Aşırı bulantı ve kusma :(

Darısı tüm kusanlara inşallahhh
Amin canım İnşâAllah 17. Haftadayım zofer içmeyince kusuyorum arada denedim kendimi baktım yok kusunca o günüm bitmiş oluyor Benim için kusmadan ilacı içersem etki ediyor az da olsa bişeyler yiyorum günde tek öğün ama MâşâAllah ilk günler gibi değilim Ama hala yatıyorum hiç halim yok tek başıma dışarıya çıkamıyorum

Ayyy canım benim Allah yardımcın olsun biran gözümün önüne o haftalarım geldi o kadar zor gectiki seni çok iyi anlıyorum benim 20. Haftada tamamen kesildi şuanda bayağı halsizlik sırt ağrısı vs şikayetlerim var ama bugünüme şükür hiç gecmiyecek sanmıştım o kadar kötüydü ki umarım en kısa zamanda geçer

Çok sağol canım amin İnşâAllah tek duamız yavrumuzu sağlıkla kucağımıza almak. Bunu yaşamayan anlamazmış:) İnşâAllah sizde sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize

Bulantılarınız devam ediyor mu hala ?

Benim bulantım on altıncı haftada son buldu kusmalarim da on uçüncü haftada szalmıtı sabredin gecici, sağlıkla bekleyin

Siz doğum yaptınız değil mi geçiyor tüm bunlar değil mi sanki sonsuza kadar sürecekmiş gibi

Evet doğum yaptım inanın doğum esnasına kadar midemide doğursamda kurtulsam diyodum şükür ki tamda o an bi rahatladım ki dünya varmış dedim ve evet normal ve rahat bi doğum yaptım oyle hamileliğe boyle doğum mükafatım heralde dedim

Çok sevindim elhamdulillah. İlk doğumumda doğuma 1 saat kala bile kustum. Hatta lohusalığın ilk haftasında bile kusmuştum. Geçmişti. Ama yine yaşayınca sanki bakiymiş gibi geliyor. Üstelik eylülde çalışmaya başlayacağım doğuma kadar gözümde acayip büyüyor.

Allah yardımcınız olsun çoook iyi anlıyorum ama elbet geçiyor insanoğlu unutmak üzere yaratılmış işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…