Aşılama yaptıranlar

Saol canım benim allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah aşılamayla beraber 14 gün Salı günü tekrar vereceğim inşallah güzel sonuç çıkar

Kan verdim bende sonuc malesef negatif canım 0.100cıktı artık 2.aşılamaya kaldı şansımız doktordan rahim filmide istedicem
Hayirlisi olsun canim insallah önümüzdeki aya hayirli haberler alirsin.. bencede rahim filmi cektir kafanda soru isareti kalmaz.. bende asilamadan 1 hafta önce rahim filmi cektirdim ardindan asilama yaptim bakalim bekliyorum insallah olmustur..

Kan verdim bende sonuc malesef negatif canım 0.100cıktı artık 2.aşılamaya kaldı şansımız doktordan rahim filmide istedicem
Üzüldüm canım hakkında hayırlısı olsun ama rahim filmi zaten bence aşılamadan önce de yapılması gerekirdi mutlaka yaptır 2.aşılama öncesi

Hayirlisi olsun canim insallah önümüzdeki aya hayirli haberler alirsin.. bencede rahim filmi cektir kafanda soru isareti kalmaz.. bende asilamadan 1 hafta önce rahim filmi cektirdim ardindan asilama yaptim bakalim bekliyorum insallah olmustur..
Rahim filmini adetten sonramı cektiriyorsunuz acaba canım

X