Aşılama yaptıranlar

Kizlar bugün dayanamayip test yaptim.. asilamanin 12. günündeyim ve negatif cikti 😭
Üzüldüm canım bende dün yaptım ikinci çizgi vardı bugün yaptım aşırı silik kimyasal mı yaşıyorum ne oluyor anlamadım kan vermeye gidiyorum sonucu kesin olarak öğrenmenin zamanı geldi yoksa da çok çok üzülürüm ama hayırlısı böyleymiş demekten başka bişey gelmez elimizden ☹️

Üzüldüm canım bende dün yaptım ikinci çizgi vardı bugün yaptım aşırı silik kimyasal mı yaşıyorum ne oluyor anlamadım kan vermeye gidiyorum sonucu kesin olarak öğrenmenin zamanı geldi yoksa da çok çok üzülürüm ama hayırlısı böyleymiş demekten başka bişey gelmez elimizden ☹️
Aynennöyle canim cok ümitliydim bu ay asilama yaptirdim diye ama Rabbim hayirlisini versin..

Aslinda yapmicaktim 14. güne kadarda iste dayanamadim sonradan pozitif olurmu diye simdi kafamda deli deli sorular 🤦🏻‍♀️

Ay ağlamaktan bi hal oldum çok teşekkür ederim canım Allahım dileyen isteyen herkese nasip etsin Allahım sağlıklı bir gebelik süreci nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥺🥺
Ay cok duygulandım ya çok sevindim senin adina canim benim çok ayyy strese girdim benimde bugün 13 .günüm ve daha bir tane test bile yapmadım korkuyorum hemde delicesine napicam bilmiyorum yaptırmak da istemiyorum bazen istiyorum da cok korkuyorum o negatif i görürsem deye ALLAH❤im yarabbim çok korkuyorum bu sefer de olmazsa yikilirim ya napicam kizlar birşey diyince bana

Canııımm çok güzel sonucun çok sevindim tebrik ederim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah 🙂
Çok teşekkür ederim canım benim çok mutlu oldum bende çarşamba tekrar kan vericez değer 2 kat artıyor mu ona bakıcaz ilki benim dış gebelik olmuştu tedbir için cuma da ultrasonda görürüz dedi doktor 😍😍😍🤲🏻🤲🏻 Allahım akşam hep dua ettim kendime ve sizlere hepimiz hayırlı güzel haberler alalım 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Ay cok duygulandım ya çok sevindim senin adina canim benim çok ayyy strese girdim benimde bugün 13 .günüm ve daha bir tane test bile yapmadım korkuyorum hemde delicesine napicam bilmiyorum yaptırmak da istemiyorum bazen istiyorum da cok korkuyorum o negatif i görürsem deye ALLAH❤im yarabbim çok korkuyorum bu sefer de olmazsa yikilirim ya napicam kizlar birşey diyince bana
Valla bende korkarak yaptim bütün hayallerim suya düstü..

X