Gebeliğe Hazırlık Asilamadan sonra belirtisi olmayip hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay benim çok kötü kusuyorum elimde poşet belim ağrıyor zayıfladım Allahım zor geciyor şikâyet olmasin Rabbim herkese nasip etsin inşallah
BEN kussam rahatlarım da kusamıyorum ya çok nadir arada allah yardımcımız olsun tabi ne şikayeti rabbim sağlıcakla kucaklarmizq allamyi nasip etsin de çekerim ben bunları:)

Doğrudur ya zor da neyapalim herkesin hamillegi farklı kimisi hiç kusmaz hiç belirti olmaz kişiye göre degisyor yaa bide şey dicem benim göğsündeki hasat geçti senin halen devam mi
Benimde geçti canım sadece niğde ve bel ağrısı kaldi

iğneli aşılama yaptırdım 5. günüm şu an, ilk iki gün haricinde ağrı falan olmadı, ileride olurmu bilmem bu arada 14. gün kan testi yaptır demişlerdi,
size sorum eğer olmazsa bir ay ara vereyimmi acaba yoksa devam edeyimmi iğneliye tekrar.

Bence ara verme canim

Olmaz diyede duusnme inşallah olur canım rabbi yüzünü güldürsün benim ilk asilam tuttu dua et bende senin gibi biraz umutsuzum ama bak oldu herşey nasip

Aşılamadan sonra vajinada ağrın olmuş muyduu? Ara ara saplanan bi ağrı
Yok kuzum benim aşılamam bile ağrılı geçmedi ama hafiften kan gelmişti aşılamadan 6 7 gün sorna adet olcak gibi sadece bel ağrılarım oldu başka da hiç belirti olmadi Ama olması da gerekmiyor DOKTOLAR adet olsan bile beta bakıyorlar hani üstüne görme dedikleri şey varya ondan dolayı allah kalbine göre verin INŞALLAH

Amiin inşallah benimde tek belirtim o da o yüzden sordum teşekkürleer

Amiin inşallah benimde tek belirtim o da o yüzden sordum teşekkürleer
DUA ET OLUCAĞI VARSA OKUR ALLAH BÜYÜK rabbim tüm isteyenlere versin anne olmak güzel duygudur henüz olmadım doğumdan sonra o muhteşem duygu tadilavak şuan bile insanın içi kıpır kıpır oluyor dua et canım hep allah büyük

Bence ara verme canim
ilk gün kuru sancı gibi birşey oldu bayada şiddetli oldu ağrı, sonraki günler sakindim birde ilk 3 gün iğne beni baya halsizleştirdi kötüledim baya..ama şu an bişey ağrı falanda yok. crione jel verdiler kullanıyorum

tedavin hayirli olsun arkadasim. insallah ikinciye hic gerek kalmasin ve asilaman tutmus olsun! tutmaz ise tabiki bir b plani yapmak gerekir, benim sahsi fikrim hemen ertesi ay ara vermeden tedaviye devam etmek. ben sahsen öyle yapmistim.

tedavin hayirli olsun arkadasim. insallah ikinciye hic gerek kalmasin ve asilaman tutmus olsun! tutmaz ise tabiki bir b plani yapmak gerekir, benim sahsi fikrim hemen ertesi ay ara vermeden tedaviye devam etmek. ben sahsen öyle yapmistim.
Amin inşallah, iğnelerin etkisi biraz sürer diye okudum sürermi acaba ara versem, eşim bu ara rahatsız değerleri kötü çıktı bu ay oda pek ümitli değil, biraz beslenmesine dikkat edelim diye düşündüm , yumurta takibi yaptırmamıştım acaba diyorum yumurta takibimi yaptırsam , direkt iğneli aşılamaya gittim ben

ben yumurta takibi 2 ay yaptirdim baktim olmuyor, hemen asilamaya basladim. 1.ay ilacla asilama oldum tutmadi, 2.sefer igneli oldum tuttu malesef düsük yaptim. 3asilamamida düsükten sonra 1 ay bekledim, yaptirdim ondan hamileyim suanda 2.asilamayi ara vermeden yaptirirsan tutma olasiligi 30-40% lara kadar cikiyormus, zaten ilaclarin etkisi gitmemis oluyor, ayrica tekrar igne ve hormon kullaniyorsun, tutma olasiligi otomatik yükseliyor. bunu doktoruma sordum oda dogruladi. dolayisiyla ben ara vermedim, ama tabi sen bilirsin yinede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…