusma :(

Merak etme kuzum ben hep dushunurdum acaba ona bishey olurmu ben hicbishey yiyemiyorum die doktor bana demishti merak etme zaten onun senin yemeyine ihtiyaci yok hicbishey olmaz die:)cok Shukur o gunleri atlattim ama shimdi 32 haftamdayim yeniden bashlamish gibi kusmuyorum ama bulantilarim geri geldi

Gerçekten çok zormuş doktorum ilk 5 ay açlık grevi bile yapsan bişey olmaz dedi :) inşâAllah o güzel günleri bizde görürüz

İlacı mecburen içmek zorundasın daha iyi olman için bizde içtik hiç endişe etme hatta ben 7 aya kadar da bi takviye vardı onu içiyorumdum çünkü benim reflü sıkıntım yüzünden mide bulantım uzun sürdü ama herkesin böyle olacak diye birşey yok emin ol geçiyor 4 Aydan sonra rahatlıyor mide hani olurda ben 9 ay kustum diyenlere bakmayın evet kusmultur ama hergün değil hiç bir kusma bulantı ilk aylardaki gibi olmuyor rahat ol geçecek ve bebek büyüdükçe o günleri az da olsa unutacaksın

merhabalar ne tuhaf bende hiç belirtim yok iyimi acaba diye kafayı yiom mide bulantısı deilde önceki gebeligimde kasık agrım bel ağrım olmuştu bunda hiç bişe yok

Herkeste olck dye bsey yok cnım ne mutu sana
Ben nerdyse doğurcm halen kusuyorum arada

Haklısın canım bakalım devlet yatırmıyor özele de şuan gidemem Rabbim güç kuvvet versin sağlıkla

Amin inşAllah sağlıklı günlere tez kavuşursun. Devletteki doktorlar nasıl olur da keton çıktığında yatırmaz hayret yani çok mu dolu ki hastane acaba? Çünkü ciddi bir durum.

Amin inşAllah sağlıklı günlere tez kavuşursun. Devletteki doktorlar nasıl olur da keton çıktığında yatırmaz hayret yani çok mu dolu ki hastane acaba? Çünkü ciddi bir durum.
Özelde ki doktorum da yatırmadı bugün serum taktırdım geldim ama hâlâ ağız yoluyla beslenemiyorum sürekli kusma isteği var

Öncelikle çok geçmiş olsun kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 3. Ayın sonunda azalarak bitiyor bu kötü süreç Naçizane önerim tuzlu kraker yiyin bana iyi geliyordu Hemde tansiyonu dengeliyor ve yemeği açık havada yiyin yemek kokusu gelmeyince hemen kusturmuyor Birde çok kusunca kesinlikle acile gidip keton baktırın bebeğinize zararı olmasın Biraz sabır bu günler geçecek

kuzum 2 bucuk ay hastanede yattım şuan doğurcm nerdeyse çok zor bir süreçti halen arada kusuyorum çok şükür ilk günler gbi on dkkada bir değil teşekkür ederim yinede tavsiyelern için

İnşâAllah hayırlısı ile atlatırız iki gün önce kanamam oldu 1 gün hastanede yattım hâlâ da kahve akıntı devam ediyor inşâAllah sağlıkla geçer

İnşâAllah hayırlısı ile atlatırız iki gün önce kanamam oldu 1 gün hastanede yattım hâlâ da kahve akıntı devam ediyor inşâAllah sağlıkla geçer
Benim de kanamam oldu çok fazla korkma ilacını kullan inş geçecek tabi dr sürekli görün benim zordan kanamam oluyordu çok fazla kusuyordum sen de çok zorlama dikkat et kendine

Benim de kanamam oldu çok fazla korkma ilacını kullan inş geçecek tabi dr sürekli görün benim zordan kanamam oluyordu çok fazla kusuyordum sen de çok zorlama dikkat et kendine
Ya ciddi misin canım senin kaçıncı haftada oldu kanamam? Çok geçmiş olsun
Ben gece wc için uyandım hatta gece 2de bi uyandım bi ıslaklık hissettim jel geldi sandım gitmedim WC'ye saat 4'te gittim şok oldum kanı görünce ağlaya ağlaya bi hal oldum İnşâAllah tekrar etmez sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz bulantım çok çok yoğun Rabbim yardımcımız olsun

Pazar gecesi sabaha karşı çok az kanamam oldu pazartesi de doktora gittim Allahtan bişey yok sağlıklı bebeğim
Akşamda fena oldum (sanırım tansiyonum düştü) kustum sanki bütün kanım çekildi gibi oldu
7. Aydayım buarada

Bu son haftalarda arada oluyor bende bazen kotu hissediyorum tansiyonum düşüyor zaten midem her an kusmaya hazır Allah kolaylık versin hepimize

Saol cnm benim 9 haftada başladı lekeler baya devam etti her kustuğumda zordan oluyordu progestan kullandım vajinal olarak iyi gelmişti sonrası da dikkat etmeye çalıştım kusarken çok zorlamamaya dr git ilac versin ben ama her leke geldiğin de mutlaka acile git aksatma birşey olduğundan değil ama ne olur ne olmaz diye ben öyle yapıyordum aminnn cnm inş sağlıkla doğar yavrularımız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…