Aşılama yoluyla ikizleri olan var mı

Dedigim gibi seninde gozun acik olsun doktor yumurtanin catlayip catlamadigini kontrol etmeden asilamayi yaparsa 5izlerin bile olabilir. Bazi doktorlar asilamada vur diyince olduruyo malesef.
Dilekkkkk bugun gttim doktora sagda 3 yumurtam solda 1 tane vardi ya hani sagdaki yumurtalarin 1 tanesi catladi ben fark ettm kasigimda agei olmustu dun. Bana dediki belkide hamile olabilirsin dedi. Bende catlamamis yumurtaylami hamile kalicam dedim. Çatlayan lar var dedi. Diger yumurtalar da kalan sagda 2 yumurta solda bir tane ya 26 mm feln olmuslar bana cafsamba gunu iliski onerdi hc boyle olmamistm ya tuhafima gtti

Hadi hayirlisi canim insallah bebislerin gelir bu sefer. Bugun 1000 civari tesbih cektim herkese dua ettim.

Kizlar cok guzel seyler okudum bende ilk asilamamin ilk ignesini oldum dun aksam hastanede tanistigim kisilerden hep dinledim tutmamis asilamalari moralim bozulmustu cok yumurta sayim az 2 yada 3 tane oluyo buyuyo yani oda ilacla mesela gecen ay biri 19 biri 24 mm di kendi catladi igne vurulmadim ikiz cok istiyorum sansim olabilirmiki konu hakkinda da bilgim yok ne nasil olir yardimci olirmusunuz

Her gun duzenli olarak sut ve sut urunleri tuket

Bide canim ilk asiyi dun vuruldum birazdan ikinciyi vurulcamda kasikta agri normalmi adetin ilk gun gibi agrisi var suan
Evet normal bende de oluyor. Hatta stresli olunca daha cok agri oluyor. Ayrica gaziniz normale gore daha cok agir kokuyor.

rabbim her şeyin en hayırlısını bilendir. inşallah gönlünüzce olacak. rabbim hayırlı evlatlar versin

Bide canim ilk asiyi dun vuruldum birazdan ikinciyi vurulcamda kasikta agri normalmi adetin ilk gun gibi agrisi var suan
ben de çatlatma aşısını vurduktan 34 saat sonra kasik ta hareketlenmeler başladı. çünkü 34 saat sonrasi çok önemli o esnada yumurta çatlıyor o yüzden tam o saatte aşılama yapılıyor.

ben de çatlatma aşısını vurduktan 34 saat sonra kasik ta hareketlenmeler başladı. çünkü 34 saat sonrasi çok önemli o esnada yumurta çatlıyor o yüzden tam o saatte aşılama yapılıyor.
Aysecim senin kacinci asilaman oldu acaba?? ya benim ilk sagda 3 yumurtaydi catlatma vurulfum normalde catlama sorunim hc yoktur sukur. Ama.bu ay ignein dozu yukselince catlamadi. Doktorum catlmak uzere dedi asilamayi yapti pwrsembe gunu cumartesi tekrar gttm catlamamis hatta solda bir yumurtam caha buyumus pazartesi gttm. Ama pazar biraz agrim oldu sagda dedimki kendime 1 tane catladi heralde. Neyse pazartesi gttim sagda bir tane catlamis sagda 2 tane solda 1 tane kalmisti yani omdam somra dokyorum dha gelmene gwrek yok sık sık iliski yap dedi bana. Bence hala kalan 3 yumurta catlamadi ve en son gttigimde boylati 26 27 28 mmydi iyice kafam karışık ne zmaan test alip yapcam.bilmiyroum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…