Aşılamadan sonra tutup tutmadığını nasıl anlarız? Acil yardım

Pink Angel

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
251
76
29
15 ocakta aşılama oldum yaklaşık ertesi günden bu yana kasık ağrım var iki üç gündür de belim ağrıyor böyle olupta hamile kalan var mı? Yada başka belirtiler yaşayan var mı ?

Merhaba, bende 17 ocak da ilk aşılamamı oldum. çok fazla bel ağrım var ve göğüslerim aşırı şişkin ve acıyor üzerine yatamıyorum. ay sonunda test yapacağım çok heyecanlıyım beklemek çok zor. sürekli vucudumdaki belirtilerini dinlerken buluyorum kendimi

İnşallah güzel sonuçlar alırız bende bu cuma test yapicam İnşallah olmuştur

Bu belirtileri ne zaman yaşamaya başladınız ?

Bende 21ocak ta 2.asilamami oldum aşı esnasında bayiltacak dercede acı duydum bugün ikinci günüm yoğun bel ağrısı çekiyorum sizinki nasıldı

amin inşallah hakkımızda hayırlısı olsun. Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin.
Ben aşılamanın ertesi günü başladım bel ağrısı çekmeye gün geçtikce artmaya devam ediyor şiddeti, göğüslerde 2 gün sonra acımaya başladı. bide şey sormak istiyorum. iki yumurtalık bölgesinin ortasında acıma yada hassasiyet var mı sizinde

İlk aşılamam acısız olmuştu yine bel ağrısı fln vardı ama bu kadar çok değil ve bunda kanamamda oldu doktor normal dedi

Bende de aşılama bitince yoğun bir ağrım oldu kanamam falan olmadı hatta aşılamadan sonra eve gelince kivrandim resmen acidan baya şimdi belimle kasiklarim ağrıyor sadece

15 ocakta aşılama oldum yaklaşık ertesi günden bu yana kasık ağrım var iki üç gündür de belim ağrıyor böyle olupta hamile kalan var mı? Yada başka belirtiler yaşayan var mı ?
iki aşılama oldum,inan bütün belirtileri yaşadım mide bulantısına kadar,kesin hamileyim dedi ama ikiside tutmadı,belirtilere çok takılmayın hepsi ilaçlardan oluyor.

iki aşılama oldum,inan bütün belirtileri yaşadım mide bulantısına kadar,kesin hamileyim dedi ama ikiside tutmadı,belirtilere çok takılmayın hepsi ilaçlardan oluyor.
Ben belirtilere çok takılmamaya çalışıyorum zaten ama benim naçizane fikrim bebek olması niyetiyle kurban kesebiliyorsanız kurban kesin rabbime adayın kan her yolu açarmış rabbimden ümit kesilmez

Ben belirtilere çok takılmamaya çalışıyorum zaten ama benim naçizane fikrim bebek olması niyetiyle kurban kesebiliyorsanız kurban kesin rabbime adayın kan her yolu açarmış rabbimden ümit kesilmez
hiç aklıma gelmedi canım sadece oğlum küvezdeyken adamıştım,çıkınca kurban kesip mevlüt yapıcam demiştim ama maalesef çıkmadı.

Karıncalanma gibi oluyordu arada oda geçti şimdi

Aynı şeyleri yaşamışız başın sağ olsun rabbim yine nasip eder inşallah üzülme napalım asıl öbür dünyaya lazım
seninde canım,haklısın ama bu dünyada çektigimiz acılar ne olcak? oğlumun mezarına gidemiyorum aylardır ,ayaklarım gitmiyor ,doğmamıs gibi hissetmeye çalışıyorum.sanki bunlar hiç yaşanmamıs gibi

Affına sığınarak soruyorum vefat edeli kaç ay oldu birde niye kuveze aldılar seninkini ? Benimki sadece 5 gün yaşadı sonra 5. Gün sabahına vefat etti Allah yardımcımız olsun kardeşim ne yapcan imtihan dünyası bu dünya

başın sağolsun canım 2 mayısta 28 haftalık dogum yaptım, her şey iyi gidiyordu ama çiğerleri kanadı,durduramadılar 2 haziranda vefat etti. senin neden oldu?

başın sağolsun canım 2 mayısta 28 haftalık dogum yaptım, her şey iyi gidiyordu ama çiğerleri kanadı,durduramadılar 2 haziranda vefat etti. senin neden oldu?
3 sene oldu benimde vefat edeli dogumdan sonra gelişen bir hastaligi var dediler doktorlar pulmoner hipertansiyon diyorlar önce ciğerleri sonra kalbini etkiledi dayanamadı yavrum sonunda önceden bu konu ne zaman açılsa çok kötü oluyordum konuşulmasın istiyordum ama inan insan alışıyor acisina yokluğuna şimdi yerine yeni bir bebeğim olsun istiyorum onu koyayım istiyorum ama işte nasip bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…