Aşılama yoluyla ikizleri olan var mı

Hayr canim ikinci asilamamdi. Gecen ay ilk asilamami denedim tutmadi bu ay ikinci denedim hamileyim hc beklemiyordum. Bugun asilamadan sonra 21. Gunum bugun kan verdim test yapmadm onceden hc
En güzel şeyler beklenmeden gelenler değil mi hoşgelmiş melek

Kizlar bugun ogrendim hamileyimmm allahima sukurler olsun rabbim isteyen herkese versin jnslalah
Oh masallahhh cok sevindim biraz umut oldun valla benimde asilamanin 3. Gunu yururken bile goguslerim aciyo gergin sismis adet olcakmisim gibi kasiklarimda hareketlenme var ama daha 15 gun var adetime anlamadim yardimci olurmusun tatlim korkmalimiyim

Hayr bekle ayniydi belirtilerim adet belirtinlerinle hamilelik belirtisi aynidr bekle kuzim insallah olucak

Hayr bekle ayniydi belirtilerim adet belirtinlerinle hamilelik belirtisi aynidr bekle kuzim insallah olucak
Daha umutlu bakiyorum suan insallahhh hayirlisiyla alalim kucaklarimiza bebislerimizi inan gogsumun acisina uyandim bugun ozellikle uclari ama daha 3.gunde boyle acimasi mantiklimi hemen belirti verirmi dollenme olmus olsa bide disari ciksam yurumek skinti yaparmi isler birikti kac gundur yatiyorum evde onlari halletmem lazim da ne dersin kuzum

Biraz sabir kuzum önce hersey olur

canım benim ilk denemede oldu ama ben cuma günü dua saatine mi denk geldim acaba diyorum. allah'ın taktiri işte ama ikinci bebegimle ilk bebeğim arasında 4 günlük bir döllenme zamanı var yumurtalar sonradan da çatlayabiliyor ve her ilişkiden sonra 48 saat boyunca sipermler rahimde kalıyor o yüzden gün aşırı ilişkiye devam etmek gerekiyor

Bugün dokuzuncu günüm üç dört gündür sarı beyaz akıntım oluyordu ama dünden beri su gibi bir akıntım var kafam karıştı inşallah tutmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…