Aşılamadan sonra tutup tutmadığını nasıl anlarız? Acil yardım

Bence de yaşın daha küçük çokta acele etme bence olur yani eğer yumurta rezerviyle alakalı bir sorunun yoksa benim hiç bir şey yokken olmuyor malesef
Pcos var canım amh 3,82 rahim filmi temiz eşimin testide iyi ama olmuyor yumurta gelişiyor ama tutmuyor

Pcos var canım amh 3,82 rahim filmi temiz eşimin testide iyi ama olmuyor yumurta gelişiyor ama tutmuyor
Soğan suyu iç yada bu unla ilgili ilaçlar var ben 38 yaşındayım herşey normal hatta genç bir kıza göre çok daha iyi ama malesef olmuyor benimde herşey Allahtan dedim artık

1 buçuk yıldır deniyoruz canım pcos var bende yaşım 25 bu ay aşılama deniyim istiyorum
Aynı durumdayız canım bende 25 yaşındayım ve her iki yumurtaligimda da pcos var malesef kaç kere denedik olmadı zaten ocakta da aşılama olmuştum oda olmuşuz eşim de artık 2. Asilamayi denemek istemedi bende istemedim o yüzden tüp bebeğe geçtik daha önce kendiliğinden oldu bir tane ama bir daha olmadi niye bir türlü olmuyor anlamış değilim inan ama sabrın sonu selamettir bunu biliyorum rabbim elbet bizede nasip eder bir gün üzülme senin adetlerin düzenli oluyor mu bu arada ?

Düşük mü oldu canım daha önce. Bence tüp bebek için çöm erken 25 yaş daha 30 bile değilsin ben olsam soğan kürü va yaparım ben daha önce kitlerimden bu kürle kurtuldum ama tabi yumurtaların durumuda önemli ben 38 yaşındayım doktor bana bile ilk etapta tüp bebek önermedi bi aşılama yapalım önce dedi tabi ben artık tüp bebeğe yönleneceğim ama bence sadece kist varsa biraz daha geçsin derim tabi doktorda yapalım diyorsa vardır başka bir bildiği

Düzensiz canım kendimi bildim bileli hiç düzenli adet olmadım 2 yıl doğum kontrol hapı kullandım 1 buçuk yıldır da deniyoruz çatlatma iğnesi 3 kez oldum tutmadı hsg çekildim o da temiz amh 3,82 çıktı senin amh kaç bende anlamıyorum neden olmuyor yumurta gelişiyor ama olmuyor çok yorucu süreç gerçekten

Hayır normal doğum yaptım ama yaşamadı malesef yaa 5. Gün vefat etti bilmiyorum bu ay dinlen dedi doktor olmazsa şu sogan kürünü bu ay deneyeyim bari

Ben bekarken çok düzenli idi adetim evlenin e bozuldu malesef benim amh 10,32 doktor biset yok diyordu hep kendiliğinden daha önce olmus dene dedi sürekli ama ben çok yıprandım adetlerim zaten düzensiz bu ay bence ikimizde şu sogan kurunu deneyelim bi ne dersin ?

Bende de bekarken vardı ama ultrasonda direk görüyorlardı. Şimdi de lekelenme olunca ben kistten şüphelendim ama yok dedi amh baktırmadım özel yerler bakıyormuş açıkçası şüphelenmedikleri için hiç yaptır diyen olmadı. Sma zaten tüp bebek tedavisi görürsem yaparlar mutlaka bende bu ay kasmayacağım akışına bırakalım

Ben cumartesi doktora gidicem canım aşılama yapmasını istiycem direkt yoruldum bu süreçten

Ben cumartesi doktora gidicem canım aşılama yapmasını istiycem direkt yoruldum bu süreçten
Kızlar ben takviler aldım bir kaç tane omega 3, d3 vitamini, myo inositol bunları bu ay kullanicam birde yumurtlama testi ile takip yapicam zaten adet bitsin başlayacağım rabbim hepimizin hayırlısı ile yüzümüzü güldürsün inşallah hepimizin kucağı dolsun hayırlısı ile amin amin amin

Bende bu şekilde denedim geçen ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…