Aşılama yoluyla ikizleri olan var mı

Bu sorunun cvbını cok merak ediyorm
Varsa gdip aşılama yaptıeacam
Merhaba bende aşılamayla ikiz sahibi olanlardanım☺ 2017de klomen kullanarak doğal yolla dış gebelik geçirdim. Sol tüpüm alındı. 2018 mart ayında klomen kullandım 2 ay. Mayıs ayında tek yumurtamın olgunlaştığını söyledi doktor. Çatlatma ignesi oldum ve ilk aşılamami yaptirdım.12 gün sonra kan verdim değerim yüksek çıktı. Ilk zamanlar kesem görünmedi daha sonra 2keseyi gördü doktor şimdi 17 aylık bir kız bir oglan çift yumurta ikizlerim var çok şükür rabbim isteyen herkese çifter çifter basip etsin ins..

Allah bağışlasın
Çok şanslısınızzzzzz

Merhaba canım evet çok fazla zaman geçmiş hatta neyi sorduğunu anlayamadım ilk sayfaya kadar gittim aşılamadan öncesindeki normal yumurta takiplerimde de aşılama olacağım zamanda 3er 3 er yumurtladım hep.. ama malesef ki olmadı.. ama tüp bebek yöntemiyle ilk denemede sağlıklı bi kızım oldu çok şükür şuan 1 yaşında...

Anââmmm , masallah Hayirli saglikli,bol rizikli guzel kader nasip etsin insaallah. Bugun benim yumuslarda havaya gittiasilama denemicem aralikta Direk tup bebek nasipse.Gercekten bana umut oldunuz suanda.Cvp yazdiginiz icin cooookk tesekkur ederim. Ugrastirdim sizihic aklima gelmedi geriye donup aramaniz gerekecegi.Selam ve dua ile ...❣

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…