Aşırı bulantı ve kusma :(

Benimde kan kesildi crinone jel kullanıyorum progestana göre daha yoğun bi ilaçmış çok şükür lekeler kesildi sadece jel kalıntıları siyah bi şekilde geliyor İnşâAllah onlarda sağlıkla temizlenir

Bu son haftalarda arada oluyor bende bazen kotu hissediyorum tansiyonum düşüyor zaten midem her an kusmaya hazır Allah kolaylık versin hepimize
Merhaba.
Daha önce bir konudaki yazismanizi okudum. 2 yıllık evliyim hsg cekileli 2 ay oldu demiştiniz. Ve adetinize 10 gün vardı. Tam olarak şuan yaşadığım herşey bu şekilde. Sanırım o yazışma nisan 2017 idi. Ve anladığım kadarıyla bu yılın başında hamile kaldiniz. Oncelikle Allah hayirlisiyla saglikli sekilde kucaginiza almanizi nasip etsin yavrunuzu. Sorum şu; hsg ise yarar diyorlar ama sizde etki etmedi mi yada sıkıntı neydi. Benim de şuan reglime 6 gün var belirtiler de var ama idrar testleri negatif. Hayalî belirtiler galiba

Teşekkür ederim Allah tüm isteyenlere nasib etsin inşh ♡
Evet hsg çekildikten sonra tam olarak 1 yıl içinde hamile kaldım, belki biliyorsunuzdur hsg en geç 1 yıl içinde etki ediyor diyor dr.lar.. ama zaten bizim bi sıkıntımız yoktu hsg yi tedbir amaçlı yaptrdım bi sıkıntı çıkmadı şükür. Herseyin bi vakti var demekki Tavsiye verck olursam stresten uzak dur iliskiden sonra sırt üstü, yan, yüzüstü her sekilde yatıp uzan bi saat dinlen

Teşekkür ederim. Benimde bise çıkmadı çok sukur. Hakkımda hayırlısı. Stresss. Ondan uzak durmak pek kolay olmayacak sanırım. En azından şimdilik öyle. Uzanma işlemini yapiyorum :)

Teşekkür ederim. Benimde bise çıkmadı çok sukur. Hakkımda hayırlısı. Stresss. Ondan uzak durmak pek kolay olmayacak sanırım. En azından şimdilik öyle. Uzanma işlemini yapiyorum :)

Olumsuz düşünme sakın stres yapmazsan gerisi gelicektir hayırlısıyla

Bana yardim edin arkadaşlar... cok uzun suredir 2. Cocugum olmamisti 5 gun geciktim bu sabah idrar testinde cok net 2. Cizgi vardi yarin kav vericem... 2. Cizgiyi gördüğümden beri bulantim basladi yiyip icemiyorum acaba psikolojik benmi yapiyorum bu durumu

hayırlı olsun hamilesiniz galiba

Yok cnım gecmedi malesef bu gidişle geçmiycek gibi daha 7 haftalıksın dayanman lazım bol temiz hava alıp meyve tüketmen lazım senin
eyvah eyvah. HafazanAllah. insaAllah gecer cunku elim ayagim her an titriyor ayagi kalktigim zaman dudaklarima kadar heryerim karincalaniyor bulantilarim gecmek bilmiyor..

Günlük beslenmeniz nasil yani kilo verdiniz mi? Ben günlük 1 paket cubuk kraker 1 elma 1 mandalina 1 havuc yiyorum onun disinda ana öğünlerimde ancak 2 lokma...
zoraki meyve falan yiyorum canim. cok kotu durumdayim elim ayagim kalkmiyor.. Rabbim cemi cumlemize sifa versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…