Gebeliğe Hazırlık Asilamadan sonra belirtisi olmayip hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba belki hatırlayan olur topik ilk açıldığında buralardaydım. İlk aşılamadan sonra doktor 2. Aşılama için rahmin hazır olmadığını söylemişti ve 1 ay ara vermiştik. 2. Ay aşılama değil direk tüp bebek için arayışlara ve görüşmelere başladık. Ama tam o sırada hamile olduğumu öğrendim. Henüz 5 haftalık ve daha önce bir düşüğim olduğu için biraz tedirginim. Yinede gelip burada sizinle paylaşmak istedim. Hepinizin dilediği olsun. Rabbim en kısa zamanda hepinizin gönlüne ferahlık versin..
Hadi Hayirli ugurlu olsun canim,Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin ins.ne kadarlik oldunuz?

Kızlar mrblar. Bu topikte hamile kalan çok olmuştu. Bende dahil. Ben düşük yapmıştım 6+4te. Düşüğün üstünden yaklaşık 3 ay geçti ve dün kanda hcg değerim 20.7 çıktı. Yumurtlamadan 14 gün sonra çıkan değer ama düşük gibi geldi bana. İlk bebeğimde düşük yaptığım için korkuyorum. Sizler kaçla öğrenmiştiniz hamileliğinizi?
Insallah hayirlisiyla yükselir cnm degerin,degerin 2 günde bir ikiye katlamasi lazim diye biliyorum.ögrendigin deger sanirim cok önemli degil.sen icini ferah tut.ben asilamanin 14.gün 132 ile ögrenmistim Ama dedigim gibi iki günde bir ikiye katlamasi önemli canim.dualarim seninle!!!

Arkadaşlar merhaba ben mart ayında 3. Aşılamamı oldum. Gonal f 450 vermişti bana da. Bende pcos var. 20 martta kontrole gittim 16 mm civarındaydı pazartesi gel muayene edelim çarşamba aşılama yaparız dedi doktor. Pazartesi yani 22 martta gittim muayene etti ve yumurtaların çatlamış dedi heme aşılama yapalım dedi eşimi çağırdı. Şimdi beklemedeyim bugün 12. Günüm aşılamadan sonra ve çok korkuyorum negatifi görmekten. Kadınlarımda falan sancılar var bir de beyazımsı bir akıntım
Durumla ilgili yorumu olan var mı acaba?
Hayirli olsun tedavin insallah hayirlisiyla tutar. Korkma stres yapma Rabbim ne yazdiysa o olur,bu yüzden stres yapma kendine.

Insallah hayirlisiyla yükselir cnm degerin,degerin 2 günde bir ikiye katlamasi lazim diye biliyorum.ögrendigin deger sanirim cok önemli degil.sen icini ferah tut.ben asilamanin 14.gün 132 ile ögrenmistim Ama dedigim gibi iki günde bir ikiye katlamasi önemli canim.dualarim seninle!!!
Teşekkür ederim canım. Yarın sabah çıkıcak sonucum.

Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum,belimde ve kasiklarimda adet olucakmisim gibi agri vaAcaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?

33 çıktı canım. En az 40 çıkması lazımdı. Eşimle duramadık ertesi sabah yine kan verdik. O da 37 çıktı. Kimyasal gebelik sanırım.
hakkinda hayirlisi insallah canim. bende bundan önceki gebeligimde kimyasal gebelik yasadim, insallah bir dahakine annesine SIMSIKI tutunur.

Teşekkür ederim canım. Önce düşük sonra kimyasal gebelik yıpratıcı oldu üst üste. Rabbim hayırlısını versin.
evt canim biliyorum, sanki senin düsük yaptiginda bende kimyasal gebelik gecirmistim, kasim ayinda, yanlis hatirlamiyorsam. kacinci haftanda düsük yasamistin canim? kimyasaldan sonra daha kolay oluyor diyorlar genelde, insallah en kisa ve hayirli zamanda yine saglikli bir sekilde hamile kalirsin. asilamami yaptirmistin sen?

evt canim biliyorum, sanki senin düsük yaptiginda bende kimyasal gebelik gecirmistim, kasim ayinda, yanlis hatirlamiyorsam. kacinci haftanda düsük yasamistin canim? kimyasaldan sonra daha kolay oluyor diyorlar genelde, insallah en kisa ve hayirli zamanda yine saglikli bir sekilde hamile kalirsin. asilamami yaptirmistin sen?
canim bebeginin cinsiyeti ne belli oldumu

Ben şubatta 6+4te düşük yaptım canım. Aşılamayla gebe kalmıştım 2.tutmuştu. Bu ayda kimyasal gebelik oldu.

Canim cok uzuldum gecmis olsun hakkinda hayirlisi buymus peki canim tup bebek dusunuyormusun
Düşünüyorum canım. Ağustosta tüp bebek yaptırmak istiyoruz. Kan pıhtılaşması için test yaptırdım. Onun sonucunun çıkması 1 ayı bulacak. Bayram sonu hemen eşimle genetik test yaptırıcaz aldım randevusunu. Tüp bebekten önce en azından testlerim aradan çıksın içim rahat etsin istedim.

Ben şubatta 6+4te düşük yaptım canım. Aşılamayla gebe kalmıştım 2.tutmuştu. Bu ayda kimyasal gebelik oldu.
Anladim arkadasim,hakkinda Hayirlisi neyse o olur insallah.üzme kendini,umutsuzluga kapilma,Ben kimyasal yasadiktan sonra hamile kalinca coraspirin kullanmistim...kan pihtilasmasi icin Test felan yaptirmadim sadece olabilir belki diye düsündügüm icin kullandim,doktorum Gerek yok Ama zararida yok Sen bilirsin demisti.simdi Kestim Ama seninle paylasmak istedim.

Anladim arkadasim,hakkinda Hayirlisi neyse o olur insallah.üzme kendini,umutsuzluga kapilma,Ben kimyasal yasadiktan sonra hamile kalinca coraspirin kullanmistim...kan pihtilasmasi icin Test felan yaptirmadim sadece olabilir belki diye düsündügüm icin kullandim,doktorum Gerek yok Ama zararida yok Sen bilirsin demisti.simdi Kestim Ama seninle paylasmak istedim.
Ben test yaptırdım bekliyorum sonucu. Kimyasal gebelik öncesindede düşük yaşadığım için gözüm korktu. Hakkımızda hayırlısını versin rabbim.

Selam canim,
Nasilsin? Test sonucun ciktimi aceba?insallah Hayirli sonuclar almişsındır
Mrb canım. Test sonucum çıktı. Doktor pıhtılaşma yada pıhtılaşmaya yatkınlık yok dedi. Bütün değerler normal çıkmış. Kromozom analizi için kan vermiştik eşimle onlarda ağustosta çıkacak. Sen nasılsın canım, bebeğin nasıl?

Mrb canım. Test sonucum çıktı. Doktor pıhtılaşma yada pıhtılaşmaya yatkınlık yok dedi. Bütün değerler normal çıkmış. Kromozom analizi için kan vermiştik eşimle onlarda ağustosta çıkacak. Sen nasılsın canım, bebeğin nasıl?
Selam canim,cok sükür sonuclarinin Iyi cikmasina cok sevindim.gözün aydin olsun.insallah kromozom analizinizde Iyi cikar ve Sorun olmaz. 🙏tskler canim,bende iyim bebegimde Iyi cok sükür. Bazi sorunlar yasadik,hastanede yattik ciktik Ama cok sükür Simdi iyiz.insallah hayirla tamamlariz

X