Aşılama yoluyla ikizleri olan var mı

Of kizlarrr moralim cok bozukk... fenalastim.artk bugun gttim muayene oldum sagdaki iki yumurtayla soldaki 1 yumurta 38mm civari olmus catlamamis. Sinirlerim bozuldu. Ilk defa basima.boyle.birsey geliyo

Of kizlarrr moralim cok bozukk... fenalastim.artk bugun gttim muayene oldum sagdaki iki yumurtayla soldaki 1 yumurta 38mm civari olmus catlamamis. Sinirlerim bozuldu. Ilk defa basima.boyle.birsey geliyo
İgne vuruldunmu ona ragmenmi catlamadi daha ne kadar olabilirki yumurta boyutu

İgne vuruldunmu ona ragmenmi catlamadi daha ne kadar olabilirki yumurta boyutu
Vuruldum canim asilamada oldum catlamak uzere dedi doktorum normalde hc catlmaa sorunum yoktu bu ah ignemin dozu cok cikinca sanirim bir turlu durmak bilmediler buyudulerde buyuduler igne vurulali resmen 1.5 hafta oldu ama yok dahada buyuduler 38 mm olmuslar sinirim bozuldu ya

Dur hemen seyyapma dr a gorundunmu ne diyo baya buyumus yeterli buyukluge gelince igneyi biraktirip bekliyolar diye biliyorum

Dur hemen seyyapma dr a gorundunmu ne diyo baya buyumus yeterli buyukluge gelince igneyi biraktirip bekliyolar diye biliyorum
Kiz benim igne tedvim btti asilamami oldum catlamak uzere dedi ama yumurtalarim catlamadi. Doktora bugun cok fena oldum gttim buyumusler dedigi tek sey ya catlicaklr dedi tutcak yada adet olhcam beklicekmisim

Kiz benim igne tedvim btti asilamami oldum catlamak uzere dedi ama yumurtalarim catlamadi. Doktora bugun cok fena oldum gttim buyumusler dedigi tek sey ya catlicaklr dedi tutcak yada adet olhcam beklicekmisim
Cok aydinlandim deseydin bi uumit bekliyoruz ugrasiyoruz hic umurlarinda degil salliyolar iki secenek oldugunu biliyoruz zaten baska durum yok ya gebelik ya adet anlatir biraz insan niye boyle oldu diye sakinlestirir insllah hayirlisiyla gebelik olurda kurtulursun canim benim anliyorum seni

Insallah canim insalllh

Kızlar benim progesteron eksik eşimin hız ve morfoloji sorunu var böyle olup aşılamadı tutan varmı ki

Kizlar asilama tedavisi goruyorum 17 -17 ve 18 mm lik 3 yumurtam olmis yarin gece catlatma ignesi pazartesi de asilama olacak heycan yaptim sizce sansim varmi varmi tecrube edenlerden yumurta yeterlimiki dr cok bilgi vermedi

Merhaba kızlar bende kimyasal gebelik oldu hep kan pıhtılaşması varmış bu ay famera omega 3 ve coraspirin kullandım Pazartesi doktorum ikiz istediğine emin misin dedi evet dedim ve aşılama yapılacak yarın benim merak ettiğim aşılama sonrasında nelere dikkat etmek gerekiyor

Amin aminn inslalah rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucagini bos birakmasin
Amin canım senin bu ay ilk aşılaman mıydı aşılama sonrası nasıl geçti nelere dikkat ettin kaç gün sonra test yaptın çok soru sordum ama benim yarın ilk olacak şuan direk sonrasına odakladım kendimi

Amin aminn inslalah rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucagini bos birakmasin
Hayr canim ikinci asilamamdi. Gecen ay ilk asilamami denedim tutmadi bu ay ikinci denedim hamileyim hc beklemiyordum. Bugun asilamadan sonra 21. Gunum bugun kan verdim test yapmadm onceden hc

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…