Aşırı bulantı ve kusma :(

Bencede acile gitmesi iyi olur bende öyleydim 5. Haftada başlayıp 13.haftaya kadar sürdü 5 gün kusmaktan hiçbir şey yemedim 1 gece acilde yattım serum yedim çıkarken de doktor dramaminr yazdı iyi geldi

Hala devam mı ediyor gözüm korkuyor ama yavrum iyi olsun. Az kalmış doğuma kucağınıza alınca geçecek İnşâAllah

Bugün bi defa kustum mesela kusmasam bile mide yanmasından bulantıdan duramyorum kusunca daha kotu tabi hayrlısıyla bi gelseydi

Bugün bi defa kustum mesela kusmasam bile mide yanmasından bulantıdan duramyorum kusunca daha kotu tabi hayrlısıyla bi gelseydi
Ah canım ya Rabbim yardımcımız olsun
Kiz cocuklarinda daha cok bulanti oluyor derlerde son haftanizdasiniz hâlâ bulantilariniz var o yüzden sordum
Benim ki erkek bence alakası yok ilk bebeğimi düşük yaptım o kızdı ikiside aynı bulantı bu erkek olmasına rağmen daha fena bulantılar

Çevreden de oyle diyolar kız çocugu hamileliği zor geçer dogumu zor olur vs benim ilk tecrübem bayağı da zor geçiyor hayırla sonuçlanır inşallah ne diyeyim

Bende batıl seylere cok inanmam ama bunu doktordan duymuştum tabiki kisiden kisiye bünyeden bunyeye degisir
Aynen hep öyle diyorlar ama bu grupta genelde aşırı bulantısı olanlar var kız gebelikte sabah bulantısı olanlar var ama sadece sabah oluyor bazı kişilerde erkek bebeklerde hiç bulantı olmuyor birde bizler varız her iki cinsiyette de geçmeyen 7/24 bulantı :) bebişlerimiz de bizde iyi olalım İnşâAllah

Peki kilo durumunuz nasil cok zayif biriyseniz bulantilar yüzünden dahada zayiflayabilirsiniz

Peki kilo durumunuz nasil cok zayif biriyseniz bulantilar yüzünden dahada zayiflayabilirsiniz
Şöyle söyleyeyim ilk hamilelikte 66-67 kiloydum onda 5-6 kilo verdim kürtaj olmuştum bu hamileliğime de 62 ile başladım şuan 56 kiloya düştüm çok zayıf değildim yani

Benimde ilk gebeliğim 58le başladım 50 oldum serumlarla tekrar 58 oldum şuan 63üm bi on gün falan var doğuma :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…