Aşılamadan sonra tutup tutmadığını nasıl anlarız? Acil yardım

ah canım benim cok iyi anlıyorum seni, allahım tez vakitte acılarını dindirecek evlatlar nasip etsin. evet alışılıyor ama acısı geçmiyor, bir organım eksik gibiyim..bu sene oldu canım benim henüz cok yeni.mayıs ve haziran

Amin rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin canım

Sana birde tavsiyem karahayıt kaplıcalarına gidebiliyorum git cok faydalı diyorlar kadınlar için

Dünle bugün ağrım fazla olmadı yarın doktora gidip test yaptıracağım bakalım sonuç ne çıkacak bilmiyorum
Benim karın ağrısı gibi ağrım var adet olacağım galiba belimde hafif ağrıyor test için erken değil mi daha aşımanın 12. Günü oluyor bana ayın 2 si test verildi tabi 15. Gün adet olmazsam umut var ama genelde çatlatmayın 15. Günü adet olunuyor

Normalde 12. Yada 13. Gün belli oluyor diye yazıyor zaten İnternettede ama bakalım inşallah rabbim dileğimize istedigimize kavuşturur bizi hayırlısı ile canım

Sıfır çıkmamış ama hala çatlatma iğnesinin etkisi de olabilir bence erken 12. Gün 14.Gün tekrar yaptır bence
Modum düştü yaa üzüldüm çok istiyordum gerçekten ama bakalım 15inde olmazsa birdaha yaptırırım ay birde idrar enfeksiyonu olmuşum alt tarafım çok acıyor

Benim yaşım genç olduğu için doktor belki bir daha dener aşılama ikincide sans %40 oluyomuş
Ben aşılama olayını çok anlamadım canım ya açıkçası erkekte sperm ayıklanıyor tek fark bu sanırım doğal yoldan. Yine de ihtimali doğal yolla aynı veriyorlar. Tabi böyle bir şans yüzdesi varsa dene tabiki ama ben kendi adıma zaman kaybetmekte istemiyorum bi kendimi toparlayım maddi manevi ramazandan sonra tüp bebek düşünüyorum Allah’ın izniyle

İçim paramparça yaaa burdan okuyorumda 12. Günde beta normalde 7 küsür çıkması lazımmış benim 2 çıktı bu saatten sonra yükselmez olmazsa bizde tüp bebek yaptiricaz napalm artık herseyde yolunda gitmişti oysaki doktorda çok umutlu konuşmuştu ama anlamadım gitti

Kuzum bizde sebepsiz durum ne bende ne eşimde hiç bir şey yok bizde de hep umutlu hatta şaşırıyor adam ama olmayınca olmuyor kendini üzme bu konuda belki de değerin yükselir daha adet olmadın sonuçta ümit hala var sonuçta 0 da çakmamış bi dur bakalım 2 gün sonra tekrar baktır

Sizin çatlatma iğnesi ayın kaçında vurulmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…