Aşılama yaptıranlar

Tüm dilekleriniz için teşekkürler allahım bu duyguyu her bayana nasip etsin inşallah benim 3 bebeğimde doğal yolla oldu ama hepsi düşükle sonuçlandı inşallah allahım bu bebeğimi saglıkla getiririm diye dua ediyorum herkes için allahım onlarında yüzünü güldür diyorum Gökçe allahım yardımcın olsun inşallah hemen bebek sahibi olursun dualarım seninle

Kan verdim bende sonuc malesef negatif canım 0.100cıktı artık 2.aşılamaya kaldı şansımız doktordan rahim filmide istedicem
Hiç bozma moralini güzelim herşeyde vardır bir hayır sakın isyan da etme Allah’a emin ol bu güzel haberini alcaz hepimize de duyurcaksın inanıyorum ben arkadaşım aynen rahim filmi çektir aşılama yapılmadan önce iğne vuruyoruz ya yumurtalarımız için bol bol günde 4 5 tane kuru incir ye canım ben öyle yaptım. Aşılama yapılınca ilk yapılan gün dinlen hep ertesi günde dinlenme şansın varsa dinlen banyo 3 gün yapma ben yapmadım ayaklarına beline dikkat et üşütme ani hareketten kaçın yürürken bile çok yavaş yürüdüm ben ki işe geri dönmüştüm aşılamadan sonra ki gün ağır kaldırma uzanma kuzum hiç moral bozmaya gerek yok Allahım zorlaştırıyorsa güzelleştiriyordur emin ol arkadaşım

Cok tesekkür ederim hepinize size gercekten morel veriyorsunuz insana söylediklerine cok dikkat edicem bidakine umarım size güzel haberler veririm diger ay pozitifi gören arkadaslarım inşallah saglıkla kucagınıza alırsınız göremeyenlerde umarım diğer ay pozitifi görürüz hepinize cok teşekkür ederim

Cok teşekkür ederim canım inşallah diğer ay güzel haberi veririm size saglıkla al kucagına bebeğini cok sevindim sizin adınıza

Ben az önce test yaptım dünden daha silik çıktı bugün 13.günüm niye böyle oldu anlamadım aslında çok ümitliydim bugün daha iyi çıkacak diye sağlık ocağında kan vermeli miyim sizce moralim çok bozuldu

Test yanıltıcı olabiliyor. İlk aşılamamda erken gebelik testi negatifti kan verdim pozitif çıktı.. En iyi sonuç kan testi.. Moral bozma umarım herşey gönlünce olur

Test yanıltıcı olabiliyor. İlk aşılamamda erken gebelik testi negatifti kan verdim pozitif çıktı.. En iyi sonuç kan testi.. Moral bozma umarım herşey gönlünce olur
Kafamı karıştıran şey 10 11 ve 12.günde yaptıklarım gözle görülür şekilde koyulaştı bugünkü de baya silik çıkınca moralim bozuldu bide predictor marka ile yaptım onda nerdeyse ikinci çizgi hiç yok kan vermeye gidiyim o zaman ben en azından neyse yüzleşmiş olurum

Hayırlısı ile güzel sonucunu alcaz arkadaşım içini ferah tut sen bende hastaneye geldim doktoru bekliyorum çok heyecanlı haber vercem hepsini bakalım

Bugün yaptığım testin control çizgisi de zaten diğerleriyle aynı renk değil baya açık renk testte de sıkıntı olabilir diye düşünüyorum ama bakalım gidip kan vericem

Bugün yaptığım testin control çizgisi de zaten diğerleriyle aynı renk değil baya açık renk testte de sıkıntı olabilir diye düşünüyorum ama bakalım gidip kan vericem
İdrar testi yıllardır benimle oynadı diyebilirim :) idrarda pozitif görsem kanda negatif oldu.. İdrarda negatif görsem kanda pozitif oldu o yüzden ben kan vermeden bişeye güvenemiyorum artık

İdrar testi yıllardır benimle oynadı diyebilirim :) idrarda pozitif görsem kanda negatif oldu.. İdrarda negatif görsem kanda pozitif oldu o yüzden ben kan vermeden bişeye güvenemiyorum artık
Doğru diyosun ben bugün kan veriyim en iyisi teşekkür ederim

9. Gün silikti 10. Gün yani bugün yaptım hiçbişey çıkmadı

Eklentiler

• 7C51BCBC-D57A-4312-B60F-0F143140F49E.jpeg
    52,9 KB · Görüntüleme: 39
  • 3AA28B5F-C319-466D-9063-874D9EF466AC.jpeg
    145,2 KB · Görüntüleme: 39
Kizlar bugün dayanamayip test yaptim.. asilamanin 12. günündeyim ve negatif cikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…