Aşılamadan sonra tutup tutmadığını nasıl anlarız? Acil yardım

Aşırı baş dönmesi yapıyor progestan iki tane kaset test yaptım negatif zaten birinde sonradan çıkan ikinci çizgi vardı ama dikkate almadım sonradan olduğu için hapı bıraktım dün lekeler devam ediyor hamile olsam zaten bugün 14. Gün aşılamanın herkes 12. Gün öğrenmiş çıkardı heralde. Ben şimdi daha çok adet olamamaya üzülüyorum kendi kendime kist yaptım sanırım iğnelerle 😢
Bende de Progestan aşırı baş dönmesi yapıyor yinede içiyorum adet gecikmesi mi yapıyormuş aynı adet olucak gibi belirtilerim var göğüs ağrısı kasık Ağrısı iğneden sonra 8.gün başladı sizde de olmuş muydu

Aynen yaaa bakalım benimde öyle baş dönmesi yapıyor ilacı yutmaya devam etsem mi ki bilemedim
Bende de Progestan aşırı baş dönmesi yapıyor yinede içiyorum adet gecikmesi mi yapıyormuş aynı adet olucak gibi belirtilerim var göğüs ağrısı kasık Ağrısı iğneden sonra 8.gün başladı sizde de olmuş muydu

Bende de oluyordu ama ben kullandım yine ben asilamadan sinra 12. Gün test yaptım malesef olumsuz oldu bugün 15. Gün adetim oldu

Aynen ağrıdan mahvoldum sonra lekelenme başlayınca 11. Gün biraz daha bekleyip test yapıp bıraktım sonra zaten bir kaç gün lekelenmesene sonra söküldü adetim. Geceleri kasık ağrısından uyuyamıyordum hamileyim zannettim ama değildim malesef değişik etkiler yapıyor ilaç

Aynen ağrıdan mahvoldum sonra lekelenme başlayınca 11. Gün biraz daha bekleyip test yapıp bıraktım sonra zaten bir kaç gün lekelenmesene sonra söküldü adetim. Geceleri kasık ağrısından uyuyamıyordum hamileyim zannettim ama değildim malesef değişik etkiler yapıyor ilaç
Benim iğneden sonra 14.gün bugün ama cesaretim yok test yapmaya negatif çıkıcak diye korkuyorum bu belirtilerden dolayı

Benim iğneden sonra 14.gün bugün ama cesaretim yok test yapmaya negatif çıkıcak diye korkuyorum bu belirtilerden dolayı
Her adet zamanı bu belirtiler yoksa belli de gebeliktir canım. Yap testini duruma göre ilacı bırakır adet olursun en azından. Kafan rahatlar beklemek daha zor kuzum

Kafayı yiycek gibiyim canım ya her an adet olmuşum gibi hissediyorum akıntı geliyor çok bu akşam hafif pembemsi geldi hatta bu adet olucam anlamına mı geliyor ki
Benimde ilk gün pembe akıntı geldi ama ağrılarım olduğu için yerleşmeye ihtimal vermedim ki değilmiş zaten üç gün sonra söküldü adetim. Progestandan kaynaklıymış. Sen test yap bence bugün canım en doğrusu

Benimde ilk gün pembe akıntı geldi ama ağrılarım olduğu için yerleşmeye ihtimal vermedim ki değilmiş zaten üç gün sonra söküldü adetim. Progestandan kaynaklıymış. Sen test yap bence bugün canım en doğrusu
Benimde progestandan demek ki test yaptım her zamanki gibi negatif

Eklentiler

• IMG_2553.jpeg
    IMG_2553.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 30
X