Aşırı bulantı ve kusma :(

amin canım.
Benim mide boş hiç bişey yemediğim için kusamıyorum şu anda bende karpuz havuç çok yemiştim 1 ayda 6-7 kilo vermiştim üç gündür yine bi kilo gitti iyi oluyor bi yandan da :) şu an kaçıncı haftadasınız? ? Bende kendimi tutuyorum ama o geleceği zaman öyle tutma falan olmuyor normalde de çok korkarım kusmaktan :/

Dediğim gibi belli olmaz bekli hiç kusmayacaksın sadece bulantın olacak aç karnına olsan ne fayda ben safra suyu kusar midemde birşey kalmazdı tükürüğü kusardım yanı midende birşey olsun olmasın kusma hissi hep vardı ay iğrençti ya şükür bu günlere ...33 haftalık olduk şükür ama başka sıkıntılar oldu mide yanması aç karnına bile var beni deli ediyor artık günlük bir şişe şurup içer oldum enfeksiyon oluştu antibiyotik kullandım bir daha oldu yine kullanıyorum hala devam ediyor sıvım fazla bundan da korkuyorum ne bileyim ben Allah’a bıraktım inş zamanında gelir sağlıkla gelir bu kuzular

Evet canım o safra hep oluyor tükürük falan :/ İnşâAllah kolay geçer ben bu günleri senelerce bekledim asla şikayetçi değilim ama cidden zor Rabbim yardımcımız olsun

Öyle tabi canım İnşâAllah bi sıkıntı yoktur sağlıkla kucağımıza alalım İnşâAllah
Kötüyü hiç aklına getirme bak benim sıvım fazla buna rağmen takmamaya çalışıyorum çünkü taksam da takmasam da herşey olacağına varır iyi düşünelim herşey iyi olsun ben inanıyorum sağlıklı doğacaklar sen de böyle düşün

15+1 hamileyim bulantılarım hala devam ediyor ne zaman geçer acaba dramamine kullaniyorum ilaç bittiği an başlıyor mide bulantım

Canım ilk kızımı doğurduktan sonra hiç bir sıkıntım olmadı 2. Kızımı dogurduktan sonra maalesef hem hemoroid hem de anal fissur oldum ah ah bi tuhaf durum içindeyim

Bulantı olarak devam edebilir ama kusma varsa genel olarak 16 haftada bitiyor der doktorlar inş sizinde çok uzamadan geçer
Benim kusmam vardı ama çok şaşırdım bugün ilacım bitti sadece sabah açken kustum yemek yedikten sonra kusmadım inşallah gectigine dair bir belirtidir nazar değmesin inşallah

Canım ilk kızımı doğurduktan sonra hiç bir sıkıntım olmadı 2. Kızımı dogurduktan sonra maalesef hem hemoroid hem de anal fissur oldum ah ah bi tuhaf durum içindeyim
Çok geçmiş olsun cnm işte normal Doğumun en büyük sıkıntısı bu maalesef yapılacak pek birşey yok özellikle anal fissur için ileri olmadığı sürece sanırım ikinci de fazla ıkındın yada suni sancı aldın hızlandı umarım ameliyatlık bi durumun olmaz dikkat etmen gerekiyor özellikle kabız ve ishal olmaman şart WC giderken ıkınma gelmiyorsa zorlama allah yardımcın olsun ben bunları düşününce normal Doğumdan aşırı korkuyorum

T TamBirRabia cnm nasılsın neler yapıyorsun hazırlıkların bitti mi ?

Mide yanmaları sabah bulantıları aynen devam cnım :/ bu aralar hiç rahatım yok nefes alamyorum nerdeyse.. Kansızlığım var şişkinlik hissi kramplar gerilmeler derken patlıycak gbiyim doğum yaklaşıyor hakkaten.. Hazırlıkların çoğu bitti azı kaldı çok şükür cnım sen neler yaptın?

Canım ilk kızımı kendi sancınla doğurdum aslında ilk doğumum ikinci doğumumda daha zor oldu ama hiç bu kadar kötü olmamıştım. 2. doğumumda evet suni sancı verildi çünkü günüm geçti 40+2 günlükken müdahale etti doktor 2 cm açıklık 0 sancıyla yatışım yapıldı 4 saat sonra 10 cm açıklıkla doğum yaptım 5 defa ıkındım 5. Ikınmam da çok zorladım kendimi ilk 1 hafta hiç birşeyim yoktu inan kabızlık bile yoktu sonra bir sabah tuvalete gidemez oldum 2 gün sonra tuvalete çıktım zorlamadigim halde çok canım acıdı aynadan bakınca hemoroid memelerini ve yırtığı gördüm şok oldum

Valla ben de durum seninkinden farksız değil gece uyanıp kustum yine anlamıyorum geri mi geldi bu kusmalar neyse ki az kaldı umuduyla unutmaya çalışıyorum bazı şeyleri...hazırlıklarım bitti sayılır bir araba kaldı almadım daha karar veremiyorum bir türlü hem uygun olsun istiyorum hem konforlu olsun diyorum çünkü eve hapsolmak istemiyorum ilk aylar arabayı alırsak bebeği koyar gezdiririz diyorum bakalım sen aldın mı?

Amannn yaaaa çok geçmiş olsun cnm ama korkma bi genel cerrahiye görün tedavi başlasın ilerlemeden git tedavisi var hatta o şekilde yıllarca geçiren bile var sıkıntı olmuyor seni hatırlıyorum sanırım Eylül annelerindeydin ben de oradaydım tabi nasip olmadı

Ben arabayı yaza dogru almayı düşünüyorum cnım kışın burası kar kış kıyamet olur çıkamam ki babynest alcm bende bikaç eksik daha var hallolur inşh

Ben arabayı yaza dogru almayı düşünüyorum cnım kışın burası kar kış kıyamet olur çıkamam ki babynest alcm bende bikaç eksik daha var hallolur inşh
Olur olur hayırlısıyla inş ben marka olarak henüz karar vermiş değilim bakıyorum şuan valla gereksiz birşeyler almadım kıyafet biraz fazla aldım oda mecburen kirlenir az olmasın diye çok uygun şeyler almıştım zaten ama şuan herşey çok pahallı ben aldığım zaman baya uygundu kıyafet araba filan biberon emzik bunları da aldım tek eksik şuan araba kaldı nasip olursa onu da alacam sen süt sağma makinası aldın mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…